kaş arası dolgu yada botoks yaptıranlar

mavisu35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2009
229
4
fiyat ve sonuç nedir ayrıca gerçekten etkili mi kaş arası belli oluyor mu şaşkın ifade olmuyor dimi dolgu ve botoks farklı şeyler mi hangisi yapılıyor

fiyat ve sonuç nedir ayrıca gerçekten etkili mi kaş arası belli oluyor mu şaşkın ifade olmuyor dimi dolgu ve botoks farklı şeyler mi hangisi yapılıyor

evet botoks etkili, dolguyu bilmiyorum ve öyle denildiği gibi şaşkın bir ifade falan olmuyor yüzünde değişen tek şey kaş arasındaki çizgiler ve çatıklık yok oluyor. Botoks 600tl. ama sadece kaş arasına değil alındaki diğer çizgilere ve göz çevresine de yapılıyor yani toplam fiyatı.

botoks yaklasik 6-8 ay falan kaliyor sonra etkisi kayboluyor diyorlar...yarim senede bir, bir sürü para döküyorsun ona da bir bakima:S

evet botoks etkili, dolguyu bilmiyorum ve öyle denildiği gibi şaşkın bir ifade falan olmuyor yüzünde değişen tek şey kaş arasındaki çizgiler ve çatıklık yok oluyor. Botoks 600tl. ama sadece kaş arasına değil alındaki diğer çizgilere ve göz çevresine de yapılıyor yani toplam fiyatı.

Kaş arası, alın ve göz çevresi hepsi mi 600 tl?

slm Kimbilir canım sen botok yaptırdınmı ..? yaptırdıysan hangi doktora gittin ayrıca Doç. dr İbrahim Aşkara botok yaptıran varmı merak ediyorum bilgin varmı..?:KK64:

benim abim yaptırdı 2 ay sürmedi etkisi
benim ilk iki botox işlemimde etki 6 ay rahat gitti şuan ise 7-8 ay yaptırmadanda durum gayet iyi,burada doktorumun anlattığı kadarı ile kullanılan botoxun orjinal allergan firması olması ilaveten bir kutudan çıkan dozun iki kişiye uygulanması vede ilacın hazırlanma işleminin hastanın yanında yapılmasının çok önemli olduğunu,şırıngalara çekili halde günlerce beklemiş dozların uygulandığı taktirde etkisinin çok azalacağını öğrenmiştim sanırım bu nedenle 3 ay gibi kısa süren sonuçlar oluşabiliyor,ayrıca botoxun zaten şişesi 450 tl ve bundan iki kişiye işlem yapılabildiği düşünülürse işlemin fiyatı kişi başına 400-500 tl aralığında oluyor eğer bu fiyatın altında işlem yaptırıyorsanız ya ilacı fazla sulandırıp seyreltiyorlardır yada uygulanan doz 50 ünitenin altındadır ki yapan doktorda bu işten kar edebilsin .Ayrıca botox kaş arası kaz ayakları ve alın çizgilerini yok eder ancak altı boşalmış çukurları doldurmaz bu nedenle kaş arası çok derinse dolgu sadece çizgi varsa botox yeterli oluyor yine kaz ayaklarına sadece botox yapılabiliyor bu bölgeye dolgu olmuyor diye biliyorum, sonuçta bu işi deneyimli ve güvenilir bir hekime yaptırmak çok önemli ben ankarada yıllardır bu işlemleri kendime ve arkadaşlarıma uygulatıyorum ve sonuçlardan çok memnunum ,öyle cildimde bir incelme falanda olmuyor ilk yaptırdığım 5 sene öncesine göre cildim çok daha iyi durumda ve artık botoxum bir yıl bile gidiyor.

Ben bakırköyde bir dermotoloji uzmanına yaptırdım. Orjinal botoks ve yanımda açtı ayrıca sulandırma falanda yok ama 4.5 ay sonra etkisi gidiyor.

ben de daha yeni botoks yaptırdım kendime.gerçekten güzel bişeymiş,kırışıktan eser kalmadı :KK61: doktorum 6-8 ay sürer etkisi diyor ama bakalım bekleyip göreceğiz..

ya arkadaşlar özellikle botox dan memnun olanlar. istanbul da kime yaptırdınız.
ben 1 yıl önce bir kere yaptırdım. kocaelinde bir cilt doktoruna. çixgiler kaz ayaklarınadan gitti bu sefer üst göz kapağım ile gözümün altına geçti. yani güldümmü başka taraflardan mimik oluştu. çok kötü göründü.
memnun olanlar kime yaptırıyor yazabilirmisiniz

Ben naz70´e katiliyorum.. forumdakileride anlamiyorum.. :)
Durmadan memnun olduklarini yaziyorlar, iyi güzel, ama yapan Doktor yazilmiyor ?
Burda herzaman böylemidir ? Sorulan soruya cevap verilmiyor mu ? Ben sadece bana özel birsey oldugunu saniyordum..

ben aralikta izmirde yaptirdim canim, sonuc gercekten güzel oldu, o cizgilerden eser kalmadi, 6 ay oldu ama hala biraz etkisi var. yani cok hafif cikti yine cizgim, tekrar yaptiricam, tavsiye ediyorum, üstelik bas agrin falan oluyorsa arada sirada benim gibi, o agri da kayboluyor ..

ben aralikta izmirde yaptirdim canim, sonuc gercekten güzel oldu, o cizgilerden eser kalmadi, 6 ay oldu ama hala biraz etkisi var. yani cok hafif cikti yine cizgim, tekrar yaptiricam, tavsiye ediyorum, üstelik bas agrin falan oluyorsa arada sirada benim gibi, o agri da kayboluyor ..

ay canım ne güzel bende yaptırmak istiyorum .benim yaptırdıklarım 1-2 ayda geçiyor.sen kime yaptırdınnnn.

Ben Izmirde, Dr. Özgür Erdeme yaptirdim canim, dedigim gibi botoks dan cok memnun kaldim, fakat nazolabial cizgilerime de dolgu yaptirdim ama ondan memnun degilim hic, 2 ay da eridi gitti

bazi doktorlar botoksu su ile inceltiyorlarmis, etkisi cok kisaliyor o zaman, buna da dikkat et mutlaka yaptirirsan, yaninda acsinlar botoksu, hazir siringada olanini enjekte ettirme. paketten yeni acildigina emin ol, emin olmus olursun böylelikle

benim kaş aramda dolgu var- 7-12 ayda bir yeniletmek lazım
ince olan uygun dolguları yapan yerler var, benimki kalın bir dolgu idi fakat doktorum becerdigi için uyguladı
normalde kaş arasına dolgu apseye neden olabilir onu da her el yapamaz
fakat şimdi çok güzel incecik dolgular çıktı, göz altına dahi uygulanabiliyor

benim kaş aramda dolgu var- 7-12 ayda bir yeniletmek lazım
ince olan uygun dolguları yapan yerler var, benimki kalın bir dolgu idi fakat doktorum becerdigi için uyguladı
normalde kaş arasına dolgu apseye neden olabilir onu da her el yapamaz
fakat şimdi çok güzel incecik dolgular çıktı, göz altına dahi uygulanabiliyor

Uzun zaman olmuş ama şansımı deneyeyim dedim dolgunuzu nereye yaptırdınız acaba? Ben kaşarasına botox yaptırmıştım bi ara ama çizgi kaybolmadı baya derinmiş öyle dedi Dr. Dolgu lazım dedi ama güvenmedim :-( aynısı olur diye az para da değil 5-6 ay için. Şuan nasıl dolgunuz memnunmusunuz?

X