kaş arası dolgu yada botoks yaptıranlar

ben de kaş arasına yaptırdım.575 tl ye bağdat caddesinde dr.kerem bey e .evet gerçekten fark etti ama 1 ay sonunda yeniden hafif eski çizgiler belirmeye başladı gbi.

botoks benim ikinci olcak, eşim hayatında yaptığın en doğru harcama olmuş demişti etkisi geçti şimdi :KK52: ama dudak dolgusu içinnn rezalet demişti :KK53::KK54: ben yinede yaptırıcam :KK53:

ya arkadaşlar özellikle botox dan memnun olanlar. istanbul da kime yaptırdınız.
ben 1 yıl önce bir kere yaptırdım. kocaelinde bir cilt doktoruna. çixgiler kaz ayaklarınadan gitti bu sefer üst göz kapağım ile gözümün altına geçti. yani güldümmü başka taraflardan mimik oluştu. çok kötü göründü.
memnun olanlar kime yaptırıyor yazabilirmisiniz

Ben naz70´e katiliyorum.. forumdakileride anlamiyorum.. :)
Durmadan memnun olduklarini yaziyorlar, iyi güzel, ama yapan Doktor yazilmiyor ?
Burda herzaman böylemidir ? Sorulan soruya cevap verilmiyor mu ? Ben sadece bana özel birsey oldugunu saniyordum..

Bende istiyorum ama pahalıymış epey 600tl. çok ama:KK43:

Uzun zaman olmuş ama şansımı deneyeyim dedim dolgunuzu nereye yaptırdınız acaba? Ben kaşarasına botox yaptırmıştım bi ara ama çizgi kaybolmadı baya derinmiş öyle dedi Dr. Dolgu lazım dedi ama güvenmedim :-( aynısı olur diye az para da değil 5-6 ay için. Şuan nasıl dolgunuz memnunmusunuz?

haftasonu gittim, botoksumu yeniletmeye, dudağıma dolguda yaptırıyorum. dudagımda uçuk çıktığı için yapamayız dediler, bende gitmişken pazarlığımı yapiyim uçuğum geçince gelir hepsini yaptırırım dedim. kolaltı botoks, kaş arası botoks, göz kenarı botoks, dudak dolgusu hepsi toplamda 2250 TLye anlaştım.

sadece kolaltı botoks 1000 TL'miş bu arada. geçen senede gittim, lazerimide onlar yapmıştı ayrıca 2-3 sene önce, o yüzden çok iyi indirim yaptılar sağolsunlar.

bahçelievlerde lazerest var onun uzmanı aysel ellialtı yapıyor benim işlemlerimi bakırköyde bir merkezde. size tavsiyem kesinlikle ve kesinlikle öncesi-sonrası fotoları ya da şahsın kendisini görün. aysel hanımında numarasını verebilirim isterseniz. yüz ifadesinin değişmemesi çok önemli çünkü. zamanında çok araştırdım ama çok güzel sonuçlar aldım.

ben 4, 5 defa belirli aralıklarla kaş arama botoks yaptırmıştım ve gayet memnundum, ancak gittikçe aralar kısaldı, 3 aya kadar düştü normali de bu ancak başlangıçta bana 6-8 ay yetiyordu neredeyse, sonra doktorumun ikna etmesi sonucunda kaş arama dolgu yaptırdım o da gayet etkili ve 1 sene sürecekmiş, bi problemim olmadı, tavsiye ederim

bende full suratıma yaptırdım inanılmaz memnunum. Çok mimikli konuşan biriyim göz çevrem kırış kırıştı 28 yaşında olmama ragmen.Gülerken resmen yüzümü saklıyordum.

Şimdi haykırarak gülüyorum tek bir kırışığım bile yok :KK1:

bende full suratıma yaptırdım inanılmaz memnunum. Çok mimikli konuşan biriyim göz çevrem kırış kırıştı 28 yaşında olmama ragmen.Gülerken resmen yüzümü saklıyordum.

Şimdi haykırarak gülüyorum tek bir kırışığım bile yok :KK1:

İyi yapmıssın sekerim gule gule kullan

İyi yapmıssın sekerim gule gule kullan

Sağol cnm kırışıklığından rahatsız olan herkese tavsiye ederim. Ben 4 yıl önce yaptırcaktım hep korkuttular beni ifadesiz olursun yapma diye ne büyük hataymış beklemek :KK50: kırısıklar yer etmeden başlamak lazım en uygun yaş 25 filan. :KK34:

Kızlar kaş ortasına dolgu yaptıranlar ücret ne kadar ve nerede yaptırdınız ne kadar süre gidiyor görüntü değişiyormu kaş arası genişliyormu şaşkın şaşkın oluyormu acil bilgi gerçekten değermi dolgu mu botoxmu hangisi? çok soru sordum ama emin olmalıyım

Arkadaşlar,

Ben de kaş arama bir şeyler yaptırmak istiyorum çünkü orada belirsiz de olsa bir çizik oluştu.

*Botoksla dolgu dediğiniz aynı şey mi?
*Nerde yaptırıyorsunuz, fiyatı ne kadar?
*Ne kadar kalıcı, ne zaman bitiyor etkisi?
*Bildiğim kadarıyla işlem sonrasında atıyorum kaşlarımı çatamıyorum.doğru mu bu?

ben 4, 5 defa belirli aralıklarla kaş arama botoks yaptırmıştım ve gayet memnundum, ancak gittikçe aralar kısaldı, 3 aya kadar düştü normali de bu ancak başlangıçta bana 6-8 ay yetiyordu neredeyse, sonra doktorumun ikna etmesi sonucunda kaş arama dolgu yaptırdım o da gayet etkili ve 1 sene sürecekmiş, bi problemim olmadı, tavsiye ederim

Canım nerede yaptırdın dolgunu bende şuan araştırıyorum yalnızca kaş arama istiyorum. dolgu daha uzun süre kalıcı anladığım kadarıyla. Botoks için biyerle görüştüm kaş arası alın ve kaz ayaklarına birlikte yapıyorlarmış. Sen dolgu yaptırınca görüntü nasıl oldu kaş düşüklüğü vs eskisine göre bir fark oldumu. Fiyatını ve nerede yaptırdığını merak ediyorum...

Botoksu kesinlikle tavsiye ederim kaş aramdaki çizgiler gitti kaz ayaklarım gitti mucize gibi bişey tabi emin ellerde yaptırmanız gerek benim 2.yaptırışımda 7 ay rahat gitti.

Kaş arasına botox çok kısa süreli etki ediyor bende öyle oldu. Kaş arasına Dolgu tavsiye ediliyor.

Arkadaşlar,

Ben de kaş arama bir şeyler yaptırmak istiyorum çünkü orada belirsiz de olsa bir çizik oluştu.

*Botoksla dolgu dediğiniz aynı şey mi?
*Nerde yaptırıyorsunuz, fiyatı ne kadar?
*Ne kadar kalıcı, ne zaman bitiyor etkisi?
*Bildiğim kadarıyla işlem sonrasında atıyorum kaşlarımı çatamıyorum.doğru mu bu?
Selam.Botox ayrı birşey doldu aurı birşey.Bazen ikisinin de aynı anda yapılması gerekir tam sonuç alabilmek için.Mesela kaş aranıza boptox yapıldı, ancak orada o kadar derin çizgi var ki onun dolguyla dolması da gerekebilir.O zaman da botox daha uzun süre gider.Bu sşzşn yüzünüzün neye ihtiyacı olduğuyla ilgili.

X