Koşu bandı ile zayıflayan var mı?

chnnmkiz

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2007
1.400
3.271
39
herkese merhaba
30 günlük anneyim henüz. dünya tatlısı bi oğlu.m ve 20 kg fazlam var. emzirdiğim için diyet yapamıyorum ama böyle giderse depresyondan sütüm kesilecek :KK43:(( son çare olarak koşu bandını düşündüm. malum dışarıda yürüyüş yapamıyorum oğlumu bırakıp. yardım edin nolur.
bekliyorum tez zamanda...

canım düzenli kullanırsan tabii işe yarar ama kullanırsan. Sana çevremden rahat 10kişi sayabilirim. hevesle aldıktan sonra köşeye bırakan. Bende onlardanım. Kimse köşeye bırakmak için almıyo ama ne hikmetse kullanamıyosun. Ancak dirayetli kullanırsan işe yara tabii

Ben de bebeğim küçük dışarı çıkamıyorum diye koşu bandı almıştım bir ara sürekli bindim haftada 3-4 kere hızlı tempoda yürüyordum, koşmuyordum koşmayı sevmiyorum çünkü.15 dakikayla başladım yürüyüşlere birden yüklenmeyim diye yavaş yavaş 20 dk, 25 dk, 30 dk. ya çıkardım.Acayip ter atıyordum.Sonrasında benim sorunlu bölgem olan bel altını çalıştıracak egzersizler yapıyordum veya pilates yapıyordum. Çok faydasını gördüm 6-7 kg verdim fakat daha fazla vermiş gibi duruyordum çünkü sıkılaşmıştım. Sonra iş güç çocuk derken vakit ayıramaz oldum.Evde bir yerde öyle kullanılmayı bekliyor.Yani vakit ayırırsan ve ayarında kullanırsan gerçekten faydalı.Müzik açmak da ayrıca keyif veriyor..Bu arada Allah analı babalı büyütsün bebişi, uzun sağlıklı ömür versin.

çok teşekkür ederim. kilo vermek zorundayim hiçbişeyim üzerime olmuyor köşede kalmaması gerekiyor alıcam ve 15 kilo verene kadar koşucam.

Allah analı babalı buyutsun , tez zamanda kılolarınız da gtsın :)

bende cok kosu bandı almak ıstıyorum, ama asırı pahalılar ya :KK43:

ben şimdiye kadar 21 kilo verdim
tabiki diyet yapiyorum (diyetisyene gidiyorum) ama aynı zamanda koşu bandında yürüyorum haftada 3-4 kere 1er saat
yazın hep dışarda yürüdüm ama kışın özellikle çok iyi oluyor
soğuklarda ve yağmurda dışarda uzun uzun yürüme şansım olmuyor çünkü 20 aylık kızım var bırakcak kimsem yok
akşamları dizi saatlerinde çıkıyorum üzerine biryandan diziyi izliyorum biryandan yürüyorum veya bir arkadaş yada annemlen telefonda konuşuyorum vakit nasıl geçiyor anlamiyorum bile
ilk zamanlar almak istememiştim dışarda yürürüm boşu boşuna masrafa gerek yok sonra kullanmam durur öyle diye ama iyiki almışım hiç pişman değilim

Son düzenleme:
merhaba canım, allah bebişine sağlık ve uzun ömürler versin öncelikle.. bende büyüük istek sonucunda aldım koşu bandını . ilk bir ay hergün bir saat yada 70- 80 dakika yürüyordum , birde rejim yardımıyla 1 ayda 10 kilo verdim.. ama ne oldu ki adet dönemim girince o büyü bozuldu bende.. sonra yok işim kaldı , bu gün canım istemiyor falan derken hep aksatıyorum, üzülüyorumda aslında.. ne zaman düzene sokarım bilmiyorum ama , 10 kilo vereli 2 ay oldu henüz geri almadım , sporla verilince güzelliği buymuş demekki .. düzenli kullanırsan çok müthiş birşey koşu bandı, dışarıda o kadar seri asla yürünmüyor gerçekten.. ben 5. 2 de yada 5. 4 de yürüyorum.. tavsiye ederim arkadaşım al ama en önemlisi hiiiç bahaneler yaratmadan her gün yürü olurmuu :)) sevgiyle kal ..:KK3:

ben şimdiye kadar 21 kilo verdim
tabiki diyet yapiyorum (diyetisyene gidiyorum) ama aynı zamanda koşu bandında yürüyorum haftada 3-4 kere 1er saat
yazın hep dışarda yürüdüm ama kışın özellikle çok iyi oluyor
soğuklarda ve yağmurda dışarda uzun uzun yürüme şansım olmuyor çünkü 20 aylık kızım var bırakcak kimsem yok
akşamları dizi saatlerinde çıkıyorum üzerine biryandan diziyi izliyorum biryandan yürüyorum veya bir arkadaş yada annemlen telefonda konuşuyorum vakit nasıl geçiyor anlamiyorum bile
ilk zamanlar almak istememiştim dışarda yürürüm boşu boşuna masrafa gerek yok sonra kullanmam durur öyle diye ama iyiki almışım hiç pişman değilim

ne güzel ne mutlu size.. ne kadar sürede verdiniz peki bu kiloyu? birde haftada 3- 4 kez yürümek yeterli oluyor yani hıım ? ben hergün yürüyemiyorum diye çok üzülüyorumdaa.. :))

her gün aralıksız hızlı tempoda 1 saat koşu bandında yürüyüş accaib faydalı. zayıflatıyorda. canlı örneğiyim. :) dışarı da yürümeyi hiç istemedim. çünkü çekingen biriyim ve utanıyordum herkes bana bakıyor gibi. şişkoydum da malum, bunun için yürüdüğüm de orta da, utanıyordum işte :) gerçekten hergün 1 saat yaparsan mutlaka zayıflarsın. diyet yapabilirsin aslında. tv de beslenme uzmanları konuştu, hamilelik sırasın da diyet yapılamazmış. ama doğum sonrası hemen başlanırmış. şu bu süt yapar diye yiyeyim diyet yapmayayım diye bir şey eski usul bi düşünceymiş. ha bide diyet yapmasan bile herşeyi yiyerek sağlıklı beslenebilirsin. sonuçta abur cubur yemezsen yine etkisi olacaktır. bir beslenme uzmanıyla görüşürsün sana en uygun önerilerde bulunacaktır emzirdiğini de göz önünde bulundurarak :KK66:

merhaba canım , bebeğine ve sana sağlıklı günler dilerim
bende koşu bandı mutlaka olmalı diyenlerdenim. 2 sene önce koşu bandı ile 77 kilodan 50 lili kilolara düştüm yediklerime dikkat ederek ve günde 2 defa hızlı tempo 50 dk yürüyerek. ardından koşu bandım arızalandı. çevremde yürüyüş alanı yok malesef. bende 1.5 yılda yeniden 71 kg çıktım:KK14: eşimi yeniden razı ettim ve bu cumartesi yeni bir koşu bandı aldık:KK66: yeniden eski kiloma döneileceğim.
eğer yeni alacaksan sana tavsiyem VOİT WHİTE 700. yürüyüşü çok rahat ve sessiz çalışıyor. bebişin yanında uyurken sende yürüyebilirsin .

çok teşekkür ederim. kilo vermek zorundayim hiçbişeyim üzerime olmuyor köşede kalmaması gerekiyor alıcam ve 15 kilo verene kadar koşucam.

cnm benım oncelıkle allah bağışlesın bebegını
benımde 7 aylık bır kızım var ve 5 yasında bır oglumm oglumda aldıgım dogum kılolarının uzerıne bırde kızımdakıler eklenın ce cok kotu oldum cevremde yuruyş alanım yok zaten 2 tane cocuklada bır yere gıdemem ben 1 ay oldum alalı ve bir ayda 7 kılo verdım hergun yuruyorum 30 dk da olsa her gun yuruyorum cok ta faydası var herkezın dedıgı gıbı sıkıcı degıl bence kızım müsade etse 60 dk bınecegım ama durmuyor eşim evdeyken 60 dk yuruyorumm
benden sana tavsıye al canım faydasını gorursun 4. aydan sonra dıyete baslayın dıyor doktorlar o zamana kadar da bıraz azaltırsın
sütün ana maddesı su zaten bol su iç moralınıde yüksek tut inş. bebişin nasibi de bol olur canım inş.
hedefine ulasırsınn :KK16:

benım koşu bandım activa champıyon modelı ben memnunum cnm

ben bir ara onunla vermiştim çocuk falan yoktu tabi
sabah 1 saat akşam 1 saat yürüyordum
diyet te yapıyordum 7 kilo vermiş ve sıkılaşmıştım
doğumdan sonra kızım daha küçük ve genellikle uyduğu için rahatlıkla yürüdüm yine..bütün doğum kilolarımı
verdim
şimdi yine hamileyim
bazen çıkıyorum 4.5 hızda 30-45 dk arası yürüyorum ama düzenli olmuyor..
ama bir arkadaşında dediği gibi kullanman laızm köşede atıl kalırsa hiçbir işe yaramaz..çok var öyle alıp köşeye koyan

ne güzel ne mutlu size.. ne kadar sürede verdiniz peki bu kiloyu? birde haftada 3- 4 kez yürümek yeterli oluyor yani hıım ? ben hergün yürüyemiyorum diye çok üzülüyorumdaa.. :))

8 ay gibi bir sürede verdim
bana diyetisyenim dediği şuydu
ilk zamanlarda hergün yürüyüp bir zaman sonra sıkılmaktansa yürümemek için bahaneler uydurmaktansa haftanın bikaç gününü kendine belirle ve mecburmuşsun sanki işe gidiyormuşsun gibi o günler mutlaka ama mutlaka yürü
bende öyle yapiyorum
haftanının 3 günü garanti bazen 4 günü yürüyorum
hergün yürümek bana sıkıcı gelir ve zor olur çünkü yürüme şansım birtek akşamları kızım uyuduktan sonra oluyor oda akşam 9a denk geliyor 10 kadar yürüyorum sonra duşa derken saat oluyor 10.30
bu sefer eşime hiç vakit ayıramıyorum
o yüzden haftanın 3-4günü bana çok ideal
hergün düzenli yürübilirsen tabiki daha güzel olur hem daha kolay gider kilolara ama düzenli olmadıktan sonra bir anlamı yok

Son düzenleme:
hepinize çok çok teşekkür ediyorum. cesaret verdiniz bana Altis sd 5000 almaya karar verdim gelişmeleri yazıcam buraya 1 hafta içinde başlıyorum koşmaya. hadi hayırlısı...

hepinize çok çok teşekkür ediyorum. cesaret verdiniz bana Altis sd 5000 almaya karar verdim gelişmeleri yazıcam buraya 1 hafta içinde başlıyorum koşmaya. hadi hayırlısı... kolay gelsin cnm bende senin gibi kilolu bir anneyim 1 hafta önce koşu bandı aldım başka rahatsızlıklarım vardı o yüzden daha koşmaya başlayamadım inşallah azimle bu kiloları vereceğiz buradan paylaşırız artık verdiğimiz kiloları :KK66:

kızlar benimde koşu bandım var ilk zamanlarda düzenli biniyodum ama bir kaç aydır yürüyemiyorum.bu ay içinde kilo aldım 67 ye çıktım ve hemen vermem lazım sinirlerim bozuldu.irademe shp değilim yemek konusunda durduramıyorum kendimi.burda hepberaber anlaşıp yürüyüşlere başlayalım hem aynı günler 1 saat yürüyelimki ertesi gün burda rapor verelim birbirimize hem destek olmuş oluruz ne dersiniz kızlar

kızlar benimde koşu bandım var ilk zamanlarda düzenli biniyodum ama bir kaç aydır yürüyemiyorum.bu ay içinde kilo aldım 67 ye çıktım ve hemen vermem lazım sinirlerim bozuldu.irademe shp değilim yemek konusunda durduramıyorum kendimi.burda hepberaber anlaşıp yürüyüşlere başlayalım hem aynı günler 1 saat yürüyelimki ertesi gün burda rapor verelim birbirimize hem destek olmuş oluruz ne dersiniz kızlar

ya inanamıyorum..benden birtane daha olduğunu düşünmezdim kilomuz bile aynı arkadaşım yaa:)yazdıklarınızı okudukça kendimi buldum:) ewet artık yeme olayını durdurmalıyız ve yan glip yatan koşu bandımızın düğmesine basmalıyız..ben varım hergün yazarım size varmı bana eşlik edecek hanımlar destek olalım birbirimize yarın başlıyorum yarın akşam yazacağım..

yediklerimizede dikkat ederek bugün başlamış bulunuyorum bugün akşam üstü eve gidince 40 dk yürüyüş 15 dk. spor yapıcam bakalım görücez. kilom 1 ayda nekadar inicek bu arada dün akşam tartıldım 69 çıktım :KK43:

bende en yakın zamanda bant alcam netten sipariş vermeye calışıyorum bi türlü becermedim bu hafta sonu artık mağazadan alırız herhalde
kızlar ne marka kosu bantlarınız tavsiye edceğiniz bi ürün var mı fiyatıda uygun olan

X