karın ağrısı gebelik belirtisi midir?

sinemeeren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2010
272
3
hamiele olan arkadaşlar benimö adetim 4 gün var fakat şimdiden karnımın alt tarafı ağrıyor sanki adet olacak mısım gibi bu bir hamilelik belirtisi olabilir mi?

mrhb. canım ewet bazı kadınlarda göbek altı ağrı adet gelecekmiş gibi olan ağrı hamileliğin ilk başlarında yaşanır.

hamiele olan arkadaşlar benimö adetim 4 gün var fakat şimdiden karnımın alt tarafı ağrıyor sanki adet olacak mısım gibi bu bir hamilelik belirtisi olabilir mi?

evet canım kasık agrısı olabilir bel agrısı olabilir göguslerde hassasiyet halsizlik uyku hali stres gerginlik bunlar kişiden kişiye degişen belirtiler bende hepsi oldu bu 2. hamileligim kızımda kasık agrısı vardı bundada olmadı bel agrısı var herkes te aynı belirti olmayabilir ve birde kuru agrı olmayabilir yanıyormus gibi yırtılıyormus gibi agrılerda olabilir
er

Merhaba arkadaşlar ben şuan yumurtlama dönemindeyim son iki gündür çalışmalara başladık çok rahatsız etmeyen karın ve kasık ağrılarım göğüslerimde hassasiyet var ovulasyon testinde dün pozitif çıktı yumurtlamadan dolayımı bu ağrılar ve hassasiyet yoksa gebelik belirtisi bu kadar erken belirirmi?
Şimdiden Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar ben şuan yumurtlama dönemindeyim son iki gündür çalışmalara başladık çok rahatsız etmeyen karın ve kasık ağrılarım göğüslerimde hassasiyet var ovulasyon testinde dün pozitif çıktı yumurtlamadan dolayımı bu ağrılar ve hassasiyet yoksa gebelik belirtisi bu kadar erken belirirmi?
Şimdiden Teşekkürler.

slm canım göğüs ağrı falan olan değişikleri şüpeli ilşkiden birkaç güniçinde belirti verir diye duymuştum.ama karın ve kasık ağrı bence gebelikle alakası yoktur kafaya takmaktan oluyordur bence ama 15 gün bekle canım.

Şimdiden Teşekkürler.

slm canım göğüs ağrı falan olan değişikleri şüpeli ilşkiden birkaç güniçinde belirti verir diye duymuştum.ama karın ve kasık ağrı bence gebelikle alakası yoktur kafaya takmaktan oluyordur bence ama 15 gün bekle canım.

evet canım hemen belirti veriyor tabi kişiden kişiye degisiyor bu belirtiler bende kasık agrısı oluyor bel agrısı oluyor göguslerde hassasiyet halsizlik uyku hali bunların hepsi aynı andada olabiliyor sadece bir ikiside olabiliyor dedigim gibi tamamen kişinin kendi yapısına baglı:KK9:

cevaplarınız için sağolun doktorumdan bilgi aldım hamilelik tespiti için adet gecikmesini beklemeye gerek yokmuş ilişkiden ongün sonra bhcg(kanda gebelik) baktırarak anlaşılabiliyormuş,bir hafta bekliyeceğiz ama yumurtlama döneminde karın bölgesinde hafif ağrılar olabiliyormuş inşallah bebeğimin müjdesini sizinle paylaşacağım.

adet dönemim her ayın başında oluyordu. ocak ayında 2 sinde normal regl oldum. ondan sonra aynı ay içerisinde 19 unda 2.buçuk günlük ufak bi kanamam gerçekleşti. bu ay yani şubatta hala regl olmadım. yalnız inanılmaz derece de alt karın sancım var regl sancısıyla birebir. ve hafif den midem de gaz var.bir tane test yaptım negatif çıktı. acaba hamile olma durumum nedir?

Bnm de bu ay farklı hersey adet oldum ama farklı kendimi hamile gibi hissediyorum adet olup hamile kalanlarda var inşallah hamileyimdir

adet dönemim her ayın başında oluyordu. ocak ayında 2 sinde normal regl oldum. ondan sonra aynı ay içerisinde 19 unda 2.buçuk günlük ufak bi kanamam gerçekleşti. bu ay yani şubatta hala regl olmadım. yalnız inanılmaz derece de alt karın sancım var regl sancısıyla birebir. ve hafif den midem de gaz var.bir tane test yaptım negatif çıktı. acaba hamile olma durumum nedir?
Olma ihtihtimal var biraz daha bekle kan testi yaptir bn sali kan testi yaptircam

Bugün önce lekelenme sonra pembe bir kanama oldu akıntı şeklinde ve bir daha gelmedi bel ağrısı karın ağrısı var sanki afet olacakmisim gibi. Adetime 2 gün var.. erken hamilelik testi yapsam olur mu?