Burun ucu şişliği

kızlar benim de tam tersi burnum akşamlari büyüyor sabah güzel duruyor

aynen bende estetik oldum burnumun ucu şiş ve dokunduğumd acıyor.ama normaliş 6 ayı bulurmuş normal halini almasını :) korkcak bişy yok

benim iki gün sonra 5. haftam dolacak ve 3-4 haftadan sonra daha cok sisti suanda ilk bandaji actigim günlere göre daha büyük duruyor burnum. Burun sirti bazen sis bazen inik ama yinede eski burnumdan ufak :) sizlerde de icte sislik varmi benim sol tarafimda bir bölgede sislik mevcut normalmi bilemiyorum ?

bende iki tarafta da içeride şişlik var, hatta dayanamayıp doktora sormuştum 'bunlar kıkırdak mı' diye, o da güldü 'kıkırdak dışarıdan görünmez' dedi:) özellikle içerdeki etler sigaralı veya kirli bir ortamda iyice şişiyor gözlemlediğim kadarıyla. o yüzden olabildiğince havalandırılmış temiz bir ortamda bulunmak gerekiyor.

cok sagol tramola canim ya icimi rahatlattin burda KKB den randevu istedim bu ayin sonuna verdi merak etmistim kötü biseymi diye. Sendeki sislik sadece orta duvardami yoksa deri tarafinda da varmi ?

bendeki şişliklerin ikisi de kenarda, yani deri tarafında:) ilk baştaki gibi şiş değiller yavaş yavaş iniyorlar.

elimizle dokunduğumuz sert yerler kıkırdak mı yoksa şişlik mi? kıkırdaklar şişebilir mi acaba

Kızlar burnumun ucu 1,5 aydır çok büyüdü. Burun ucu bu dönemlerde şişip tekrar iniyor mu? Burun ucu sonradan küçülüyor mu? Burun ucunuzun şiş olduğunu nerden anlarsınız? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum :)

cnm burnunu en küçük görüceğin halin bantların çıktığı gün şişmeden önce ödemli haline göre bileee okadar küçük oluoki snraki büyümeyi düşünürsen. 4. ayım burnum küçülceğine büyüyoo hcte iincek bi durumu yok oturdu durum bu hiç incek die bekleme bence

benim de burun ucum şiş, doktoruma neden düşük duruyor diye sorduğumda burun ucun şiş olduğu için dedi ve sadece burun ucuma masaj verdi..önceden bütün burnuma masaj yapıodum ama sırtındaki şişlikler indiği için sadece ucuna uyguluyorum artık..2. ayım ve aynı sorundan ben de müzdaribim yani kızlar

buzyyy cnmmm bende aynı soruyu sormustum cvpta aynıydı 4 aylık ameliyatlıyım ilk aylarımı arıyorum . ve suan revizyon için gün sayıyıyorum. asada duran burun ucu snradan kalkmaz ne yazıkki

off kızlar benim de sorunum tam tersi burnumun ucunun kalkık olması:KK5: ben düz olmasını istiyorum, benim yüzüme gitmiyor çünkü kalkık, napcam bilmiyorum. şişliktir iner diye umuyorum:KK14:

Benimde kalkık burnumun ucu.Hiç istediğim gibi değil,9.cu günümdeyim ben mi abartıyorum acaba .doktorum da tüm burnumu bantladı açık halini görmedeim hala esasında ama moralim bozuluo tabi
Bir de gülemiyorum eskisi gibi,ağzım bi yere kadar açılıyo,ben mi abartıyorum?deneyimli arkadaslardan yardım ıstıyorum:KK43:

Benimde kalkık burnumun ucu.Hiç istediğim gibi değil,9.cu günümdeyim ben mi abartıyorum acaba .doktorum da tüm burnumu bantladı açık halini görmedeim hala esasında ama moralim bozuluo tabi
Bir de gülemiyorum eskisi gibi,ağzım bi yere kadar açılıyo,ben mi abartıyorum?deneyimli arkadaslardan yardım ıstıyorum:KK43:

benm iki ayı geçti kalkıktı baya şimdi iniyor yavaş yavaş ama hoşuma gitmiyor bu durum kalkık daha güzeldi çok üzülüyorum merak etme şişlik inince kalkıklığı biraz inecektir..

Ben bu gün biraz daha düzeldiğini fark ettim ilk defa ve benim bu gün 17. günüm biraz olsun moralim yerine gelmeye başladı burnumun ucu hala büyük ve top gibi ama her gün sürekli aynaya bakmaktan milim farkı bile görüyorum artık

benim 1ay oldu ilk alçımın çıktığı gün şok olmuştum hiç beğenmemiştim gerçi şuanda da beğenmiyorum ama o kalkıklık zamnla iniyor şişolduğu için 9. günde çok kalkık olması normal cnm .gülememe meselesine gelince zamanla oda düzeliyo ben ağzımı açamıyodum .şuanda tam olmasada daha rahat hareket ettirebiliyorum.üst dudağımı hala çok hareket ettiremiyorum.offffff zaman geçse hemen şu sıkıntılardan kurtulsakkk

Lütfen verdiğim linkten devam ediniz

yaGmurluk

http:
http://www.kadinlarkulubu.com/burun-estetigi/417382-verite-burun-estetigi-ameliyati.html
//www.kadinlarkulubu.com/burun-estetigi/417382-verite-burun-estetigi-ameliyati.html

Son düzenleyen: Moderatör:
X