Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu kullandım..Bende işe yaradı..

şu hayıt tohumunuda deneyeceğim aklımda kalmasın. formun tamamını araştırdım kimisi göğüslere değil başka yerlere çok faydası göğüsler aynı diyor kimisindede işe yaramış. değişik görüşler var yani bende deneyeyim bakalı neçıkacak kesin bendede etki olmaz artık okadar sıkıldımki olumlu düşünemiyorum.

şu hayıt tohumunuda deneyeceğim aklımda kalmasın. formun tamamını araştırdım kimisi göğüslere değil başka yerlere çok faydası göğüsler aynı diyor kimisindede işe yaramış. değişik görüşler var yani bende deneyeyim bakalı neçıkacak kesin bendede etki olmaz artık okadar sıkıldımki olumlu düşünemiyorum.

işte hep böyle dediğimiz için sonuç alamıyoruz herşey beyinde bitiyo hayıtı bende kullandım 20 gün kadar ama telkine başladıktan 5 gün sonra filn bıraktım hangisinin etkisi olcak acaba diye hayıt evet birçok şeye iyi geliyormuş ama telkininde etkisini merak etmedim değil ilaç içerken hayıt içerken şifa olsun diye mideye indir gitsin. bazı arkadaşlar telkin dinlerken günde 2 hurma kurt (kuş değil) kurt üzümü yedi desteklemek amaçlı sende hayıtı kullanablrsn 1 baketi 1.5 ay filn gider benm yarım kalmıştı geri ben 1 fincan içmiştim

Agnucaston diye bir ilaç var hayıt tohumunun kuru ekstres yazıyor doktor hayıtla eşdeğer birebir aynısı adet sancıları olan çocuk isteyen cinsel isteksizlik yaşayan vb. kişiler kullansın yaetkisiz bir ilaç demişti ben 6 ay kullandım adet ağrılarım 0'a indi.Gösüslerimde herhangi bir değişiklik olmamıştı ama bugün o ilaca tekrar başladım belki bu kez göğüse etki eder..

Agnucaston diye bir ilaç var hayıt tohumunun kuru ekstres yazıyor doktor hayıtla eşdeğer birebir aynısı adet sancıları olan çocuk isteyen cinsel isteksizlik yaşayan vb. kişiler kullansın yaetkisiz bir ilaç demişti ben 6 ay kullandım adet ağrılarım 0'a indi.Gösüslerimde herhangi bir değişiklik olmamıştı ama bugün o ilaca tekrar başladım belki bu kez göğüse etki eder..

yan etkisi olsun olmasın ilaca karşıyım mutlaka bi yeri düzene sokarken diger yeri bozuyor. ki bu otlar tohumlarıda çok kullanınca öle oluyor bence bağımlılık bağışıklık kazanıyor hayıtı kullananlarda 1 ay kullanım 2 3 hafta ara versin bence herşeyn fazlası zarar

nezcim bizim topik dolmuş taşmış artık takip edemez oldum valla gelişmeler nasıl gidiyo 3e başladınmı

nezcim bizim topik dolmuş taşmış artık takip edemez oldum valla gelişmeler nasıl gidiyo 3e başladınmı

evet cnm 3. Telkının ılk haftası bıttı gelısmeler guzel gıdıyo cnm ancak dınlemıyoken daha bı buyuyo sankı dınlerken cıvık bıraz daha anlamadım ama neysekı son kez dınlyorum ondan sonra kendı kendıne daha rahat buyuyecek ınsallah:KK1:

telkine başlamadan önce ne kadar dı şimdi ne kadar oldu. sertleştirip dikleştiriyormu. senin adına çok sevindim tebrik ederim.

evet cnm 3. Telkının ılk haftası bıttı gelısmeler guzel gıdıyo cnm ancak dınlemıyoken daha bı buyuyo sankı dınlerken cıvık bıraz daha anlamadım ama neysekı son kez dınlyorum ondan sonra kendı kendıne daha rahat buyuyecek ınsallah:KK1:

çok sevindm canım bende ilk fırsatta başlıcam şimdi kendi hallerindeler takıntı haline getirmektende vazgeçtim bakalım gelişmeler nasıl olcak hayırlısı olsun artık

telkine başlamadan önce ne kadar dı şimdi ne kadar oldu. Sertleştirip dikleştiriyormu. Senin adına çok sevindim tebrik ederim.
cnm bı beden oldu dıyebılırım 70 den 75e gectım yanı evet degısımler oluyo buyume surecınde cnm ama cıddı manada ıse yarayan tek sey dıyebılırım uc ayda guzel sonuc aldım denemenı tavsıye ederım
çok sevindm canım bende ilk fırsatta başlıcam şimdi kendi hallerindeler takıntı haline getirmektende vazgeçtim bakalım gelişmeler nasıl olcak hayırlısı olsun artık

oyle cnm bende ıkıncıden sonra baya ara verdım sımdı son kez yapıyorum bakalım bıtsın bende oyle takmayacam kafamada kendı halıne bırakacam cnm gercı agrılar sızılar olunca unutturmuyo kendını ama olsun:KK1:

yan etkisi olsun olmasın ilaca karşıyım mutlaka bi yeri düzene sokarken diger yeri bozuyor. ki bu otlar tohumlarıda çok kullanınca öle oluyor bence bağımlılık bağışıklık kazanıyor hayıtı kullananlarda 1 ay kullanım 2 3 hafta ara versin bence herşeyn fazlası zarar

evet haklısın katılıyorum ben zaten baya kullandım hem hormon bozukluğu hemde adet sanclarım için tahlillerle de takip ettik hormanlarım düzene girincede bıraktım şimdi herhangi bir hormonel sorunum yok sadece adet sancılarım var onun için günde 1 tane 1 ay kullancam senin dediğin gibi 3 hafta da ara vericem duruma göre devam ederim yada etmem bakalım nolcak

Ayyy sayfaları okudumda bu nasıl bir mucizeymiş öyle :)) Kesinlikle yarın alıp kullanmaya başlıyorum :KK19::KK19:

günde 2 kere mi kullanalım bi kere mi peki ? umarım işe yarar aktarın yolunu tutucam yarın ilk iiş:KK1:

arkadaşlar hayıt tohumunu keslinlikle kullacanağımda günde kaç bardak içmek gerekir sayfalar dolusu yazılmış netten zaten nasıl demeleneceği, fiyatı nasıl bişey old. bilgisine varabilirsiniz

birinizde Allah rızası için yazın günde kaç bardak içilir göğüs büyütmek için nette bu bilgi yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ?????

Kızlar ben, Hekimzade nin içinde hayıt tohumu olan hapından içtim günde 6 tane falan içiyordum ama hiçbir etkisi olmadı sadece adetimi düzene soktu. ama henüz bir kutu bitmesi yarım kutu bitti ramazan nedeniyle içemiyorum günde 3 kez içiliyor çünkü. bir belirti dahi olmadı ondan önce keçiboynuzlu bontavi içmiştim o ilk günlerde bile az da olsa farketmişti ama ne yazıkki kalıcı olmadı...:KK43: hiçbirşey kalıcı olmuyor işte, doğuştan bir şans bu da, geçen havuza gittik ağlıyacaktım resmen benden küçük kızların bikiniden taşan göğüsleri var benimkine baktım bi ergenlik çağında çocuk gibi...Gözlerim falan doldu hatta okadar kötü oldumki. İnsanın gözü kayıyo sonuçta evli olsam kocamında gözü kayacak elbet büyük olanlara havuza denize gittiğimizde..:KK43: Sırf buyüzden hayat boyu evlenmeyebilirim diye düşünüyorum:KK43: Yanlız bodrumda, marmariste falan moralim bozulmuyor çünkü rusların falan cidden dümdüz benmki büyük bile görünüyordu:KK70: Türk kızlarımızın maşallah kafam kadar yüzde 90ı taşıyor resmen bikiniden.

Kanser bile olumlu düşünce ile, inançla yeniliyor. Bazılarınız çok umutsuz. Bir devam edin, sabredin. Büyüme hormonları eskisine nazaran daha az ve yavaş çalışıyordur muhtemelen. Bu sitede biri bir şeye mucize yazsa, bir öteki hayır değil diyor. Durmayın, motive edin, inanın, devam edin. Ben de dün başladım. Ben sonuçların olumlu olacağına inanıyorum.

Ben dün başladım ama tohumunu ezip yiyorum. tohumu kaynatıp yesem daha mı etkili olur acaba ?

bakın arkadaşlar ben ezmiyorum tohumu 2 dk kaynatıyorum 1 bardak su ya 1 kaşık taşmıcak ama sonra bardağa boşaltıp bekletiyorum.içiyorum.tadı ozaman okadar kötü olmuyor.bana etki etti kist vardı yumurtalığımda bitti tamamen

benim arkadaşımda da kist var, doğum kontrol hapı kullanıyor, içse bi zararı olur mu?

arkadaslar sureklı takıp ediyorum bu siteyi faydalı seyler buldum en son bu hayıt tohumunu okudum rasgele bı aktarcıya gırdım ve hayıt tohumu istedıgımı söledım meger adam bitki profösörüymus bana neden alcagımı sordu göğüs büyütmek için dedım o tek basına yeterlı gelmez dedı ve bene bı macun verdı tadı mesir macunu gıbı guzel yani bıde göğüs kremı verdı dun aldım kullanmaya basladım sonucları yazarım bıde gögüs buyumesı kaslarla alakalıymıs kaslarınızı nekadar guclendırırsenz okadar büyürmus

Kızlar ben, Hekimzade nin içinde hayıt tohumu olan hapından içtim günde 6 tane falan içiyordum ama hiçbir etkisi olmadı sadece adetimi düzene soktu. ama henüz bir kutu bitmesi yarım kutu bitti ramazan nedeniyle içemiyorum günde 3 kez içiliyor çünkü. bir belirti dahi olmadı ondan önce keçiboynuzlu bontavi içmiştim o ilk günlerde bile az da olsa farketmişti ama ne yazıkki kalıcı olmadı...:KK43: hiçbirşey kalıcı olmuyor işte, doğuştan bir şans bu da, geçen havuza gittik ağlıyacaktım resmen benden küçük kızların bikiniden taşan göğüsleri var benimkine baktım bi ergenlik çağında çocuk gibi...Gözlerim falan doldu hatta okadar kötü oldumki. İnsanın gözü kayıyo sonuçta evli olsam kocamında gözü kayacak elbet büyük olanlara havuza denize gittiğimizde..:KK43: Sırf buyüzden hayat boyu evlenmeyebilirim diye düşünüyorum:KK43: Yanlız bodrumda, marmariste falan moralim bozulmuyor çünkü rusların falan cidden dümdüz benmki büyük bile görünüyordu:KK70: Türk kızlarımızın maşallah kafam kadar yüzde 90ı taşıyor resmen bikiniden.

ya canım lütfen sacmalama.. göğsü küçük diye insan evlilik fikrinden uzaklaşırmı hiç... ben nışanlıyım göğüslerim 75 bile deil.. nışanlım göğüs büyütücü kremler kullandığımı biliyo, hiç istemiyo bunlarla uğrasmamı.. aslada bi başkasının göğüslerine bakmaz eşin emin ol.. hepimiz diri göğüslerimiz olsun isteriz ama göğüslerimiz evlatlarımızı beslememiz için .. sağlıklıyım diye dua etsene sen.. bak Allah korusun kistler var, göğüs kanserleri var.. Allah bunlardan uzak tutsun cümlemizi.. canım bak telkin var muhakkak onu yap benim göğüslerim telkin ile 75 den taşıyo şuan, hayıt çayı yapıorum oda innaılmaz şişirdi, artı sabah akşam küç yiyorum öğlenleride çörek otu yiyiroum ( suyla içiyorum bunları ) bunlara başlamadan önce 75 cm idi dümdüzdü şimdi 87 88 .. arastır bu siteyi ama muhakkak bu dediklerimi kullan ada cayıda iç, ben göğüslerimi baıl büyüttüğümün konusunu acacağım, takip et oke

X