Ya çok merak ediyorum evlendiğiniz ilk gece nasıldı?

aaulku

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2009
114
0
Arkadaşlar bu sorumu yanlış anlamayın lütfen. Merakım yeni birisiyle ilk defa bir arada aynı yatağı paylaşmak nasıl bir duygu...hiç garipsemediniz mi? Yani ben sanırım o gece ağlarım diye düşünüyorum ....elin oğluyla ..ne bileyim ya...:KK43::KK43:

[ı]ee elin oğluysa evlenme ..[/ı]

kimin oğlu olacak canım benim her durumda öyle olacak tabi ki...kimin ki elin oğlu değil yoksa...sonuçta o geceye kadar yakın olmadığın biri değil mi?bunu kastetmek için sordum...

Tanırışır tanışmaz evlenmiyorsun ki flörtte ve nişanlılıkta alışıyorsunuz zaten birbirinize

kimin oğlu olacak canım benim her durumda öyle olacak tabi ki...kimin ki elin oğlu değil yoksa...sonuçta o geceye kadar yakın olmadığın biri değil mi?bunu kastetmek için sordum...

neden o geceye kadar yakın olmayasın ki..?
Senin nasıl bir evlilik yaptığını bilmiyorum ama ilk gece benim için çok güzeldi.
Çok mutluydum Allah da herkese sevdiği adamla yuva kurmayı nasip etsin.
senin gibi baksaydm evlendiğim adama "el" deseydim yani sonsuza kadar evlenmezdim.
el gibi görüyorsan neden evleniyorsun diyorum bende

Senin nasıl bir evlilik yaptığını bilmiyorum ama ilk gece benim için çok güzeldi.
senin gibi baksaydm evlendiğim adama "el" deseydim yani sonsuza kadar evlenmezdim.

katılıyorummmm:KK70::KK70:

canım evli değilim nişanlıyım ve merak ettim açıkcası..ben de allah nasip ederse sevdiğim adamla yuva kurmuş olucam..ama el gibi görmek başka şey ...el olması başka şey ..sonuçta annem babam gibi bir arada olmaya sürekli alışkanlığım olan bir insan değil ..rabbim mutlu olmayı nasip etsin ama bana ilk gece bu yönüyle ürkütücü geliyor..evliliğin kendisi değil...seni bilmem ama evlendiğim gece o kadar yakın olmuş olucam ...

Son düzenleme:
canım evli değilim nişanlıyım ve merak ettim açıkcası..ben de allah nasip ederse sevdiğim adamla yuva kurmuş olucam..ama el gibi görmek başka şey ...el olması başka şey ..sonuçta annem babam gibi bir arada olmaya sürekli alışkanlığım olan bir insan değil ..rabbim mutlu olmayı nasip etsin ama bana ilk gece bu yönüyle ürkütücü geliyor..evliliğin kendisi değil...seni bilmem ama evlendiğim gece o kadar yakın olmuş olucam ...

Eğer yeterince sevseydin ve güvenseydin o adama asla el veya el gibi diyemezdin.
Bence altta başka sıkıntıların var sevdiğin adama güvenin yok ,Allah evlenmeden çözmeyi nasip etsin.

Eğer yeterince sevseydin ve güvenseydin o adama asla el veya el gibi diyemezdin.
Bence altta başka sıkıntıların var sevdiğin adama güvenin yok ,Allah evlenmeden çözmeyi nasip etsin.

çok şükür kendimden fazladır ona güvenim şekerim ama başka tellerden çalıyoruz yada ben anlatamadım ..teşekkürler ilgin için..

çok şükür kendimden fazladır ona güvenim şekerim ama başka tellerden çalıyoruz yada ben anlatamadım ..teşekkürler ilgin için..

sana şekerim diye hitap ettiğimi hatırlamıyorum ?
insan nişanlısı el görür mü,o gece elin adamıyla ne yapacağım der mi..?
bence bir sorun olmasa demez,güven dediğimiz şeyde sadece sadakatten ibaret değildir.

sana şekerim diye hitap ettiğimi hatırlamıyorum ?
insan nişanlısı el görür mü,o gece elin adamıyla ne yapacağım der mi..?
bence bir sorun olmasa demez,güven dediğimiz şeyde sadece sadakatten ibaret değildir.

peki arkadaşım hanımefendi sen bilirisn.elin adamıyla ne yapacağım demedim nasıl anladın bilemiyorum ama..sadece hiç ürküntü duymadınız mı sonuçta anne babadan ayrı ilk gece farklı bi ortam..dediğim gibi aynı yerden bakmıyoruz olaya..anlamak istediğin gibi anlıyorsun yada..

Son düzenleme:
Oluruna bırak derim ben, sonuçta sevdiğin güvendiğin bir insan.

peki arkadaşım hanımefendi sen bilirisn.elin adamıyla ne yapacağım demedim nasıl anladın bilemiyorum ama..sadece hiç ürküntü duymadınız mı sonuçta anne babadan ayrı ilk gece farklı bi ortam..dediğim gibi aynı yerden bakmıyoruz olaya..anlamak istediğin gibi anlıyorsun yada..

Anne-babanızdan hiç ayrılmadınız mı..?
Anlamadım ki,gerçekten garip geliyor bana.. aslında biraz da komik geliyor.
Konu cinsellikse birşey diyemem,yani kaygı bu yönde ise.
Ki o konu da bile insan aynı yatağa giremeyeceği sevişmekten çekineceği adamla nede evlensin ki..?

Anne-babanızdan hiç ayrılmadınız mı..?
Anlamadım ki,gerçekten garip geliyor bana.. aslında biraz da komik geliyor.
Konu cinsellikse birşey diyemem,yani kaygı bu yönde ise.
Ki o konu da bile insan aynı yatağa giremeyeceği sevişmekten çekineceği adamla nede evlensin ki..?

o kadar anlattım hala anlamadıysan niye yorum yaparsın ki hanım...git işine yaw..

bende ilk gecemde tir tir titremiştim
tabi garip bi olay biriyle birlikte uyuyorsunuz daha doğrusu uyuyamıyorsunuz:)
önceleri bende düşünürdüm nasıl yatarım bi insanın yanında diye ama sevince aşık olunca hiiiiçç düşünmediğin bi olay.
tabiii 15 gün boyunca yanında eşinin uyuduğunu düşünerek uykusuz kalmanada sebebiyet verebilir bende olduğu gibi :)

ne kadar zamandır tanıyorsunuz:KK61:

o zaman geldiğinde bu endişelerin hiç biri olmayacak:KK9:

ne kadar zamandır tanıyorsunuz:KK61:

o zaman geldiğinde bu endişelerin hiç biri olmayacak:KK9:

4 senedir tanıyorum sevdiğim insan ama yine de farklı geliyor bu durum..belki o gün bunları düşünmem ama şu an öle geliyor...yuva kurmak kendi evin olması çok güzel ama sorumlulukların üzerine bindiği herşeyin benden sorulacağı bir döneme giricem..bilmiyorum işte...

bambaşkad b ir duygu sevdiğin adamın kollarında olmak.. sabahın beraberken olması... valla canııım zaten genelde ilk gecenin mutluluğundan uyuyamaz inan ama ben uyumuştum :KK9: eşimde sabaha kadar beni syretmişş 1 dakika uyumamışş.. tahmin ettiğin kadar çok garipsemiyceksiin..

X