Rahim Yeterli Kalınlığa Ulaşmıyorsa Ne Yapmalı?

Sağol canım Allah razı olsun
Bu ay bende gidip ondan alıcam
Bizim evin yakınlarında migros yok ama annemlerin evinin yanında var oraya giderim artık 1 su bardağı içsem çok mu gelir?
Ama o bahsettiğim yumurtam femaradan dolayı o kadar büyümüştü
Hormon ilacı büyüttüğü için o ayı dikkate almıyorum daha femara da içmiyorum
13 ay geçti kürtaj üstünden
Sebepsiz denilse de elbet bi sebebi var biliyorum sebebi bilinmeyen infertilite bu😞
Senin neyin var rahim incelmesi mi fayda etmedi mi nar suyu?
İçebılrsin 1 bardak ah canm keşke rahim ıncelğşn olsa dıoğustan sorun var hıc kendlipşmden adet gormedm hep ılacla yumrtalıklar ve rahim buyumedm once hsg çekilip amlıyat oldm rahim alanı genısletıldı sonra yumurtalar çalışmıyor diye iğneyle başladık 3 hafta yuksek doz e2 yükselmesi vuct cvp vermedi tedaviyi kestm şimdi c life kullanıyorum fsh 40 lara düşmüştü şuan 12.5 ta düştü hamd olsn folkulm olştu endokrin kılomn deneyelim 3 ay dedı ama korkuyorum yine başa donıcem dıye

Ben adetle başladım estrofemi artirdi.bide su çaydan iciyorum doktor kontrolünde 18 gün içmiş olacam caydan.estrofemi daha öncede artırmıştı ama 6.5 u gecememistim.daha önce nar içtim oda fayda vermedi.
Çaydan nedır anlamadım vallahi ne çayı içtin estrofem işe yaramadı mı nekadr sure kullandın

İçebılrsin 1 bardak ah canm keşke rahim ıncelğşn olsa dıoğustan sorun var hıc kendlipşmden adet gormedm hep ılacla yumrtalıklar ve rahim buyumedm once hsg çekilip amlıyat oldm rahim alanı genısletıldı sonra yumurtalar çalışmıyor diye iğneyle başladık 3 hafta yuksek doz e2 yükselmesi vuct cvp vermedi tedaviyi kestm şimdi c life kullanıyorum fsh 40 lara düşmüştü şuan 12.5 ta düştü hamd olsn folkulm olştu endokrin kılomn deneyelim 3 ay dedı ama korkuyorum yine başa donıcem dıye

Allah yardımcın olsun canım ya😔 Rabbim muradına erdirsin tez zamanda 🤲 O isteyince hiçbir engel kalmaz biliyosun o yüzden daima umutlu ol hep olumlu şeyler düşün bende çoban çökerten aldım duydunmu bilmem o kadar faydalıymışki hem erkekler için sperm sayısını ve kalitesini arttırıyomuş hemde kadınların yumurtlama problemlerinde etkiliymiş istersen onu da bi denersin
Burda eski yorumları okudum
Tüp bebek hastaları bile bu otla hamile kalmışlar inşAllah sanada banada vesile olur

Sağol canım Allah razı olsun
Bu ay bende gidip ondan alıcam
Bizim evin yakınlarında migros yok ama annemlerin evinin yanında var oraya giderim artık 1 su bardağı içsem çok mu gelir?
Ama o bahsettiğim yumurtam femaradan dolayı o kadar büyümüştü
Hormon ilacı büyüttüğü için o ayı dikkate almıyorum daha femara da içmiyorum
13 ay geçti kürtaj üstünden
Sebepsiz denilse de elbet bi sebebi var biliyorum sebebi bilinmeyen infertilite bu😞
Senin neyin var rahim incelmesi mi fayda etmedi mi nar suyu?
Önceki konuşmalarınıza bakmadım ama kürtaj olduysanız hsg çektirmenizi öneririm. Yapışıklık olmuş olabilir. Rahim inceliğinde ve yapışıklık olduğunda histeroskopi yapıyorlar. Durumu biraz olsun düzeltebilmek için. Forumlarda 6.5mm endometrium ile bebeklerine kavuşanları da okudum. İlle endometriumu 8-9-10mm olacak yoksa kimsenin bebeği olmaz düşüncesi yanlış ve moral bozucu. Her 8-9-10 olan kişinin de bebeği kesin tutar diye birşey de yok. Kaderde varsa rahim 5mm olsa da olur 6mm olsa da olur ben bu şekilde düşünüyorum. Nar suyunu bana doktorda önerdi. Kalınlaştırmanın yanında antioksidan özelliği de var.

Önceki konuşmalarınıza bakmadım ama kürtaj olduysanız hsg çektirmenizi öneririm. Yapışıklık olmuş olabilir. Rahim inceliğinde ve yapışıklık olduğunda histeroskopi yapıyorlar. Durumu biraz olsun düzeltebilmek için. Forumlarda 6.5mm endometrium ile bebeklerine kavuşanları da okudum. İlle endometriumu 8-9-10mm olacak yoksa kimsenin bebeği olmaz düşüncesi yanlış ve moral bozucu. Her 8-9-10 olan kişinin de bebeği kesin tutar diye birşey de yok. Kaderde varsa rahim 5mm olsa da olur 6mm olsa da olur ben bu şekilde düşünüyorum. Nar suyunu bana doktorda önerdi. Kalınlaştırmanın yanında antioksidan özelliği de var.

Teşekkür ederim 🌹 hsg çektireli 9 ay geçti
Yani kürtajdan 4 ay sonra çektirmiştim bişey çıkmadı . Allah nasip etmişse her türlü oluyor dediğiniz gibi ama nasipte yoksa herşey mükemmelde olsa olmuyor😔

Kızlar merhaba bugün rahim duvarımı ölçtürdüm ve 8.03 çıktı şimdiye kadar en çok 7.36 yı görmüştüm çayın faydası olduğunu düşünüyorum hayırlısı ile cumartesi transfer yapacağız dedi doktorum inşallah pozitif sonuç çıkar yüzüm Güler😊😊😊
Merhaba ne cayi kullanmistjniz acaba

X