Göğüs Büyütme Estetiği Ameliyat Yöntemleri Hakkında Bilgi Paylaşım

bol şanslar şimdiden hayırlı olsun, heyecanlısınız mutlaka ama kavuşacaksınız cicilere, darısı başıma..

evet cnm sorma heyecanda panikte had safhada darısı isteyen herkesin başına olsun bende bi kavuşayımda:KK16:

ben de bu 5.ayda meme büyütme ve burun amaliyati olmayi düsünüyorum,önceden cok net degildim ama doktor hakkinda simdi fatih dagdeleni düsünüyorum..bu ay frankfurtta kontrol oldum fatih beye,damla slikon ve kas alti uygun dedi ,sizin yardiminiza ihtiyacim var,damla silikonun seklini begenmiyorum ,sivri duruyor sanirim emin de degilim,netten fotograf bulmaya calistim yuvarlak silikon ve damla silikon olmus ameliyatlarla ilgili ama bulamadim bisey,kafamda bi fikir olusmuyor,bakiyorum ki burda cok tecrübeli ve bilgi sahibi olanlar var bu konuda,bana da biraz yardimci olup fikir verirseniz cok sevinirim

canım damla protez kullanılan biri olarak kesinlikle sivri bir görünüm yok gerçek bir meme görüntüsü teşkil ediyor damla protez :KK66: seni arkadaş olarak ekledim fotoğraflarıma bakabilrisin.

ben de bu 5.ayda meme büyütme ve burun amaliyati olmayi düsünüyorum,önceden cok net degildim ama doktor hakkinda simdi fatih dagdeleni düsünüyorum..bu ay frankfurtta kontrol oldum fatih beye,damla slikon ve kas alti uygun dedi ,sizin yardiminiza ihtiyacim var,damla silikonun seklini begenmiyorum ,sivri duruyor sanirim emin de degilim,netten fotograf bulmaya calistim yuvarlak silikon ve damla silikon olmus ameliyatlarla ilgili ama bulamadim bisey,kafamda bi fikir olusmuyor,bakiyorum ki burda cok tecrübeli ve bilgi sahibi olanlar var bu konuda,bana da biraz yardimci olup fikir verirseniz cok sevinirim

benim merak ettiğim bir şey daha var hiç evlenmemiş insanlar için silikon yaptırmak sorun olabilir mi? ilerde bebek emzirmede vs. ben zaten meme ucundan silikon yerleştirrmeye korkarım videosunu izlerken bile içim gidiyo altından kestiricem öyle düsünüyorum gerçi hangisi daha acısızsa onu istiyorumdaa bebekte sorun olur mu??

Canım ben 90 lıyım 2011 ekim de oldum ameliyatımı 21 yaşımda yani doktorum hiçbir şekilde emzirmede bir sorun teşkil etmediğini sütbezlerine bir zararı olmadığını söyledi merak etme yeni ayrıca benim de kesi yerim meme altı :KK66: iyi ki bu yaşımda yaptırmışım diyorum o kadar mutluyum ki bu mutluluğu sen de yaşa biran önce erteleme hiç canım ne kadar erken olursa o kadar iyi kesinlikle senin mutluluğun açısından..

benim merak ettiğim bir şey daha var hiç evlenmemiş insanlar için silikon yaptırmak sorun olabilir mi? ilerde bebek emzirmede vs. ben zaten meme ucundan silikon yerleştirrmeye korkarım videosunu izlerken bile içim gidiyo altından kestiricem öyle düsünüyorum gerçi hangisi daha acısızsa onu istiyorumdaa bebekte sorun olur mu??

Kararın hayırlı olur inşallah..Yurtdışında yaşayınca doktor seçimi biraz zor oluyor tabi.Damla silikonu gördüysen zaten üst kısmının fazla dolu olmadıgını dolulugun altta toplandıgını görmüşsündür.Hatta bit foto ekliyim,görmeyen arkadaşlarda görsün.. $imagesCA3XJD0W.jpg
Şimdi ben sana şöyle derimki eger meme üst lobunda fazla doku yoksa,yada hiç meme dokusu yoksa damal protez senin üst lobunu çok kaldırmaz.Heleki kas altı ameliyatında üstten kasında yapacagı baskıdan ötürü zaten üst kısımda çok az doluluk oldugundan kasında yapacagı baskıdan ötürü iyice ezilecektir ve bütün dolulugu alt kısıma verecektir.Kas altı ameliyatlarında genelde tercih edilen protez titi yuvarlaktır.Zaten kas protezi üstten baskı yapacagı için damla şekline gelecek ve üstten gayet hoş bir doluluk saglanacaktır.Yani bence ve birçok doktorunda görüşüne göre kas altına damla protez kullanmak gereksiz.Damla protez anatomik yapısı itibariyle yuvarlak proteze göre biraz daha pahalıdır.Şimdi senin gögüs yapının nasıl oldugunu bilmiyoruz.Bizim yorum yapmamız çokta mantıklı yada senin için en uygununun ne oldugu konusunda net bilgiler olmaz.Tabiki doktorlarımız senin için en iyisi neyse onu söyleyecek ve tercih edeceklerdir..Ama senin nasıl bir gögüs istediginde önemli.Ben evliyim.İki çocuk dogurdum.Emzirdikten sonra meme üst lobum boşalmıştı.Alt kısımda meme dokum vardı.Damla protezi Barış bey hariç hiçbir doktor tavsiye etmemişti.Barış beyle sütyen içinde protez denemesi yaptıgımızdada zaten görünütüyü hiç begenmemiştim.Üst lobum yine hafif bir kavis vererek aşşagıya dogru iniyordu ve aşşagıda dedigin gibi sivri bir duruş görünüyordu.Ben ameliyattan sonta üst lobum dolsun,sütyen kullanmadıgım zamanda sanki sütyen takmış gibi üst lobum dolu dolu dursun istiyordum.Benim bu istegimide tabiki Yuvarlak protez yaptı..Bir foto daha ekliyim..Bir sitede buldum bu fotoyu.Damla protez,yuvarlak protez ve hıgh yuvarlak protezin duruşunu gör sende.. $memebuyutme3.jpg Dedigim gibi yurtdışında oldugun için doktorlarla birebir,yüzyüze görüşme imkanın olmayabilir ama mail yoluyla fotonu gönderirsen bu şekildede bilgi alabilirsin.Ben Hasan Fındık a ameliyat oldum.Çokta memnun kaldım.Televizyonda mutlaka programlarını,röpörtajlarını izlemişsindir diye düşünüyorum.İnternet sitesine gir ve ziyaretçi sayfasını oku istersen.Hasan beyin yurtdışından çok hastası var,hepside çok memnun ziyaretçi defterine yorumlarını yazmışlar zaten.istersen sende ara konuş,mail yoluyla fotonu gönder.Bakalım Hasan bey senin için neyi tavsiye edecek.En azından başka bir doktordan bilgi alırsın ve senin için daha iyi olur bence.Acele karar verme,bir kere ameliyatını ol ve mutlu ol inşallah.. Sana özelden bir link gönderiyim.Burada yurtdışında ameliyat olmuş bayanların ameliyat öncesi ve sonrası fotoları var.İstedigin fotonun üzerine tıklarsan hastaya kaç cc takılmış,nasıl protez kullanılmış,hangi yöntem bilgilerine ulaşabilirsin.Genlede kas altı ve yuvarlak protez oldugunu sende göreceksin..:KK34: Başka yardımcı olabilecegim bir konu olursa bizler buradayız.Ayrıca kendi açtıgım konumdan bana soru sorarsan daha iyi ve erken cevap verebilirim.http://www.kadinlarkulubu.com/meme-estetigi/419257-arzum77-meme-estetigi-ameliyati.html Burası benim konum..İstedigin zaman yaz canım..Araştırmanda başarılar.İnşallah istedigin görünüme en yakın zamanda ulaşır ve mutlu olursun canım...:KK54:

Hayır,büyük bir sorun teşgil etmez..Neler olabilir ben sana söyliyim.Emzirmedigin için,gögüs dokun esnemedigi için büyük bir protez olmaz.Ameliyattan sonra gerginlik hissin fazla olur..İlerde bebek emzirmede sorun yaşamazsın,korkma canım.Ben meme ucu kesisi ile ameliyat oldum.Doktorum tekrar hamile kalırsan bebegini yine emzirebilirsin diyor ve garantisinide veriyor :KK34: Kesi yeri doktorun ve senin beraber vereceginiz karardır.Ama sana şöyle söyliyimki meme ucu tahmin edildigi gibi hiçte acı veren bir kesi yeri degil.Ameliyattan sonra hiçbir acı hissetmedim.Meme ucundan ameliyat olan birçok arkadaşımızda böyle söylüyor..:KK34:Bebekten önce silikon ameliyatı olmak bence ilerde yani emzirmelerden sonra yine deformasyon olacaktır..Belki tekrar bir operasyon düşünebilirsiniz diyorum ben.Belkide düşünmezsiniz.Nasıl kimi insanın dogumdan,emzirmeden sonra gögüsleri çok sarkıyor ama kimininde az sarkar..Yada benim gibi sarkma olmaz ama gögüs dokusunda boşalma olur,deri gevşer..Bu riskler her zaman var.Siz silikon taktırsanızda olacak,taktirmasanızda :KK34:Onun için karar size ait..Çok mutsuzsanız ameliyatı olun.Ama evlilik yada şöyle söyliyim çocuk sahibi olmanıza fazla zaman yoktur,yakındır o zaman bekleyin derim ben..Bu sözüm herkese,sadece size degil..Hayat sizin hayatınız,en dogru kararı siz vereceksiniz... :KK31:

ben açıkcası evlenmeden gelinliğimin üstümde güzel durması icin slikon istiyorum eger olurda cocuktan sonra görüntüsü kötü olursa yine bir şeyler yaparız herhalde tesekkurler bilgi icinn :)

Kararın hayırlı olur inşallah..Yurtdışında yaşayınca doktor seçimi biraz zor oluyor tabi.Damla silikonu gördüysen zaten üst kısmının fazla dolu olmadıgını dolulugun altta toplandıgını görmüşsündür.Hatta bit foto ekliyim,görmeyen arkadaşlarda görsün.. Eki Görüntüle 358900
Şimdi ben sana şöyle derimki eger meme üst lobunda fazla doku yoksa,yada hiç meme dokusu yoksa damal protez senin üst lobunu çok kaldırmaz.Heleki kas altı ameliyatında üstten kasında yapacagı baskıdan ötürü zaten üst kısımda çok az doluluk oldugundan kasında yapacagı baskıdan ötürü iyice ezilecektir ve bütün dolulugu alt kısıma verecektir.Kas altı ameliyatlarında genelde tercih edilen protez titi yuvarlaktır.Zaten kas protezi üstten baskı yapacagı için damla şekline gelecek ve üstten gayet hoş bir doluluk saglanacaktır.Yani bence ve birçok doktorunda görüşüne göre kas altına damla protez kullanmak gereksiz.Damla protez anatomik yapısı itibariyle yuvarlak proteze göre biraz daha pahalıdır.Şimdi senin gögüs yapının nasıl oldugunu bilmiyoruz.Bizim yorum yapmamız çokta mantıklı yada senin için en uygununun ne oldugu konusunda net bilgiler olmaz.Tabiki doktorlarımız senin için en iyisi neyse onu söyleyecek ve tercih edeceklerdir..Ama senin nasıl bir gögüs istediginde önemli.Ben evliyim.İki çocuk dogurdum.Emzirdikten sonra meme üst lobum boşalmıştı.Alt kısımda meme dokum vardı.Damla protezi Barış bey hariç hiçbir doktor tavsiye etmemişti.Barış beyle sütyen içinde protez denemesi yaptıgımızdada zaten görünütüyü hiç begenmemiştim.Üst lobum yine hafif bir kavis vererek aşşagıya dogru iniyordu ve aşşagıda dedigin gibi sivri bir duruş görünüyordu.Ben ameliyattan sonta üst lobum dolsun,sütyen kullanmadıgım zamanda sanki sütyen takmış gibi üst lobum dolu dolu dursun istiyordum.Benim bu istegimide tabiki Yuvarlak protez yaptı..Bir foto daha ekliyim..Bir sitede buldum bu fotoyu.Damla protez,yuvarlak protez ve hıgh yuvarlak protezin duruşunu gör sende..Eki Görüntüle 358917 Dedigim gibi yurtdışında oldugun için doktorlarla birebir,yüzyüze görüşme imkanın olmayabilir ama mail yoluyla fotonu gönderirsen bu şekildede bilgi alabilirsin.Ben Hasan Fındık a ameliyat oldum.Çokta memnun kaldım.Televizyonda mutlaka programlarını,röpörtajlarını izlemişsindir diye düşünüyorum.İnternet sitesine gir ve ziyaretçi sayfasını oku istersen.Hasan beyin yurtdışından çok hastası var,hepside çok memnun ziyaretçi defterine yorumlarını yazmışlar zaten.istersen sende ara konuş,mail yoluyla fotonu gönder.Bakalım Hasan bey senin için neyi tavsiye edecek.En azından başka bir doktordan bilgi alırsın ve senin için daha iyi olur bence.Acele karar verme,bir kere ameliyatını ol ve mutlu ol inşallah.. Sana özelden bir link gönderiyim.Burada yurtdışında ameliyat olmuş bayanların ameliyat öncesi ve sonrası fotoları var.İstedigin fotonun üzerine tıklarsan hastaya kaç cc takılmış,nasıl protez kullanılmış,hangi yöntem bilgilerine ulaşabilirsin.Genlede kas altı ve yuvarlak protez oldugunu sende göreceksin..:KK34: Başka yardımcı olabilecegim bir konu olursa bizler buradayız.Ayrıca kendi açtıgım konumdan bana soru sorarsan daha iyi ve erken cevap verebilirim.http://www.kadinlarkulubu.com/meme-estetigi/419257-arzum77-meme-estetigi-ameliyati.html Burası benim konum..İstedigin zaman yaz canım..Araştırmanda başarılar.İnşallah istedigin görünüme en yakın zamanda ulaşır ve mutlu olursun canım...:KK54:

çok güzel açıklamışsın canım.doğru söze ne denir ki :KK16: yanlız yakında doçent olacaksın bu konuda bak söyleyeyim :KK9: hiç üşenmiyor musun kız bu kadar uzun uzun ayrıntılı cevaplar vermeye :KK9:
iyi ki kk var yoksa çok yanlış kararlar verebilirdik.banada çok yardımcı oldu herşeyi okumak bilerek rahatça ameliyata girmek işte bu paha biçilemez.

çok güzel açıklamışsın canım.doğru söze ne denir ki :KK16: yanlız yakında doçent olacaksın bu konuda bak söyleyeyim :KK9: hiç üşenmiyor musun kız bu kadar uzun uzun ayrıntılı cevaplar vermeye :KK9:
iyi ki kk var yoksa çok yanlış kararlar verebilirdik.banada çok yardımcı oldu herşeyi okumak bilerek rahatça ameliyata girmek işte bu paha biçilemez.

Sagol bebegimm... Evet yakında doçentlikten diplomamıda alırım herhalde :)) Hatta bana sizce kaç cc olur,hangi yöntem olur diye soran arkadaşlara muayene tarihide verebilirim sanırım :KK9: Şaka bir tarafa canım biliyorsun bu ameliyatı olmak için çok araştırdım.ben evime bir eşya alacagım zamanda çok araştırırım.Sonuçta konu saglık olunca daha dikkatli davrandım.Araştırdım,ögrendim.Edindigim bilgileri ve mantıklı açıklamalarımla burada yardım ve bilgi isteyen arkadaşlara yardımcı oluyorum,elimden geldigince.Hiç üşenmiyorum uzun uzun yazmaya.Çünkü verdigim bilgilerin açıklayıcı olmasına özen gösteriyorum.Her yöntem,her protez tipi bizlerin vücut yapılarına göre farklı farklı seçilmiş,yapılmış.Hepsinin ortaya çıkmasında bir sebep var.Tek bir yöntem ve protez tipi en iyisi olsaydı zaten bütün doktorlarda sadece o yönteme ve proteze yönelirdi.Diger yöntemler ve protezler kullanılmazdı..Öyle degilmi :KK34: Sana ameliyattan önce 3 boyutlu çalışma yapıldı.Hangi yöntemde,hangi protez tipinde gögsünün nasıl bir şekle geldigini gördün,fikir edindin.Sende çok iyi bilirsinki yönteme ve protez tipine göre gögüs şekli çok degişiklik gösteriyor..Sevgili Naci Hocamızında dedigi gibi Kişiye özel yöntem vardır ve kişi hangi ameliyat yöntemine uygunsa ona göre ameliyat olmalıdır diyorum..İyiki KK var,iyiki ülkemizde bu kadar başarılı doktorlarımız var..Onlar seyesinde bu kadar mutluyuz ve bilgiliyiz.İnşallah rabbim bu ameliyatı düşünen diger arkadaşlarımızada yardımcı olur ve bizim kadar mutlu olurlar..Ameliyattan sonra bu kadar mutlu olmakmı....Paha biçilemezzz.....:KK16:

Ben yınede resımde de damlayı daha cok begendımm yuvarlaklar bana gore degıl zaten...ama kişinin anotomik yapısına gore degısıyordur tabıkıde..

Damla protez duruş itibari ile de çok daha doğal benim görüşüm :KK66: şimdiden hayırlı uğurlu olsun :)

Ben yınede resımde de damlayı daha cok begendımm yuvarlaklar bana gore degıl zaten...ama kişinin anotomik yapısına gore degısıyordur tabıkıde..

iyi akşamlar herkese hep içten içe büyük göğüse özenir isterken sanki operasyon geçirme fikri oluştu biraz bu akşam.göğüslerim istediğim gibi olsaydı kendimi çok mutlu hissederdim şükür bir hastalığım yok sağlıklıyım ama bu psikolojimi çok etkiliyor :KK25: sormak istediklerim var biraz bakındım forumda ama sormak istiyorum sizlere yapay böyle patlayacakmış gibi duran bir göğüs istemiyorum ve hep şöyle düşünüyorum sanki dokunulduğunda anlaşılır gibi geliyor eşimle konuştum bu akşam ve gerçekten istiyorsan bunu düşünürüz dedi bende tam olarak karar veremedim bilmiyorum bu halimle mutlu olamıyorum hep bi saklama çabası giyinirken soyunurken bi kıyafet alıyorum elbise gecelik üzerime tam olmuyor yani göğüs kısmına korkuyorumda ileride bir sorun yaşarsam diye zararı var mı bunun? :KK14:

Canım benim senin bulunduğun psikolojiyi çok iyi anlıyorum bunların hepsini bizler de yaşadık, protezin yerleştirilmesi için açılan cep doktorun işinin ehli olması bunlar tamamsa protez hiçbir şekilde hissedilmeyecektir kendi memelerimi her yönden arkadaşım bizzat eliyle muayene ederek bile kesinlikle protezi bulamadı..Bu konuda bir endişen olmasın yani..Her ameliyat gibi bu ameliyatın da riskleri var tabi. Kapsül oluşuyor mesela bu kapsül giderek kalınlaşırsa ikinci bir ameliyata gerek olabiliyor..ama bunları düşünmemek lazım tabi..Sen kendini mutlu görmek için bu ameliyatı olmaya karar verdiysen ya Allah bismillah başla bence çalışmalara canım benim :KK66:

iyi akşamlar herkese hep içten içe büyük göğüse özenir isterken sanki operasyon geçirme fikri oluştu biraz bu akşam.göğüslerim istediğim gibi olsaydı kendimi çok mutlu hissederdim şükür bir hastalığım yok sağlıklıyım ama bu psikolojimi çok etkiliyor :KK25: sormak istediklerim var biraz bakındım forumda ama sormak istiyorum sizlere yapay böyle patlayacakmış gibi duran bir göğüs istemiyorum ve hep şöyle düşünüyorum sanki dokunulduğunda anlaşılır gibi geliyor eşimle konuştum bu akşam ve gerçekten istiyorsan bunu düşünürüz dedi bende tam olarak karar veremedim bilmiyorum bu halimle mutlu olamıyorum hep bi saklama çabası giyinirken soyunurken bi kıyafet alıyorum elbise gecelik üzerime tam olmuyor yani göğüs kısmına korkuyorumda ileride bir sorun yaşarsam diye zararı var mı bunun? :KK14:

eğer göğüs yapısı müsaitse, yani meme dokusu mevcutsa, damla protez uygun biliyorsunuz ki, hiç göğüs dokusu olmayan birine damla takılırsa ne olur, lütfen onu da açıklayın ki, yeni yapacakların aklı karışmasın, herkes kendi protezini, şeklini şemalini övmek için değil, doğru vücut için hangi protez uygunsa onu söylemek için burada, yardımcı olacaksanız eğer bu pencereden cevap verin lütfen, benim gibi, göğüs dokusu 0 olan birine damla olur muydu acaba, doğal olarak yuvarlak protez takıldı, dümdüz hiç olmayan göğüslerim 1,5 ay olmasına rağmen, gerçek meme kadar doğal ve yumuşak, eminim 1 sene geçince ameliyat olduğumu kime söylesem inanmayacak,
çünkü doktorum benim vücuduma en uygun boy, şekil, marka protezi özenle seçip, uyguladı,

Damla protez duruş itibari ile de çok daha doğal benim görüşüm :KK66: şimdiden hayırlı uğurlu olsun :)

vücuduna uygun bir boyutta protez takarsan, ve işinin ehli bir doktorla karşılaşırsan, hiç öyle patlayacakmış gibi duran bir memen olmaz, endişelenme,
benim dümdüz görüntüm vardı, 350 cc takıldı, şu an harika duruyorlar, 1,5 ayında bile doğal, doktorum daha da güzelleşecek ve yumuşayacak diyor, bekliyorum,
hakkında hayırlısı,

X