Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu kullandım..Bende işe yaradı..

Kullandıktan ne kadar sonra yaptı peki canm?

canım inan hatırlamıyorum uzun zaman oldu kullanalı.ama 2 hafatadan öce yapmadı galiba.zaten ancak etki eder vucuduma diye düşünüyorum.2 hafta diyorum çünkü az bişi almıştım o bitmişti ikinci sefer almıştım.birincide anlasaydım dökülmeyi ikinciyi almazdım galiba.ikinci aldığımı da çektirmişim kocaman bir kavanoz toz halinde duruyor.kullanmaya cesaret edemiyorum :KK50: bende uyaran arkadaşları dinlememiştim bişey olmaz dedim içtim:KK25:

canım inan hatırlamıyorum uzun zaman oldu kullanalı.ama 2 hafatadan öce yapmadı galiba.zaten ancak etki eder vucuduma diye düşünüyorum.2 hafta diyorum çünkü az bişi almıştım o bitmişti ikinci sefer almıştım.birincide anlasaydım dökülmeyi ikinciyi almazdım galiba.ikinci aldığımı da çektirmişim kocaman bir kavanoz toz halinde duruyor.kullanmaya cesaret edemiyorum :KK50: bende uyaran arkadaşları dinlememiştim bişey olmaz dedim içtim:KK25:

Demeeee :KK53: Saçlarım dursun kafamda ince telli bide keltoş olmıym :18:
Onun için de başka bi ot mu kullanırım artık naparım ev aktara döndü zaten :KK9:

ya saç dökülmesi oldu mu herhangi birinizde acaba? Ben de başlıcam korkuya başlayamıyorum?:18:

benim normaldede dökülüyo zaten doğumlardan sonra bi başladı durmadıı,ama zaten günde 100tel saçın dökülmesi çok normalmiş,bende 100tel bile dökülmüyo oyüzden rahatım bende fazlalaştımadı bugün 9. günüm...:KK64::KK64:

Demeeee :KK53: Saçlarım dursun kafamda ince telli bide keltoş olmıym :18:
Onun için de başka bi ot mu kullanırım artık naparım ev aktara döndü zaten :KK9:

herkesin saçını dökecek diye bir şey yok canım.ama ısırgan çayı da içebilirsin saçların için.ısırgan çayı ile göğüs büyütenler de var bu arada:KK34:....

herkesin saçını dökecek diye bir şey yok canım.ama ısırgan çayı da içebilirsin saçların için.ısırgan çayı ile göğüs büyütenler de var bu arada:KK34:....

Evet canım onuda duymuştum ama hayıt deniyim dedim hayıttan sonra ısırganı deneyebilirim teşekkürler önerin için :KK16:

QUOTE=BlackStars;20940366]Evet canım onuda duymuştum ama hayıt deniyim dedim hayıttan sonra ısırganı deneyebilirim teşekkürler önerin için :KK16:[/QUOTE]

:KK16::KK16::KK16:

3. günüm bitti , hiç bir değişiklik ağrı sızı batma yanmaa , hiiiiiiiç bişi yok :KK50:

2 haftada etkisini gösterirmiş öyle okumuştum =)

evet canım öyleymiş bende öyle okudum,,4günüm kaldı ve şimdi baktımda avuçladım inanılmaz bişey ama dolgunlaşmışş,elime sertlik olarak geliyo anlayın işte bakalım şu iki hafta dolsun nolcak..bilgivercem,,3günfdür hiç dokunmamıştım şimdi çok büyük şaşkınlık içindeyim:KK53::KK53:

evet canım öyleymiş bende öyle okudum,,4günüm kaldı ve şimdi baktımda avuçladım inanılmaz bişey ama dolgunlaşmışş,elime sertlik olarak geliyo anlayın işte bakalım şu iki hafta dolsun nolcak..bilgivercem,,3günfdür hiç dokunmamıştım şimdi çok büyük şaşkınlık içindeyim:KK53::KK53:

Vuhhuuuu az kalmış zaten etkisini hissettirmeye başlamış bile :KK19:

hayıt tohumunu nerden temin edıyorsunuz?

benim bu hayıt çayı nezamandır aklımda vardı etkilerinide araştırmıştım bi türlü alıpta başlayamadım ya....benim göğüs altı 73 ucdan 81-82 çıkıyo 89 yapsam bayram edicem yaa...kızlar bende şimdi çemen formülüne başlıycam hazırladım güneşe koydum 5 gün bekletip kullanıcam bu sürede hayıt çayınıda içicem umutluyum ya... gelişme olursa ilk işim paylaşmak olucak..şu hayıtı kesin deniycem :) sağlıcakla kalın

Tadı iğrenç..
Bende bu tohumun özündedir die mikserden geçirdim parça pinçik ettim 2 dakka bekletiyorum kaynar suda katran gibi acı..

İçilmiyor burnumu tuttumda içtim. Büyümesi lazım ama çok minikler..:KK59:

X