İstanbul'da Burun Ameliyatı için DR Tavsiyesi (Deviasyon için)

minikom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
118
0
Merhaba Arkadaşlar ben 2 yıl önce ameliyat oldum ama hala burnum eğri ve canımı çok sıkıyo,sizden hem DR tavsiyesi hem de ameliyat fiyatını biliyosanız söylemenizi rica ediyorum :KK17:

Not:Öyle 5000 TL 10000 TL vericek param yok en fazla 2000 TL verebilirm ...

o zaman size ben :) kendi doktorumu önereyim hem bu fiyata hemde harika bir doktor...

İstanbul- Boğaz içi tıp merkezi

veli arslan

o zaman size ben :) kendi doktorumu önereyim hem bu fiyata hemde harika bir doktor...

İstanbul- Boğaz içi tıp merkezi

veli arslan

merhaba arkadaşlar ben de yakın bir gelecekte operasyon geçirmeyi planlıyorum ancak burnumda geniz eti problemim de var. nefes alışlarım yetersiz. veli aslanın cvsine baktım tıp merkezinin sitesindeki Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı yazıyor. acaba aynı anda geniz eti problemime de çözüm olur mu?

merhaba arkadaşlar ben de yakın bir gelecekte operasyon geçirmeyi planlıyorum ancak burnumda geniz eti problemim de var. nefes alışlarım yetersiz. veli aslanın cvsine baktım tıp merkezinin sitesindeki Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı yazıyor. acaba aynı anda geniz eti problemime de çözüm olur mu?

KBB uzmanları geniz eti problemine yönelik ameliyat da yaparlar..

bence bi kbb uzmanıyla görüşmelisin hem burnunun içini düzeltir hemde dışını ama işini iyi yapan bir kbb uzmanına gitmelisin.

canım onun için ayriyetten yavuz bey giriyor ameliyata sadece veli bey girmiyor o tür durumlarda...

canım onun için ayriyetten yavuz bey giriyor ameliyata sadece veli bey girmiyor o tür durumlarda...

veli beyle görüştüm. açıkçası çok korkuyordum ama içimi rahatlattı biraz. estetik dışındaki problemlerim için de yavuz beyle görüşeceğim. ama operasyon için işlerimi ayarlayamadığım için henüz görüşmedim. ama tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. ben bu işi şubatta bitiririm diyorum:)

Arkadaşlar ilk kez bu foruma yazıyorum. Ben 6 gün önce hem burun hem de göğüs büyütme ameliyatı oldum kas altı 275 cc. Doctorumun daha önce yaptığı çevremden bir kaç kişi tanıyordu. Hepsi çok memnundu ve bende bi cesaret burun için gittim arada göğüsleride çıkardım. Burnum daha şimdiden muhteşem görünüyor ve hiç şikayetim morluk falan olmad ki et alındı, eğrilik düzeltildi. Doktorum çok uğraştırdığımı söyledi:)
Doktorum Tamer Taş. Muhteşem bir insan. Kesinlikle bir görüşmenizde fayda var diyorum. Çok reklamını yapmıyor ama geçmiş çalışmaları ve referansları zaten çok iyi. Medicine hastanesinde oldum ben ameliyatımı. Ama kendisi bir kaç hastanede de çalışıyor. Üstelik öyle çok paralar ödemedim kendisi sağolsun çok kolaylık sağladı. Bir görüşün derim. Lütfen sonra bana düşüncelerinizi yazın lütfen.

Artık asağıdaki dr'lardan biri olucak artık arastırma yeter :))

Veli Arslan

Onur Erol

Salih M.Osmanoğlu

Erdinç AK

Erol KIŞLAOĞLU

kbb uzmanı olarak üsküdar hopitaltürk hastanesinde görev yapan erdinç ak beyi tavsiye edebilirim gerçekten işinde çok başarılı

minikom bende düşünüyorum estteik burun için..emre ilhan var..ama oda biraz pahalı geldi bana..
henüz arastırıyorum..korkuyorum 2.ci kez ameliyat olmakta istemem.. onur erol pahalı değil mi??

minikom bende düşünüyorum estteik burun için..emre ilhan var..ama oda biraz pahalı geldi bana..
henüz arastırıyorum..korkuyorum 2.ci kez ameliyat olmakta istemem.. onur erol pahalı değil mi??

cnm daha fiyatlarını araştırmadım,mail atıp soruyorum ne kdar diye eğer ki bütçe mi aşarsa elemek zorunda kalıyorum he birde Mustafa ............... var TRABZON'da herşey dahil yol parası vırt zırtıyla 2000 TL dedi

Kesinlikle Naci Çelik derim. Hem nefes alma hem de şekil bozukluğu için ameliyat oldum. Çok çok memnunum..

canimcim oncelikle simdiden gecmis olsun diliyorum sana..istanbulda onerebilcegim kendi doktorum olucak emre ilhan..bende deviasyonla birlikde estetik burun ameliyat oldum..ve son derecede kendisinden memnunum...bende ameliyat olmadan once suna buna hep sordum...yeri geldi kafam karisdi...once doktorunu iyi arasdir bak git gor tanis..fikrin olsun en azindan kim sana daha guven verdiyse ona ol...burda kime sorarsan sor elbet kendi doktorunu onerecekdir....haklkinda hayirlisi olsun.....

cnm daha fiyatlarını araştırmadım,mail atıp soruyorum ne kdar diye eğer ki bütçe mi aşarsa elemek zorunda kalıyorum he birde Mustafa ............... var TRABZON'da herşey dahil yol parası vırt zırtıyla 2000 TL dedi

istanbul'da mısın trabzon mu?

bende 2,5 ay önce ameliyat oldum geniz eti de vardı doktorum onuda aldı şuan çok rahatım istersen önerebilirim

hayatım zaten doktoruna gıttıgınde butun sıkıntılarını anlatıyorsun onlarda zaten burnunu actıklarında gereklı butun mudahaleyı uyguluyorlar sen sıkma canını hayatım

X