Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu kullandım..Bende işe yaradı..

kızlar telkinede başlayın ve kaynatıp için sıcak suya atın yarım çay kaşığı. 10 dk kaynatıp altını kapayın 8 dk dinlendirin. kaynatıp içince cok etkili. ben tekinle birlikte hayır içiyorum oo süper oldu göğüslerim :) doldu doldu tasıo ama ben küç ve çörek otuda yiyioum

Bugün aldım , içiyorum şimdi :) Ama bana hiç öyle garip bi tat gelmedi... Baya da demledim oysa ki... Bir kupaya bir tatlı kaşığı attım ama hayırlısı :kk77:

ya canım lütfen sacmalama.. göğsü küçük diye insan evlilik fikrinden uzaklaşırmı hiç... ben nışanlıyım göğüslerim 75 bile deil.. nışanlım göğüs büyütücü kremler kullandığımı biliyo, hiç istemiyo bunlarla uğrasmamı.. aslada bi başkasının göğüslerine bakmaz eşin emin ol.. hepimiz diri göğüslerimiz olsun isteriz ama göğüslerimiz evlatlarımızı beslememiz için .. sağlıklıyım diye dua etsene sen.. bak Allah korusun kistler var, göğüs kanserleri var.. Allah bunlardan uzak tutsun cümlemizi.. canım bak telkin var muhakkak onu yap benim göğüslerim telkin ile 75 den taşıyo şuan, hayıt çayı yapıorum oda innaılmaz şişirdi, artı sabah akşam küç yiyorum öğlenleride çörek otu yiyiroum ( suyla içiyorum bunları ) bunlara başlamadan önce 75 cm idi dümdüzdü şimdi 87 88 .. arastır bu siteyi ama muhakkak bu dediklerimi kullan ada cayıda iç, ben göğüslerimi baıl büyüttüğümün konusunu acacağım, takip et oke

yaa hayıtı ne kadar süredir kullanıyosun gerçekten işe yarıyo mu benim aşırı küçük bu da moralimi çok bozuyo.. 75 desteksiz olunca ıcınde kayboluyo :KK43: 2-3 ay kullansam 85 falan olur mu :KK5: :KK14:

kızlar telkinede başlayın ve kaynatıp için sıcak suya atın yarım çay kaşığı. 10 dk kaynatıp altını kapayın 8 dk dinlendirin. kaynatıp içince cok etkili. ben tekinle birlikte hayır içiyorum oo süper oldu göğüslerim :) doldu doldu tasıo ama ben küç ve çörek otuda yiyioum

küç dediğiniz kara üzüm çekirdeği nin kısaltılmış hali mi oluyor kızlar?

desire arkadaşımızın tavsiyesiyle bu hayıt tohumu denilen mucizeyi kullandım....inanılmaz bir etki, uzmanlar bile mucizevi bir bitki diyor.benim nenem de ben konuyu açınca anlattı 7 sene çocuğu olmamış bir ebe ona bu tohumdan içmesini söylemiş ve nenem düzenli içtikten sonra gebe olmuşşş!! inanılmaz birşey ya mükemmel ötesi bir bitki.insanı dişileştiriyor inanın.bende kullanıyorum göğüslerim büyüdü !!! dudaklarım bile dolgunlaştı.adet düzenliyor,vücuttaki tüm dengesizlikleri düzeltiyor, inanılmaz bir şey ben dünyadaki kadınlar için en mucizevi ot diyorum.sakın doktorlarda zaman harcamayın inanın vaktinize yazık edersiniz.ve netten araşştırdım bu tohumu içen benim okuduğum kadarlık 7-8 ablamız düzenli kullanım sonucu gebe kalmış..!!! :KK74:

bu hayıt otunu ezmez çok zor nasıl eziyosun canım ya ezmeden içsem olurmu ve ezmeden içersem ne kadar koyayım ezerek içersem ezilinceki halimi yarım çay kaşığı olacak lütfen cvp bekliyorum...

Bugün aldım , içiyorum şimdi :) Ama bana hiç öyle garip bi tat gelmedi... Baya da demledim oysa ki... Bir kupaya bir tatlı kaşığı attım ama hayırlısı :kk77:
slm canım ben bu hayıt otunu ezemiyorum sen nasıl içiyosun eziptemi ve nekadar koyuyosun anlatırmsın ezmeden oluyomu

kızlar aktardan almıştım bende hayıt tohumunu bana 21 gün hergün iç sonra 1 hafta ara ver demişti öyle 2 3 ay hergün içersen saç dökülmesinden başlayıp birsürü yak etkisi olabiliyomuş ben öyle yaptım avucuma gelmeyen göğüslerim 75 bile olmayan göğüslerim büyüdüler işe yaradı tabi bu hayıt tohumunun yanında rezene çayı da içiyodum kara üzüm çekirdeğini yoğurtla yiyip çörekotu yağıyla masaj yapıyodum :)

bu hayıt otunu ezmez çok zor nasıl eziyosun canım ya ezmeden içsem olurmu ve ezmeden içersem ne kadar koyayım ezerek içersem ezilinceki halimi yarım çay kaşığı olacak lütfen cvp bekliyorum...

canım ezmene gerek yok direk öyle tohumlarıyla birlikte kaynamış suya at demle içine şeker katmadan iç gerçekten işe yarıyo

slm canım ben bu hayıt otunu ezemiyorum sen nasıl içiyosun eziptemi ve nekadar koyuyosun anlatırmsın ezmeden oluyomu

Ezmene gerek yok tatlım ya.. Valla ben bi kaşık hayıt, bi tutam ısırgan otu atıyorum bir de bardağına göre 1- 1.5 kaşık bal.. Ohh mis.. :):87:

arkadaşlar hayıt kullanmadım ama hamilelik yaşadım göğüs büyütmüyodur hamile olunca zaten göğüsler büyüyo hamile kelmek için kullanıla bilir belki ama sanmıyorum göğüs büttüğünü

Hiç denemedim böyle şeyler yaa ama madem işe yarıyor yarın hemen gidip alıyoruuuuum :KK52::KK52: Bu arada adet sancısına iyi gelmesi de çok iyi olmuş. Ben onun için papatya çayı içiyordum o da etki ediyordu hafifletiyordu. :KK34:

sanırım zehirlendim az önce yeni aldıgm hayıt tohumunu kaynayan suya atıp demledm 1 çay fincanı suya 1 yemek kasıgı tohum attım süzüp ıctim suan basım agrıyor ve bogazım yaniyor bu normal mi yoksa zehırlendım mi? Evde yalnızım yardım edin

sanırım zehirlendim az önce yeni aldıgm hayıt tohumunu kaynayan suya atıp demledm 1 çay fincanı suya 1 yemek kasıgı tohum attım süzüp ıctim suan basım agrıyor ve bogazım yaniyor bu normal mi yoksa zehırlendım mi? Evde yalnızım yardım edin

Bir yemek kaşığı çok fazla değil mi? Ben çay kaşığıyla yaptım herkes de öyle diyor zaten. Bugün ilk defa içtim. Hafif bi yanma oldu boğazımda o da çok sürmedi. Zehirleneceğini sanmam ama çok fazla yapmışsın. :KK53:

Zehirlenme belirtileri bunlar değil ki tatlım ama netten bak yine de ya mide bulantısı filan olur genelde ya da karın ağrısı.

bir yemek kaşıığı çok fazla 1 çay kaşığı olacak tadıda berbat günde iki fincan içilmesi gerekiyormuş ben oruçtan ancak bir fincan içebiliyorum ama yinede küçükte olsa bi fark var böbreklerede iyi geliyor onuda farkettim ...

Ben 2 haftadır her akşam içiyorum. Dudaklarım dolgunlaştı. :KK52::KK52: Artık gündüzleri de içmeyi düşünüyorum her gün 2 defa. İşe yarıyormuş gerçekten. :KK68: :KK66::KK66:

X