Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu kullandım..Bende işe yaradı..

bu arada bu tohum 1.adet düzenler az gelirse çoğaltır çok gelirse azaltır ( tabi dengeleyerek), asla hiçbir yan etkisi olmayan bir ottur. 2.gaz problemler ortadan kalkar. 3.gastrite birebirdir 4.adet sancılarını %95 azaltır 5.vücuttaki tüğlenmeler gıdıkta göbek bel bölgesinde olanları ( bunlar genelde erkeklik hormonundan kaynaklanan sebeplerle çıktığı için azaltır.saç vs bölgedeki tüğleri değil.dediğimiz gibi bu tohum tamamiyle kadınsal olayları dengeler) 6.menepozu geçiktirir. 7.sinirleri yatıştırır 8. kadınsal hormonları geliştirdiği için göğüste ve kalçalarda dolgunluk oluşturur..kesinlikle yan etkisi yoktur 8. cinsel istek azsa çoğaltır çoksa dengeler daha çooook ama bizler için bunlar önemli.bebek olmasının sebebi ise eğer ALLAH izin verirse yumurtalama sorunu olan yumurtalama evresinde çatlamayan yumurta sayısını arttırdığı için düzenli kullanımda gebe kalma şansı çooook fazla!
Saçı döküyor bir ara kullandım felaket döktü bıraktığım gibibde durdu arkadaş var onda da dökülme oldu zaten yannetkisymis ayroca myomu olanlar kullanmasın büyütüyor ostorjen yukluo çünkü ama adet sancılarıma çok iyi geldi keşke yan etkisi olmasa yine icsem

Bende c life aldım kullanıyorum onun içinde de hayıt varmış çok namını duydum inşallah faydası olur

desire arkadaşımızın tavsiyesiyle bu hayıt tohumu denilen mucizeyi kullandım....inanılmaz bir etki, uzmanlar bile mucizevi bir bitki diyor.benim nenem de ben konuyu açınca anlattı 7 sene çocuğu olmamış bir ebe ona bu tohumdan içmesini söylemiş ve nenem düzenli içtikten sonra gebe olmuşşş!! inanılmaz birşey ya mükemmel ötesi bir bitki.insanı dişileştiriyor inanın.bende kullanıyorum göğüslerim büyüdü !!! dudaklarım bile dolgunlaştı.adet düzenliyor,vücuttaki tüm dengesizlikleri düzeltiyor, inanılmaz bir şey ben dünyadaki kadınlar için en mucizevi ot diyorum.sakın doktorlarda zaman harcamayın inanın vaktinize yazık edersiniz.ve netten araşştırdım bu tohumu içen benim okuduğum kadarlık 7-8 ablamız düzenli kullanım sonucu gebe kalmış..!!! :KK74:
Mer

Arkadaşlar bunu 6-7 ay kullanıp bıraktıktan sonra kalıcı etki gören var mı? 6-10 ay'da kalıcı etki görülüyor yazıyordu fakat bazıları bırakınca goguslerdeki büyüme geçiyor demiş.

Merhaba bendede polistikover kist varprolakktin değerim yüksek hayıt tohumu aldım aslan pençesi ve çivane perçem aldım 3 ünü birlikte kullanılsa daha faydası olucak diyorlar ben az önce sadece hayıt tohumu kaynayan suya bi kahve kaşığı koydum demlenmesini bekledim aç süzüp içtim nasıl kullanmamz gerekir detaylı bilgi verebilirsiniz faydasını gördnzmu benimde çocuğum olmuyor bilen ve faydasını gören yardımcı olabilirsiniz

Arkadaşlar 3 günd0r hayıt otu cayı ıcoyorum. Daha doğrusu tohumundan cay yapıyprum. Bu cayı bır arkadasıma bır jinekolog doktor tabaıye etmiş. Başladım bende. Ve göğüslerim cok hassaslaştı. Acaba östrojeni arttırdıgı için mi bilemedim. Gebe kalmak için başladım. Sonucları yazarım eger sonuc alırsam🤗

benim göğüslerim 75 i doldurmuyordu şuan 80den talıyorlar böyle içleri dolgunlaştı.vücudumdaki tüğlenmeler bile azaldı. ben 3 ay çok düzenli kullandım bıraktığında hiç geriye dönüşüm olmadı aynı kaldı.ama hala devam ediyorum.teyzene söyle sabretsin canım nenem 1 yıl kullanmış ve çocuğu olmuş.bu bitki mucizevi bişey. sormak istedikleriniz varsa burdayım
Hayıt tohumunu 1 aydır kullanıyorum öncesinde 1 ay şerbetçi otu içtim masaj da yapıyorum duzenli 1 mm bile faydasını görmedim

Canım ne oldu hamile kalabildin mi bende 8 gündür içiyorum sadece karın bölgesinde bi ağrım var o kadar

Ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum arkadaşlar ben hamile kalmak için değil adet düzensizliğim için başladım. Faydasını gördüm 10 gün süren ve çok ağrılı fazla olan kanamam, bu ay 6 gün sürdü ağrısız ve olması gerektiği kadardı. Ben düzenli bı şekilde 3-4 ay kullanmayı düşünüyorum.

X