kaş arası dolgu yada botoks yaptıranlar

:KK22:merhaba arkadaşlar. sırf bana yapılan botoksla ilgili düzenli bilgi vermek için kayıt oldum. kaş aramda çatık kaş denilen mimik kırışıklığı oluştu bundan 6-7 sene önce. beni o kadar rahatsız ediyordu ki uzun süre kahkul kullandım o kırışıklığı kapatmak adına. 28 temmuz 2015 te düğünüm var ve büyük bir cesaretle botoks yaptırmaya karar verdim. kadınlar kulübündeki bilgilerde çok işime yaradı. aslında en büyük cesaretim botoksu yaptırdığım ilçe... uygulama yapan doktorum beni çok rahatlattı. doğuda görev yapıyorum ve botoksun çok ta revaç görmediği bir yerde bu uygulamayı yaptırdım. herhangi bir kızarıklık oluşmadı. kaygılarım var ya doğal durmazsa, ya istediğim sonucu elde edemezsem gibi. sonuçları 1 hafta sonra belli olacak dedi doktorum. alnıma komple botoks yaptığı gibi kaşlarımıda biraz düşürmek için iğne enjekte etti daha esetetik durması adına. kaşlarım fazla kalkık çünkü.daha önce görüşme yaptığım bir doktor dolguda yaptırırsan iyi olur demişti. ancak bu doktor dolgu gerektirmeyecek kırışıklığım olduğunu ve dolgunun benim için gereksiz bir maliyet olacağını söyledi. unutmadan botoksu devlet hastanesinde yaptırdım. haftaya tekrar doktoruma gideceğim kontrol için. istemediğimiz yerler olursa buna müdehale edecek. ve kaşlarımın bitiş çizgisine de botoks uygulayacak. sonuçlar belirginleştiğinde yorum yazacağım. hangi ilde yaptırdığımı belirteceğim. umarım istediğim sonuç olur. yoksa büyük bir hezeyana uğrayacağım düğün öncesi. bu arada uygulamayı 500 tl ye yaptı. allegran firmasının botox ilacını gözüm önünde açtı. çok heyecanlıyım bana şans dileyin. bakalım sonunda o sinir olduğum çatık kaştan kurtulabilecekmiyim:oops:
büyük merakla bekliyorumm inşallah istediğin gibi olur bende düşünüyorum ama o kadar kararsızım kii ben hem kas arama hem kas kaldırma amacıyla istiyorum nerdeyse bir yıldır düşünüyorum bu kadar kararsız olunmazkii :KK43:

uygulamayı yapan doktorum operatör plastik cerrah...
büyük merakla bekliyorumm inşallah istediğin gibi olur bende düşünüyorum ama o kadar kararsızım kii ben hem kas arama hem kas kaldırma amacıyla istiyorum nerdeyse bir yıldır düşünüyorum bu kadar kararsız olunmazkii :KK43:
Benim kararsızlığımda 3 yıldır sürüyordu inanki. Sanırım cesaret etmek gerekiyor. Bendeki cesaret biraz fazla gerçi.istemediğim bir sonuçla karşılaşırsam ne yaparım bilmiyorum. :KK17:

uygulamayı yapan doktorum operatör plastik cerrah...

Benim kararsızlığımda 3 yıldır sürüyordu inanki. Sanırım cesaret etmek gerekiyor. Bendeki cesaret biraz fazla gerçi.istemediğim bir sonuçla karşılaşırsam ne yaparım bilmiyorum. :KK17:
bi kaç güne görülüyormus değilmi etkisi iyi olur iyi olur:d

öyle birsey istiyorumki yaptırayım kimse anlamasın ama herkes desin sende bi hosluk var ama ne diye:)

öyle birsey istiyorumki yaptırayım kimse anlamasın ama herkes desin sende bi hosluk var ama ne diye:)
Keşke bu etkiyi görebilsek canım. Sanırım uygulama yapan doktorla ve botoksu alan metabolizmamızla alakalı bu durum.

Botoksumu salı günü 10.30 saatlerinde yaptırmıştım etkilerini yazıyorum.salı akşamı göz kapağımın birinde çok hafif aşağı kayma olduğunu gördüm.ancak ilkkez botoks yaptırmama rağmen çok kaygılanmadım.biraz endişe oldu tabi. Ancak bu durum geçiciymiş nitekim düzeldi.çarşamba günü kaşlarımı yukarı doğru kaldırmaya çalıştığımda üst kısımlarda görülen kırışmalar gitmişti.perşembe sabahı tekrar inceledim yüzümü kaşlarımı yukarı kaldırma çabamda biraz azalma oldu.tuhaf bir his botokslu yere dokununca his var ancak yüzünüzdeki kasları kullanamıyorsunuz.akşam ise alnımın üst bölümlerindeki kırışmadan eser kalmadı.tabi bu kaşlarımı yukarı kaldırdığımda olan durum.zaten normalde de alnımın üst bölümünde mimik kullanmadığım sürece kırışıklık olmuyor.benim asıl sorunum kaş ortası. Şuan kaşlarımı çatmaya çalıştığımda çatabiliyorum ancak alnımın üst bölümüne doğru çıkan çatma olayı sadece kaş ortamda görülüyor. Benim kaş ortamdaki çatık kaş ifadesi mimik kullanmadığımda da var.çok derin olmasada.acaba botoks etkisini tam olarak gösterdiğinde sadece mimik kullandığımda görünen çatmamı ortadan kalkacak yoksa normal ifademde görünen çatmada mı ortadan kalkacak bunu merak ediyorum.bu konuda benim sorunumda olup netice alan var mı bilgi verirseniz memnun olacağım.asıl sorunum kaş ortası olduğu için orada yeterince etki görmemem düşündürmeye başladı.inşallah vereceğim paraya yazık olmaz. Botoks 1 haftada oturuyor diyorlar merakla kaş ortamdaki çatmanın ne sürece yol alacağını bekliyorum.gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.

Botoksumu salı günü 10.30 saatlerinde yaptırmıştım etkilerini yazıyorum.salı akşamı göz kapağımın birinde çok hafif aşağı kayma olduğunu gördüm.ancak ilkkez botoks yaptırmama rağmen çok kaygılanmadım.biraz endişe oldu tabi. Ancak bu durum geçiciymiş nitekim düzeldi.çarşamba günü kaşlarımı yukarı doğru kaldırmaya çalıştığımda üst kısımlarda görülen kırışmalar gitmişti.perşembe sabahı tekrar inceledim yüzümü kaşlarımı yukarı kaldırma çabamda biraz azalma oldu.tuhaf bir his botokslu yere dokununca his var ancak yüzünüzdeki kasları kullanamıyorsunuz.akşam ise alnımın üst bölümlerindeki kırışmadan eser kalmadı.tabi bu kaşlarımı yukarı kaldırdığımda olan durum.zaten normalde de alnımın üst bölümünde mimik kullanmadığım sürece kırışıklık olmuyor.benim asıl sorunum kaş ortası. Şuan kaşlarımı çatmaya çalıştığımda çatabiliyorum ancak alnımın üst bölümüne doğru çıkan çatma olayı sadece kaş ortamda görülüyor. Benim kaş ortamdaki çatık kaş ifadesi mimik kullanmadığımda da var.çok derin olmasada.acaba botoks etkisini tam olarak gösterdiğinde sadece mimik kullandığımda görünen çatmamı ortadan kalkacak yoksa normal ifademde görünen çatmada mı ortadan kalkacak bunu merak ediyorum.bu konuda benim sorunumda olup netice alan var mı bilgi verirseniz memnun olacağım.asıl sorunum kaş ortası olduğu için orada yeterince etki görmemem düşündürmeye başladı.inşallah vereceğim paraya yazık olmaz. Botoks 1 haftada oturuyor diyorlar merakla kaş ortamdaki çatmanın ne sürece yol alacağını bekliyorum.gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.
teşekkür etmek istedim bu konuya takip edenlerin adına
ayrıntılı uzun uzun yazdığın için

teşekkür etmek istedim bu konuya takip edenlerin adına
ayrıntılı uzun uzun yazdığın için
Rica ederim.ayrıntılı bilgi bulmak isteyenlerin işine yararsa ne mutlu bana...

Bugün itibariyle kaş aramdaki kırışmada mimik kullanmadığımda çok az azalma var ancak hala yan profilden bakınca belli. Mimik kullandığımda ise son yazdığımdam bu yana ciddi azalma oldu.fakat hala çatma eylemi yapabiliyorum az da olsa.Etkileri yazmaya devam edeceğim...

Rica ederim.ayrıntılı bilgi bulmak isteyenlerin işine yararsa ne mutlu bana...

Bugün itibariyle kaş aramdaki kırışmada mimik kullanmadığımda çok az azalma var ancak hala yan profilden bakınca belli. Mimik kullandığımda ise son yazdığımdam bu yana ciddi azalma oldu.fakat hala çatma eylemi yapabiliyorum az da olsa.Etkileri yazmaya devam edeceğim...
merhabaa son durum nedirr istedigin görüntüyü elde ettinmi canım

bende full suratıma yaptırdım inanılmaz memnunum. Çok mimikli konuşan biriyim göz çevrem kırış kırıştı 28 yaşında olmama ragmen.Gülerken resmen yüzümü saklıyordum.

Şimdi haykırarak gülüyorum tek bir kırışığım bile yok :KK1:
Nerde yaptirdin acaba ?

Ben de yaptırdım alnıma ve kaş arasına, şimdi hiç hareket ettiremiyorum Mehmet Rahşan dünyanın en iğrenç en beceriksiz doktoru Allah seni bildiği gibi yapsın çünkü uyguladığı hiçbir şey düzgün olmadı çok güzel yüzüm vardı mahvetti yüzümü üstüne bir de bir sürü para aldı

merhabaa son durum nedirr istedigin görüntüyü elde ettinmi canım

Süreç hakkında bilgi veremediğim için üzgünüm hesaplarımın şifresini kaybettim.Hemen aydınlatayım.Botoks uygulamasının etkisi bende 5 ay kadar sürdü çatık kaş sorunum tamamen düzelmedi.ancak botoks gerçekten çok etkili bir uygulama kırışıklıktan eser bırakmıyor. Herkes birşeyler olduğunu farketti ama botoks olduğunu düşünemediler.olumlu yorumlar aldım sürekli. İlk uygulamayı yapan doktorum mardinde nihal uzun çelebi idi.çok sevecen bir kadın son derece ilgili. Şimdide dolgu uygulaması yaptırdım adanada tamer seyhan a o çatık kaş sorunum şu aşamada bitti.etkisi ne kadar sürecek zamanla göreceğim. Şansıma rast gelen doktorlar hep güler yüzlü ilgili çıktı. Herkesin memnun olacağı doktorla karşılaşması dileği ile.

X