Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu kullandım..Bende işe yaradı..

Kim ne derse desin hayıt tam bir mucizeeee... Polikistik over hastaları için birebir... Doğum kontrol haplarıyla düzenlemeye çalışılan hormonlarım, ilaçların yan etkisiyle vücutta tüylenmeye ve aşırı sinire sebebp oluyordu. Nette araştırarak bulduğum bu otu aktardan tohum olarak temin ettim. Macunu ve sallama çayı tercih etmedim. Ne kadar da olsa kimyasal işlem görüyordur diyerek... Adet düzensizliğimi, kötü kokulu akıntıları, vücuttaki iltihabı ve hormonlarımı düzenledi... Düzene girdikten sonra bıraktım... 9 aylık evliyim 2 aydır bebek istiyoruz. Dur bakalım tekrardan temin ettim... Bebiş için de hormonlarımın düzelmeye ihtiyacı var sanırım...

benim göğüslerim 75 i doldurmuyordu şuan 80den talıyorlar böyle içleri dolgunlaştı.vücudumdaki tüğlenmeler bile azaldı. ben 3 ay çok düzenli kullandım bıraktığında hiç geriye dönüşüm olmadı aynı kaldı.ama hala devam ediyorum.teyzene söyle sabretsin canım nenem 1 yıl kullanmış ve çocuğu olmuş.bu bitki mucizevi bişey. sormak istedikleriniz varsa burdayım

Gunde kac kere icebiliriz

Kızlar bu hayıt tohumunu ben de kullanıyorum,daha 1 ay olmadan yani 28. Gün adet gördüm,yani düzene soktu,fakat ilk günden kasık ve gögüs ağrısı başladı,3 gün önce regl olmama rağmen ağrılar hala devam etmekte,yaşayan oldu mu böyle bişeyi

Ne kadar bir büyüme oldu konu açıyorsan ilgilen:rolleyes::KK20:

BENDE TOHUMUNU BULABİLDİM. YAPRAĞI YOKTU. BEN SAĞLIKLI BESLENMEK İÇİN ÇEŞİTLİ BİTKİ ÇAYLARI İÇERDİM ZATEN. GÖGÜS BÜYÜTME ÖZELLĞİ İÇİN AYRICA TÜKETECEĞİME TADINI BEĞENİRSEM DEVAMLI KULLANIRIM. İNŞ FAYDA EEDER:)

kadinlar, merhaba :)
dun hayit tohumuyla ilgili yazilanlari okuyup, bugun de aktardan 1 kilo aldim. bugun 1. gunum yani hayitla :) yalniz tadi gercekten cok rahatsiz edici, bir kupayi bitiremeden doktum...

sorum su;
hayitcigimizin macunu da varmis. demleyip icmekle ayni etkiyi yapar mi macununu yemek?
ve tohumlarının yutulmasi durumunda hangi miktarda yutuyoruz ve onun da etkisi icmekle ayni mi?

sikinti gogusleri buyutmek bu arada :) hayitin her turu gogusleri icmekle ayni olcude buyutur mu?

tesekkurler simdiden :KK5:

Kim ne derse desin hayıt tam bir mucizeeee... Polikistik over hastaları için birebir... Doğum kontrol haplarıyla düzenlemeye çalışılan hormonlarım, ilaçların yan etkisiyle vücutta tüylenmeye ve aşırı sinire sebebp oluyordu. Nette araştırarak bulduğum bu otu aktardan tohum olarak temin ettim. Macunu ve sallama çayı tercih etmedim. Ne kadar da olsa kimyasal işlem görüyordur diyerek... Adet düzensizliğimi, kötü kokulu akıntıları, vücuttaki iltihabı ve hormonlarımı düzenledi... Düzene girdikten sonra bıraktım... 9 aylık evliyim 2 aydır bebek istiyoruz. Dur bakalım tekrardan temin ettim... Bebiş için de hormonlarımın düzelmeye ihtiyacı var sanırım...

Canım polikistik over düzeltilebilen bişiy dil yanlız doğuştan bazı insanların yumurta dizilişleri farklı olur We bu düzelmez adetleri düzenli olsun diyede genellikle doğum kontrol hapı werilir ki bu adetini düzene sokar kullanım süresince doğum kontrol hapları Tüylenmeyide önler anlattıkların tam tersi bunun bi doktora danışmak lazım bu etkiyi yapması ilginç geldi bana

uzun zamandır girmemistim foruma bildirimi görünce yazmak istedim. Hayıt tohumunu birazcık araştırmanızı isterdim. Kadınlardaki hormonların neredeyse hepsini düzenleme gibi bir özelliği var doğum kontrol hapları şartlı adet dönemi sunuyor insana. Senelerce kullandım. Bıraktığında adet oluyorsun sonra içmeye devam. Elbette doktor tavsiyesi olmadan kimse hareket etsin istemem fakat bitkisel olduğu için bu denli rahat kullanılmalı diyebiliyorum. Kimyasal bi ton ilaç içerek elde edemediğim şeyi çok şükür şu an elde etmiş durumdayım. Rabbim tamamına erdirirse 4 aylık gebeyim canım. Darısı tüm isteyenlerin başına...

Canım polikistik over düzeltilebilen bişiy dil yanlız doğuştan bazı insanların yumurta dizilişleri farklı olur We bu düzelmez adetleri düzenli olsun diyede genellikle doğum kontrol hapı werilir ki bu adetini düzene sokar kullanım süresince doğum kontrol hapları Tüylenmeyide önler anlattıkların tam tersi bunun bi doktora danışmak lazım bu etkiyi yapması ilginç geldi bana

uzun zamandır girmemistim foruma bildirimi görünce yazmak istedim. Hayıt tohumunu birazcık araştırmanızı isterdim. Kadınlardaki hormonların neredeyse hepsini düzenleme gibi bir özelliği var doğum kontrol hapları şartlı adet dönemi sunuyor insana. Senelerce kullandım. Bıraktığında adet oluyorsun sonra içmeye devam. Elbette doktor tavsiyesi olmadan kimse hareket etsin istemem fakat bitkisel olduğu için bu denli rahat kullanılmalı diyebiliyorum. Kimyasal bi ton ilaç içerek elde edemediğim şeyi çok şükür şu an elde etmiş durumdayım. Rabbim tamamına erdirirse 4 aylık gebeyim canım. Darısı tüm isteyenlerin başına...

Ne kadar süre kullandın

arkadaşlar bu konuyu ben cok araştırdım ve alternatf tıp doktoru arkadsım ıranlı bı doktoryla goruşüp bana bunu tavsıye ett acı hayıt tohumu hormonları duzenledgını ..kullanım seklı ; bır tatlı kaşık ac karnına sabah aksam organık balla karıstrıp yemek 21 gun yapıp 9 gun ara sonuc 3 aydan sonra belırlı sonuc verdıgını soledı ben yenı kullanmaya başladım ınslh herkese sıfa olur sevgı ıle kalın :)

Hamile kalan varmi?
ben bu otu hamile kalmak için değilde göğüslerin büyümesinde kullandım. göğüs büyütmekte işime yaramadı desem yalan olmaz ama orgazm olmak için birebir. kolaylıkla orgazm olabiliyorsun. helede benim gibi zor olanlar için tavsiye ederim:) biraz konu dışında oldu ama kusura bakamyın paylaşmak istedim. bir çok bayan benm gibi muzdarip :KK43:(

Merhabalar arkadaşlar, benim de 3.5 cm endometrioma denilen çikolata kistim var. Doktor progesteron yazdi ama yan etki yapar kilo aldirir diye korkuyorum. Kullanan arkadaslar, sizce bu çayı içsem bir etksini görebilirmiyim acaba??

Kullan cnm bise olmaz yarari olur kiste bi tanidik kist icin kullandi cok ise yaradi

Ne kadar hizli bir cevap boyle cok tesekkur ederim canim:)) Dr bana progesteron yazdi ama ilac kullanmak istemiyorum kesinlikle. Peki regl olunca da iciliomu bu çay? Bir de Ahmet Maranki aslanpençesi civanperçemi gibi bitkilerle birlikte kaynatip için demiş. Hangisi daha dogru acaba?

Ne kadar hizli bir cevap boyle cok tesekkur ederim canim:)) Dr bana progesteron yazdi ama ilac kullanmak istemiyorum kesinlikle. Peki regl olunca da iciliomu bu çay? Bir de Ahmet Maranki aslanpençesi civanperçemi gibi bitkilerle birlikte kaynatip için demiş. Hangisi daha dogru acaba?
Bence doktoruna danışmadan içme çikolata kisti basıt bir kist degil canım araştır kaş yapaym derken göz çıkarma sonra.progesteronda verdiyse kullan bence sıradan bi ilaç degil oda vardr bi bildigi araştırmadan girme böyle bişeye bence basit bi ower kistim var deseydn bişi demezdim ama istersen o kadar basite alma çikolata kistini.

X