Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu kullandım..Bende işe yaradı..

gkc19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2010
15
9
desire arkadaşımızın tavsiyesiyle bu hayıt tohumu denilen mucizeyi kullandım....inanılmaz bir etki, uzmanlar bile mucizevi bir bitki diyor.benim nenem de ben konuyu açınca anlattı 7 sene çocuğu olmamış bir ebe ona bu tohumdan içmesini söylemiş ve nenem düzenli içtikten sonra gebe olmuşşş!! inanılmaz birşey ya mükemmel ötesi bir bitki.insanı dişileştiriyor inanın.bende kullanıyorum göğüslerim büyüdü !!! dudaklarım bile dolgunlaştı.adet düzenliyor,vücuttaki tüm dengesizlikleri düzeltiyor, inanılmaz bir şey ben dünyadaki kadınlar için en mucizevi ot diyorum.sakın doktorlarda zaman harcamayın inanın vaktinize yazık edersiniz.ve netten araşştırdım bu tohumu içen benim okuduğum kadarlık 7-8 ablamız düzenli kullanım sonucu gebe kalmış..!!! :KK74:

anlayamadım göğsünü mü büyüttügebe misin ?
eğer göğsün büyüdüyse nekadar kullandın vede kaç cm büyüdü yazar mısın

peki nasıl kullandın detay verebilir misin? çayını mı içtin, ne sıklıkta ne şekilde vs vs..

Yarım çay kaşığı olacak şekilde, Hayıt tohumu ezilir. Bir su bardağı suyun içine, yarım çay kaşığı ezilmiş, hayıt tohumu, atılır ve kaynatılır. 10-15 dakika demlendirilir. Süzülür ve ılık ılık içilir.
Hazır hayıt çayı ise, 1 Fincan sıcak suyun içine, 1 sallama çay atılır, 5 dakika demlendirten sonra içilir.

böyle kullanılyormuş

ayyy daha detaylı bilgi lütfenn
ne kadar fark oldu göğüslerinde nasıl kullandın kullanmayı kessek geri iner mi vs. vs. cnm bir sürü şey yaptım hiçbiri işe yaramıyo ona göre alıcam bak :44:

çok ilginç.ay ben de teyzeme söylesem de içse.10 yıldır çocukları olmuyor.gerçektenm işe yarıyormu aceba

bakın arkadaşlar ben ezmiyorum tohumu 2 dk kaynatıyorum 1 bardak su ya 1 kaşık taşmıcak ama sonra bardağa boşaltıp bekletiyorum.içiyorum.tadı ozaman okadar kötü olmuyor.bana etki etti kist vardı yumurtalığımda bitti tamamen

benim göğüslerim 75 i doldurmuyordu şuan 80den talıyorlar böyle içleri dolgunlaştı.vücudumdaki tüğlenmeler bile azaldı. ben 3 ay çok düzenli kullandım bıraktığında hiç geriye dönüşüm olmadı aynı kaldı.ama hala devam ediyorum.teyzene söyle sabretsin canım nenem 1 yıl kullanmış ve çocuğu olmuş.bu bitki mucizevi bişey. sormak istedikleriniz varsa burdayım

bu arada bu tohum 1.adet düzenler az gelirse çoğaltır çok gelirse azaltır ( tabi dengeleyerek), asla hiçbir yan etkisi olmayan bir ottur. 2.gaz problemler ortadan kalkar. 3.gastrite birebirdir 4.adet sancılarını %95 azaltır 5.vücuttaki tüğlenmeler gıdıkta göbek bel bölgesinde olanları ( bunlar genelde erkeklik hormonundan kaynaklanan sebeplerle çıktığı için azaltır.saç vs bölgedeki tüğleri değil.dediğimiz gibi bu tohum tamamiyle kadınsal olayları dengeler) 6.menepozu geçiktirir. 7.sinirleri yatıştırır 8. kadınsal hormonları geliştirdiği için göğüste ve kalçalarda dolgunluk oluşturur..kesinlikle yan etkisi yoktur 8. cinsel istek azsa çoğaltır çoksa dengeler daha çooook ama bizler için bunlar önemli.bebek olmasının sebebi ise eğer ALLAH izin verirse yumurtalama sorunu olan yumurtalama evresinde çatlamayan yumurta sayısını arttırdığı için düzenli kullanımda gebe kalma şansı çooook fazla!

tamam tatlım bilgiler için teşekkür ederim yarın alığ kullanmaya başlayacğım
her akşam yatmadan önce içsem birşey olmaz dimi cnm

hiç bişey olmuyor hayatım ben 2 gündür içiyorum göğüslerimde hafiften ağrı hissediyorum.bunun yanında aktarcılardan ısıgan otuda alıp içerseniz mükemmel sonuç alırsınız. ben günde 2 bardak hayıt içiyordum.şimdi öğlen 1 bardak hayıt akşamda ısırgan otu suyu içiyorum. 2 side sağlıklı.inşallah sonuç alcaz artık ya.

hımm çok faydalı görünüyor en son ısırgan otunu denedm pişman oldum adetim bi hafta gecikti biliçsizce kullandım :KK37:

Agnus Castus latince ismiyle hap olarakta satiliyor eczanelerde yurtdisinda , Türkiyede varmi bilmiyorum. hamile kalmak isteyen bayanlara yaziyorlar.

saç döküyo denmişti ama madem yararı oluyo kullanmakta faydavar
bende alp kullanıcam
inşallah hepimizde işe yarar :KK71:

kesinlikle saç dökülmesine yol açıyor.. ben kullandım bi süre ve sonra ne göreyim saçlarım avuç avuç geldi elime :KK53: yani kullanmayalı baya oldu ama hala saç dökülmesine dur diyemedim :KK50: :KK50:

kesinlikle saç dökülmesine yol açıyor.. ben kullandım bi süre ve sonra ne göreyim saçlarım avuç avuç geldi elime :KK53: yani kullanmayalı baya oldu ama hala saç dökülmesine dur diyemedim :KK50: :KK50:
abuuu kalsın o zaman ya saçlardan olmayak durduk yere :KK37:

X