yüz kremi tavsiye

lavinya29

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
250
11
45
31yaşındayın cildim karma artık nemlendiricimi değiştirmem gerekiyor tavsiyeleriniz varmı arkadaşlar bakım nasıl olmalı

yaşıt sayılırız,ben de artık vakti geldiğini düşünüyorum basit nemlendiriciler haricinde başka tip birşeyler edinmeyi.yanlız ben şimdiye dek sağımı solumu kurcalamayanlardandım.hani gözaltına ayrı bakım kaş üstüne ayrı bakım yapanlardan hiç olmadım...olamadım...ama o tip insanların azimlerini ve sabırlarını da hep taktir ettim.çok muazzam bir şey belli olmasa da geçen yaz farkettim ki (yüzüm güneşten brozlaşınca) göz çevremde beyaz beyaz şu kaz ayakları dediklerinden belli olmaya başlamış.aşırı takmadım kafaya ama cildim alarm veriyor artık.geçen alışverişteyken şöööle bi bakınayım dedim,allahım ne çok ürün varmış meğer.yaklaşık yarım saatimi o reyonda geçirdikten sonra tümden kafam karıştı ve hiç birini almadan ordan ayrıldım,bir de strese girdim üstelik:KK1:.ama onca ürün arasından galiba nivea'nın q10'i aklıma yattı gibi.bakalım hele,alırsam yazarım sana sonuçlarını.tavsiyesi olan varsa da takip etcem artık...

X