Koşu bandı ile zayıflayan var mı?

koştuğumuz zaman buraya yazalımki gaza gelelim :KK53:
ben birazdan başlıycam
herkes kaç dk koştu kaç da koştu yazsın kızlar :92::92:

Ben dün ilk defa başladım ama koşmuyorum hızlı tempoda yürüyorum.İlk defa başladığım için dün ve bugün 20şer dk saatte 5.0 km hızla yürüdüm.Ama 20 dk da ne kadar yol yürüdüğüme bakmadım,neticede daha alışma süresi diye.Haftada 3 gün hızlı tempoda yürümeyi düşünüyorum.Ama bugün kalçama bir ağrı girdi :KK43: Uzun süredir çok hareketsiz olduğum ortaya çıktı,iyice hamlamışım.Bir de dün tibet hareketlerine başladım,her gün uyguluycam.:KK19::KK19:

Ben dün ilk defa başladım ama koşmuyorum hızlı tempoda yürüyorum.İlk defa başladığım için dün ve bugün 20şer dk saatte 5.0 km hızla yürüdüm.Ama 20 dk da ne kadar yol yürüdüğüme bakmadım,neticede daha alışma süresi diye.Haftada 3 gün hızlı tempoda yürümeyi düşünüyorum.Ama bugün kalçama bir ağrı girdi :KK43: Uzun süredir çok hareketsiz olduğum ortaya çıktı,iyice hamlamışım.Bir de dün tibet hareketlerine başladım,her gün uyguluycam.:KK19::KK19:

evet canım bende ilk günlerden kasmak istemediğim içi,n 5 dk da bir artrıyorum 15 20 dk dan sonra terlemeye başlıyorum zaten
hiç bir yerim ağrımadı ama ayakkabısız koştuğum için tabalarım acıdı :KK53::KK53:
ayakkabı giyince kendimi daha rahatsız hissediyorum nasıl yapsam bilemedim :26:
geçmiş olsun canım kasmdan yürü sende hamlayınca öle tutuluyo işte :KK31:

evet canım bende ilk günlerden kasmak istemediğim içi,n 5 dk da bir artrıyorum 15 20 dk dan sonra terlemeye başlıyorum zaten
hiç bir yerim ağrımadı ama ayakkabısız koştuğum için tabalarım acıdı :KK53::KK53:
ayakkabı giyince kendimi daha rahatsız hissediyorum nasıl yapsam bilemedim :26:
geçmiş olsun canım kasmdan yürü sende hamlayınca öle tutuluyo işte :KK31:

ay ben de terlikle yürüyorum :KK53::KK53: ama okudum bir yerde eger spor ayakkabı olmazsa bir süre sonra ayak bilekleri için tehlikeli olacağı yazıyordu,bir de yürürken eğer dik durmaya dikkat etmezsek koşu bandı duruşumuzu bozuyormuş ve mutlaka tutunmadan yürümemiz gerekirmiş.ya keşke her gün yürüyebilsem ama bi yandan da bi süre sonra sıkıntı geliyo bana ya:KK52::KK52:

Bizde de kosu bandi oylece duruyor.. Yarin ben de baslayayim yurumeye.. Yazilanlari okuyunca gaza geldim:KK9:

ay ben de terlikle yürüyorum :KK53::KK53: ama okudum bir yerde eger spor ayakkabı olmazsa bir süre sonra ayak bilekleri için tehlikeli olacağı yazıyordu,bir de yürürken eğer dik durmaya dikkat etmezsek koşu bandı duruşumuzu bozuyormuş ve mutlaka tutunmadan yürümemiz gerekirmiş.ya keşke her gün yürüyebilsem ama bi yandan da bi süre sonra sıkıntı geliyo bana ya:KK52::KK52:

anammm terlikle nasıl yürüyon kız :KK53::KK53:
ayağındna çıkmıyomu :KK9:
aslında olması gerkeen ortopedik spor ayakkabı giymek :KK12:
çok yorulursam bi iki dk tutuyorum kollardan yoksa elimi kolumu sallaya sallaya koşuyorum :KK1:

Bende her gün akşamları 1 saat 6 km hızda yürüyorum:)Çok faydasını görüyorum.Karşımda aynam var kendimi izleyerek:KK66: müzik eşliğinde tempolu bi şeklde yürüyorum :KK8: Aynam olmadan asla yürüyememm ! Bir de arkadaşlar ayakkabısızz asla yürümeyin ayaklarınız su toplar.Benm koşu bndına özel ayakkabım var başka hiç bi yerde giymem sadece orda yürürken giyerim...

Bende her gün akşamları 1 saat 6 km hızda yürüyorum:)Çok faydasını görüyorum.Karşımda aynam var kendimi izleyerek:KK66: müzik eşliğinde tempolu bi şeklde yürüyorum :KK8: Aynam olmadan asla yürüyememm ! Bir de arkadaşlar ayakkabısızz asla yürümeyin ayaklarınız su toplar.Benm koşu bndına özel ayakkabım var başka hiç bi yerde giymem sadece orda yürürken giyerim...

bi saat 6 da nasıl yürüyosun :26:
insan bi müddet sonra nefes nefese kalıyo ben son 20 dk yürüdüm ondan önce 5 de :26:

bende müzik eşiliğinde yapıyorum
bugün spor ayakkabıyal yürüdüm ayağım su topladı :KK37:
neyle yürüsem şaşdım yahu :KK53:

6 da çok hızlı bi şeklde yürüyorum.Arada 5,5 indiriorum ama genelde 6 oluo:76:
Ayakkabısızz yürüdüğünüzz için ayaklar zaten su toplamaya başlamştı bi süre ayakkabı giysenzde giymesenzde acır.Yani ayakkabıyla su toplamz.Önceden giymediğiniz için o etkiledi ayaklarınızı:KK34:

anammm terlikle nasıl yürüyon kız :KK53::KK53:
ayağındna çıkmıyomu :KK9:
aslında olması gerkeen ortopedik spor ayakkabı giymek :KK12:
çok yorulursam bi iki dk tutuyorum kollardan yoksa elimi kolumu sallaya sallaya koşuyorum :KK1:

ayagımdan çıkmıyo da çok terliyo ayaklarım ya :KK53::KK53: ben de sadece koşu bandında yürümek için spor ayakkabı alcam valla,bu sayede daha rahat yürürsem belki biraz daha çok yürürüm gaza gelip:KK66::KK66:

bugün tam 30 dk 5.0 da yürüdüm 10 dk konds.bsikleti 20 tane mekik inş devamı gelir şuan 81 kiloyum hedefim 50 30 kilo gidecek inş...............haydi kızalr koşalım:KK66:

6 da çok hızlı bi şeklde yürüyorum.Arada 5,5 indiriorum ama genelde 6 oluo:76:
Ayakkabısızz yürüdüğünüzz için ayaklar zaten su toplamaya başlamştı bi süre ayakkabı giysenzde giymesenzde acır.Yani ayakkabıyla su toplamz.Önceden giymediğiniz için o etkiledi ayaklarınızı:KK34:
kullanmadığım spor ayakkabısını giymiştim ondna yaptı galiba
şimdi diğer spor yakkabımla koşuyorum sorun kalmadı :KK34:

ayagımdan çıkmıyo da çok terliyo ayaklarım ya :KK53::KK53: ben de sadece koşu bandında yürümek için spor ayakkabı alcam valla,bu sayede daha rahat yürürsem belki biraz daha çok yürürüm gaza gelip:KK66::KK66:
terlikle yürümek sağlıksız olur canım al sen bi spor ayakkabısı :KK16:
bugün tam 30 dk 5.0 da yürüdüm 10 dk konds.bsikleti 20 tane mekik inş devamı gelir şuan 81 kiloyum hedefim 50 30 kilo gidecek inş...............haydi kızalr koşalım:KK66:
hoşgeldin canım :KK3:
bende bugün dışarda yürüdüğüm için 40 dk
eve gelip 40 dk daha 5 6 arası yürüdüm o kadar yürü 200 kalori yakmışım :KK53:
benimde 25 kilocuk var canım :KK53:

Kısslar meraba bişey sorcam ben haftada 3-4 gün tempolu yürüyorum yeni başladım..ilerde hergün yürümeye calışıcam 1buçuk yaşında oğlum var fırsat buldukça yürüyorum ..size bişey sorcam ben koşu bandında 40 dk tempolu yürüyüş yapıorum 5-5buçuk arasında bazen 6 da koşuorum..ekranda şu yazıyo

mesafe olarak 02.680 (mil olarak mı km olarak mı ifade ediyo acaba)
cal 007.8 (bu da 70cal mi yoksa 700 kalori mi ben anlamadım)

bi el atın yaw :)) öpüorum sizi...

Bi de yürürken selülit kremi falan sürüyonuz mu? kullanan warsa faydasını gördüyseniz benim de doğum sonrası selülitlerim war :KK43: sölerseniz çok sewinirim..

Son düzenleme:
[/QUOTE]

inş cnm gidecek o kilocuklar bugün 3. gün kilo veremedim ama pes etmiyecem bu günde yürüyecem :KK52:

Kısslar meraba bişey sorcam ben haftada 3-4 gün tempolu yürüyorum yeni başladım..ilerde hergün yürümeye calışıcam 1buçuk yaşında oğlum var fırsat buldukça yürüyorum ..size bişey sorcam ben koşu bandında 40 dk tempolu yürüyüş yapıorum 5-5buçuk arasında bazen 6 da koşuorum..ekranda şu yazıyo

mesafe olarak 02.680 (mil olarak mı km olarak mı ifade ediyo acaba)
cal 007.8 (bu da 70cal mi yoksa 700 kalori mi ben anlamadım)

bi el atın yaw :)) öpüorum sizi...

Bi de yürürken selülit kremi falan sürüyonuz mu? kullanan warsa faydasını gördüyseniz benim de doğum sonrası selülitlerim war :KK43: sölerseniz çok sewinirim..
merhaba canım mesafeyi km olarak yazıyo canım yazdığın gibiyse
ama cal olarak benimki 001 002 gibi gidiyo seninkini anlamadım
mesela 1 saat tempolu yürüyüşte 200 250 arası yakıyorum yalan sölemiyosa :KK53:
krem sürmüyorum ben inşlh bişi olmaz :)
ama koşu bandında masaj ve aynı zamanda zayıflama kemeri olarak kullanılan bi kemer var onu takıyorum günde 15 dk fazlalık olan bölgelere :KK1:

inş cnm gidecek o kilocuklar bugün 3. gün kilo veremedim ama pes etmiyecem bu günde yürüyecem :KK52:[/QUOTE]

canım sana tavsiyem tartılma her gün :KK53:
yoksa motivasyonunu kaybedersin
haftada bir veya 10 günde bir tartıl ben başlayalı yarın bi hafta olacak ama cuma günü tartılıcam zaten hemen 3 günde pek bişi değişmez :KK34:

Walla bilmiorum ki...ilk 10 dk falan 001 yazıyo sonra mesela 40 dk yürüdüğümde 010.1şeklinde yazmıştı ben onu 100kalori diye düşündüm ne biliim anlamadım.kullanma klavuzunu da nereye koydum bilmiorum..benim öğrenmek istediim 40 dk tempolu yürüyüste ortalama ne kadar cal. gidiyo? :26:

Walla bilmiorum ki...ilk 10 dk falan 001 yazıyo sonra mesela 40 dk yürüdüğümde 010.1şeklinde yazmıştı ben onu 100kalori diye düşündüm ne biliim anlamadım.kullanma klavuzunu da nereye koydum bilmiorum..benim öğrenmek istediim 40 dk tempolu yürüyüste ortalama ne kadar cal. gidiyo? :26:

canım acaba ayarlarınımı yapamadın :26::26:
bizimkinin kullanma klavuzuda bi halta yaramaz :KK1: hiç güzel açıklama yapamamışlar :63:
eşim ayarladı herbişeyi kurulumu bile yazmıyodu :KK57:
ben bugün yürüyünce bakayım 40 dk da kaç kalori yakıyomuş
ben genelde km sine bakıyorum daha cezbediyo beni :KK1:

evet senin için baktım :)
ilk yarım saat 5.0 da
sonraki yarım saat 5 6 arası yürüdüm
40 dk da 3200 km 205 kalori yakmıştım :KK16:

slm arkadaşlar ben yaklaşık 1 ay önce koşu bandı aldım eve ve 3 haftadır her gün 1 saat yürüyorum çok tempolu bir şekilde kanter içinde kalana dek diyelim.her gün 2 -2.5 litre su içiyorum ekmeğide yarı yarıya kıstım .bugün bi tartılayım dedim ve görümki yarım kilo dahi vermemişim .aşırı derecede canım sıkıldı.moralim bozuldu.ama devam edicem 1 aydaha .bu arada kilom 70. 60 a düşmek istiyorum.

Arkadaşlar ben doğumdan önce 53-55 kilo arası bi kızdım :) vee en son doğuma girerken 82 kilodaydım..çıka çıka 2.900kg bi çocuk çıktı ee tabi gerisi bana kar kaldı:)) 1buçuk yaşına gelene kadar hiç bişey yapmadım malum emziriyoruz..hiç bişe yapmadan 71 kiloya indim zaten çocuum da şuan 2yaşına girmesine 3 ay kaldı ben de yaklaşık 1buçuk aydır kararlı bi şekilde diyet yapıorum ama öle klişe diyetler değil kendim kafama göre;
-beyaz ekmek yemiorum
-bol booll su içiorum
-2haftadır gün aşırı bazen hergün tempolu yürüyorum (5-6 arası)
-şeker kullanmıyorum ve makarna pilav yemiorum belki bazen 1kaşık...
Vee 71 kilodan 66 kiloya düştüm..şuan sıkılaşmak için ve de basen kalça eritmek için spor yapıp ardındsan selülit kremi sürüyorum..bi süre böle devam edicem sonucu yazarım gene..

Bol bol su içip günde en az 2-3 kupa bardak şekersiz yeşilçay için çok faydası oluyo..

X