Ya çok merak ediyorum evlendiğiniz ilk gece nasıldı?

canım peki neden yanlış yağtığını düşünüosun bide eşin olmuş evlenmişsiniz nasip olmuş..ama neden pişman oldun ki merak ettim

yanlıs yaptıgımı dusundum cunku kocanla evlendıgın ılk gece bırlıkte olmak gıbı guzelı warmı ya kım bana aksını ıdda eder daha once yapmıs olanlar ayrıca ben bu yazıyı bekarlara ornek olsun wede yanllısa dusmesınler dıe yazdım hatamı yaptım anlamadım ne yazsaydım kızlar sewdıgınle bırlıkte olsun ıstersenız ewlenmyın ama yınede bırlıkte olmu yazsaydım daha hos olurdu kusura bakma lafım sana deıl bunu onaylayanlara bız kızlara gaz versek o kızlarda bu hataya dusup bu ısı yapsalar daha sonra ewlenmeseler halı ne olur turkıyede yasıyoruz netıcede suanda kızım yok ama ılerde belk benımde kız ewladım olur bunları dusunerek yazdım ewet ben esımle ewlendım ama yınede hata yaptıgmı dusunuyorum ewlendıgım ılk gece olsaydı we buyusu bozulmasaydı daha ıyı olurdu bence tabı herkesın kendı fıkrı bu benım gorusumm

biryandanda..herzaman ayrilma olabilir orasida var aslindada..

ilk geceniz ozmn cokmu "normel" gecdi..heycan fln yokmusdur

yanlıs yaptıgımı dusundum cunku kocanla evlendıgın ılk gece bırlıkte olmak gıbı guzelı warmı ya kım bana aksını ıdda eder daha once yapmıs olanlar ayrıca ben bu yazıyı bekarlara ornek olsun wede yanllısa dusmesınler dıe yazdım hatamı yaptım anlamadım ne yazsaydım kızlar sewdıgınle bırlıkte olsun ıstersenız ewlenmyın ama yınede bırlıkte olmu yazsaydım daha hos olurdu kusura bakma lafım sana deıl bunu onaylayanlara bız kızlara gaz versek o kızlarda bu hataya dusup bu ısı yapsalar daha sonra ewlenmeseler halı ne olur turkıyede yasıyoruz netıcede suanda kızım yok ama ılerde belk benımde kız ewladım olur bunları dusunerek yazdım ewet ben esımle ewlendım ama yınede hata yaptıgmı dusunuyorum ewlendıgım ılk gece olsaydı we buyusu bozulmasaydı daha ıyı olurdu bence tabı herkesın kendı fıkrı bu benım gorusumm

iyikide yazdın zaten benim için daha iyi oldu bunları duymak...ilk gece bambaşka bişey ozaman..ilk gecede bunun eksikliğini hisettin dimi canım

iyikide yazdın zaten benim için daha iyi oldu bunları duymak...ilk gece bambaşka bişey ozaman..ilk gecede bunun eksikliğini hisettin dimi canım[/QUOTE benım hıkayem karısık bıraz dugunum evlendıkten 1 sene sonra oldu oyuzden eksıklıgını hıssedemedım ama belkıde o hatayı yapmasydım bekleseydım heersey normal yollarla olsaydı ısteme nısan dugun falan hıssederdım yıne bunların olmamasının sebebı benım yaptıgım hatanın temeıdır aslında yıne aynı kapıya cıkıyo

kizlar ne olur beni yanlis anlamayin ama tamam sabir etmek zorki az cok sevismeseniz bile birlikte oldugunuzu kisiyi koklamak opmek en dogal duygulardan biri en azindan yatmasanizda yakinlasmak lazimki hissetmek lazim hani ben simdi bunu diyorum diye de ilk onunuze gelen adamlada olmayin yani herkesin kendi akli var ki az cok biliodur evlencegi yada oylesine eglendigi kisiyi benim ilk beraber oldugum kisi esim degildi ki bunu esim cok buyuk biranlayisli karsiladi genis mezhepli oldugundan degil kendi de yapmis oldugundan beni suclamaya hakki yoktu ama ne var biz bu konmuda hic konsumadik cunku ikimizde cok kiskanciz yani uzuo insani tabi bukonuda keskelerin var ama eger onceden tandiigm kisiler olmasaydi hayatimda esimin degerini bana karsi yaptiklarini beni ve vucudumu nasil etkieldigini bilemezdim. eger birsey yapiyorsak herkes kendi iradesiyle yapmali sirf sevgiliniz istioo diye degil kendin istiomusun ?? diye..

6 yıldır evliyim 10 yıldır hayatımdaki özel insan.
Elin oğlu kelimesini el gibi gördüğünden değil, soruna bir latife yaparak başladığını ilk mesajında anladım.
Evet ne kadar seversen sev, o gün artık annenin küçük kızı değilsin sanki.
birden farklı ve çok güzel bir dünyanın içine giriyorsun.
Alışamamaktan korkma severek evlendiğinize göre birbirinizin o günkü ruh halinden anlarsınız.
İlk başlarda belki onun yanında çıplak kalmaktan, çekinebilirsin fakat uzun süreceğini sanmam.
Biraz ürkek olmakta bir sakıncada görmüyorum, bırak herşeyi o öğretsin ne zararı var.

Sarılıp uyumaya, gülen gözlerle uyanmaya çabuk alışırsın çekinme :)

Allah tamamına erdirsin diyor, mutluluklar diliyorum.

Sevgiler...
işte bu ya ...beni anlayanların olması ne güzel...teşekkür ederim canım...

yani herşeyi geçtim ilk gecenin büyüsü falan filan haram sonuçta..zina dinimizde 7 büyük günahtan biri.nasıl insan bunu göze alır...kesinlikle CAHİL CESARETİ bu ..

canım sen nişanlınla fazla samimi değilsin galiba nebilim seviyosunuz ama uzak kalıyorsunuz sanırım pek de buluşmuyorsunuz bu yüzden onunla aynı yatağa yatmak bazı şeyler yaşamak sana tuhaf geliyor öle değilmi....anlıyorum seni

öyle aynı yatağa yatma samimiyeti yere batsın öyle şey mi olur ya...insan nasıl göze alır..

bir buçuk seneyi geçti canım mayıs sonunda iki seneyi dolduracaz inşallah, bizde öyleydik ben üniv.deydim o benim memleketteydi çalışıyodu arada okulu kırıp ona gidiyodum :KK9: bazen o geliyodu öyle geçirdik zamanı okulu bitirincede nişanlandık hemen, sonrada yazı bekleyemeden evlendik :KK9: şimdide bebek bekliyoruz, özlem olunca evliliğin tadı başka oluyo her anını yaşayarak geçiriyosun uzun süre ayrı kaldıktan sonra yanında olması daha büyük mutluluk veriyor, biz hala sevgili gibiyiz çok şükür hiçbişey değişmedi evlendikten sonra, yarım saat görmesem özlüyorum oda bazen işten erken geliyo karımı özledim kaçtım geldim diye :KK1: işteyken bile sürekli arar sorar bi kaç saat aramazsam karım unuttu beni diye tavır yapıyor neyle ilgileniyodun bakim yasaklıycam benimle ilgilen diyor çatlak :KK1: eminim sizde çok mutlu olursunuz :nazar:

Diger yorumunda bu yorumunda cok güzeldi insan gercekten gipta ediyor. :nazar:Benim dügünüme daha bir seneden fazla var. Dahasi bizi ayiran 1400 kilometre. O türkiyede ben yurtdisinda. Hasretlik coook zor gercekten. Kavusacagimiz günü heyecanla sabirsizlikla büyük bir hasretle bekliyorum...:KK69:

ben işin dini boyutuna girmeden edemicem tabi dinle hayat ayrılır diye düşünen varsa bilmem..bence evlenmeden beraber olmak çok kötü bısey sonradan evlensen de zina günahı gitmez tövbe etmek gerek..tabı bu müslümanlar icin gecerli dinini hayatına karıştırmayan 'günlük hayat laikleri'ne uymayabilir..

bu duyguyu çok merak ediyorum inşallah az kaldı yaşamama
5 yıldır ilk defa aşkımla bir evde yalnız kalıcaz
ay nasıl heyecanlı allahım biranönce gelsin ağustost nolurr:nazar::nazar::KK14:

X