İstanbul'da Burun Ameliyatı için DR Tavsiyesi (Deviasyon için)

minikom bende düşünüyorum estteik burun için..emre ilhan var..ama oda biraz pahalı geldi bana..
henüz arastırıyorum..korkuyorum 2.ci kez ameliyat olmakta istemem.. onur erol pahalı değil mi??

sekerlerım daha ılk amelıyatınızı olmadan ıkıncısını dusunuyorsunuz yaaa :))) bukadar karamsar olmayın ben saclarımı bigudi ile sarıp gıtmıstım amelıyata okadar pozıtıfdım yaneee :))) ve sonucta ıstedıgımden daha harıka oldu Abdülkadir göksel beyin ellerine sağlık :)))

Artık asağıdaki dr'lardan biri olucak artık arastırma yeter :))

Veli Arslan

Onur Erol

Salih M.Osmanoğlu

Erdinç AK

Erol KIŞLAOĞLU

:79:
hayatım burun estetiği ve deviayon gıbı sıkıntıların varsa bende kesınlıkle kendı doktorum abdülkadir gökseli önerıyorum sana .... kıme sorsan mutlaka kendı doktorunu önerıcektır sana ama ben bı arastır derım doktoru hem zaten önemlı olan sana samımı gelen ve sorularına sıkıntılarına net cevaplar verebılecek,amelıyattan 1 - 2 yıl sonrada herhangı bır sıkayetın oldugundada amelıyat olmaya geldıgındekı gıbı samımı sevecen ve yardım edebılecek bır doktor olması... benım doktorum benım ıcın bu söyledıklerımın hepsıne uyuyor bende hem burun estetiği hem devıasyon hemde cene amelıyatını oldum canım...ve amelıyat olalı tam 1 yıl gectı ve hala cok mutlu cok heyecanlıyım bakmak ıstersen resımlerımı paylastım herkese acık görebılırsın tatlım ::)))

Öncelikle merhaba.Bende uzun süredir rinoplasti yaptırmak istiyorum ancak endişelerim var...İstanbul da önerebileceginiz plastik cerrahlar varmı arkadaşlar..?aslında ben amerikan hastanesinde olmak istiyorum ama fiyatları hakkında bilgisi olan varsa bizimle paylaşabilir mi? Birde ameliyat olan arkadaşlar memnunmu? burun düşmesindende korkuyorum..:KK43:

Öncelikle merhaba.Bende uzun süredir rinoplasti yaptırmak istiyorum ancak endişelerim var...İstanbul da önerebileceginiz plastik cerrahlar varmı arkadaşlar..?aslında ben amerikan hastanesinde olmak istiyorum ama fiyatları hakkında bilgisi olan varsa bizimle paylaşabilir mi? Birde ameliyat olan arkadaşlar memnunmu? burun düşmesindende korkuyorum..:KK43:

+1 ,Evet aynen katılıyorm

hayatım burun estetiği ve deviayon gıbı sıkıntıların varsa bende kesınlıkle kendı doktorum abdülkadir gökseli önerıyorum sana .... kıme sorsan mutlaka kendı doktorunu önerıcektır sana ama ben bı arastır derım doktoru hem zaten önemlı olan sana samımı gelen ve sorularına sıkıntılarına net cevaplar verebılecek,amelıyattan 1 - 2 yıl sonrada herhangı bır sıkayetın oldugundada amelıyat olmaya geldıgındekı gıbı samımı sevecen ve yardım edebılecek bır doktor olması... benım doktorum benım ıcın bu söyledıklerımın hepsıne uyuyor bende hem burun estetiği hem devıasyon hemde cene amelıyatını oldum canım...ve amelıyat olalı tam 1 yıl gectı ve hala cok mutlu cok heyecanlıyım bakmak ıstersen resımlerımı paylastım herkese acık görebılırsın tatlım ::)))

cnm Abülkadir Bey 4,500 Tl dedi beni aşar ve o kadar vermek istemem

anladım hayatım maddi konudan uyup uymadıgını bılemem sana tabıkıde ama fıyat ortalaması bana normal geldı dedıgım gıbı ben cerrahlıgından ve samımıyetınden son derece memnun kaldım hayatım , sen yıne fıyat arastırması yap bakalım sonucta ne olacak merak ettım benıde haberdar et ama :))) cunku ben amelıyat olmadan önce cok cok yuksek rakamlar ögrendım ,neysekı kendı doktoruma rastladımda hem burnum guzel oldu hem maddı acıdan sarsılmadım tatlım :)))) darısı basına

Arkadaşlar ilk kez bu foruma yazıyorum. Ben 6 gün önce hem burun hem de göğüs büyütme ameliyatı oldum kas altı 275 cc. Doctorumun daha önce yaptığı çevremden bir kaç kişi tanıyordu. Hepsi çok memnundu ve bende bi cesaret burun için gittim arada göğüsleride çıkardım. Burnum daha şimdiden muhteşem görünüyor ve hiç şikayetim morluk falan olmad ki et alındı, eğrilik düzeltildi. Doktorum çok uğraştırdığımı söyledi:)
Doktorum Tamer Taş. Muhteşem bir insan. Kesinlikle bir görüşmenizde fayda var diyorum. Çok reklamını yapmıyor ama geçmiş çalışmaları ve referansları zaten çok iyi. Medicine hastanesinde oldum ben ameliyatımı. Ama kendisi bir kaç hastanede de çalışıyor. Üstelik öyle çok paralar ödemedim kendisi sağolsun çok kolaylık sağladı. Bir görüşün derim. Lütfen sonra bana düşüncelerinizi yazın lütfen.

ozmoboz merhaba.. bende burun ameliyatı olmak istiyorum.. bende dr tamer taş'ı düşünüyordum ama kararsızdım.. yazdıkların içimi rahatlattı.. fiyat konusundada bilgi verebilirsen çok sevinirim...

evet fiyat veririmisin ben medicana hastanesiyle görüştüm bahadır imer bey 2750tl fiyat aldım ama erdem hastanesinde tamer beylede görüşmeyi düşünüyorum

hangi doktorda karar kılacağınızı merak ediyorum, konuyu takipteyim. hangi doktora neden karar kıldığınızı ve fiyatını bilgilendirip geri bildirim yaparsanız çok sevinirim.

evet fiyat veririmisin ben medicana hastanesiyle görüştüm bahadır imer bey 2750tl fiyat aldım ama erdem hastanesinde tamer beylede görüşmeyi düşünüyorum

Dr.Tamer Taş aynı zamanda medicine hastanesindede çalışıyormuş. mail attım fiyat bilgisi için ama birebir görüşmede fiyat verebilecekllerini yazmışlar. bu aralar çok yoğun çalıştığımdan gidemedim. sen görüşebildinmi tamer beyle.

X