Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu kullandım..Bende işe yaradı..

kesinlikle saç dökülmesine yol açıyor.. ben kullandım bi süre ve sonra ne göreyim saçlarım avuç avuç geldi elime :KK53: yani kullanmayalı baya oldu ama hala saç dökülmesine dur diyemedim :KK50: :KK50:
hayıt yaprağimı yoksa tohumu mu kullandın cnm belki miktarıyla ilgilidir

kızlar şu an itibariyle başlamış bulunuyorum şimdi ölçtüm bnmkiler 85 cnm bir 90 yapsam değmeyin keyfime
inşallah işe yarar ve en önmlsi bırakınca inmez tekrar çünkü başıma daha önce de geldi bu :KK19:

hayıt yaprağimı yoksa tohumu mu kullandın cnm belki miktarıyla ilgilidir

tatlım tohumunu kullandım ben 1 tatlı kaşığını bir kupa kaynamış suya koyup beklettim sonra içtim ama malesef sonuç olumsuz :KK43:( ama şuan çilek yağını kullnıyorum kesinlikle işe yarıyor.. :KK34: :KK34:

kızlar şu an itibariyle başlamış bulunuyorum şimdi ölçtüm bnmkiler 85 cnm bir 90 yapsam değmeyin keyfime
inşallah işe yarar ve en önmlsi bırakınca inmez tekrar çünkü başıma daha önce de geldi bu :KK19:

tatlım sen 85 e küçük diyosan biz napalım :KK43:(((((((((((((

Iki gram saçımız var ondanda olmayak yaaaa:KK4:
Benim babam içiyodu bunu kalbe iyi geliyomuş diee amaaa maşallaaahhh baksana neler nelere iyi geliyormuuuşşşş:KK62::KK62:

bence geçicidir ama o durum.çünkü hayıt tohumu vücudu dengeler.bel ve sırt bölgesindeki tüğleri döker ama saç duymadım.ben kullanalı 75 olan göğüslerim 81 gösterio şuan.ve sadece 4 gündür içiom

bence geçicidir ama o durum.çünkü hayıt tohumu vücudu dengeler.bel ve sırt bölgesindeki tüğleri döker ama saç duymadım.ben kullanalı 75 olan göğüslerim 81 gösterio şuan.ve sadece 4 gündür içiom

4 günde 6 cm mi? inanılmaz ama saçları döktüğü için tedirginim başlamak için.zaten saçlarım çok dökülüyor. of. napsam ki

ben kullandım ama maalesef bende pk işe yaramadı bende bıraktım.. acaba yeniden başlasammı di,ye dşünüyorum.. tam olarak ne kadr srüede etki ettiğini anlaabilsek daha ii aslnda

ben kullandım ama maalesef bende pk işe yaramadı bende bıraktım.. acaba yeniden başlasammı di,ye dşünüyorum.. tam olarak ne kadr srüede etki ettiğini anlaabilsek daha ii aslnda

hormonal bir sorunun yoksa işe yaramamış olabilir?

bakın arkadaşlar ben ezmiyorum tohumu 2 dk kaynatıyorum 1 bardak su ya 1 kaşık taşmıcak ama sonra bardağa boşaltıp bekletiyorum.içiyorum.tadı ozaman okadar kötü olmuyor.bana etki etti kist vardı yumurtalığımda bitti tamamen

Arkadaşım emzirdiğinden dolayı büyümüştür göğsün.:82:

kız öyle deme 85 ama küçük yaaa :KK43:
böyle deyince büyük gibi duruyo ama küçük :KK1:
sizinki kaç cm kızlar

ya aynen benimde 85 hatta sağ göğsüm taşıor biraz ama küçük göğüslerim.Ben daha dik dolgun olsunlar istiyorum...Şu sıralar silikona çok özeniyorum ya...bu ot işime yarramı acep :KK43:

bende aldım bugün ve başlıycam
fiyatına gelince 2 tlye 200 gr aldım
inşallah büyür :26:

hayatım ben nişanlıyım :KK70: emzirmiyorum :KK49: bebeğim yok yani ben tohumu ezmiyorum. bende erkeklik hormonuda vardı bence erkeklik hormonu fazla olanlarda zaten saç dökülmesi yapması çok doğal.ama abim kuaför ve saç dökülmesi saçı kaliteleştirir dio yani hani korkana saygım var ben kormadan içiyorum.çünkü saçlarımda aşırı fazla kolay kolay toka bulamıyorum.dökülse fena olmaz alaaaabide göğüslerim bir gelişirse fıstık gibi hatun olurum :KK66:

Kizlar mesajlarinizi okudum... Bende kullanmak istiyorum ama yurdisinda yasiyorum :KK43: Onu nerden bulcam ya :KK43:((( :KK43::KK43:

arkadaşım orta bu tohumdan bulamıyorsan ısırgan otu al kurumuş onu iç demleyip.inan oda çok hızlı etki yapıo onu da çok araştırdım.krem kullanmanızı önermem östrjn hormonunu fazlalaştırdığı için kansere neden olabilir yani meme kanseri.dikkat etmeliiz :21:

X