Burun ucu şişliği

Verite

Guru
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2006
1.132
40
Kızlar burnumun ucu 1,5 aydır çok büyüdü. Burun ucu bu dönemlerde şişip tekrar iniyor mu? Burun ucu sonradan küçülüyor mu? Burun ucunuzun şiş olduğunu nerden anlarsınız? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum :)

benimki de gittikçe büyüyor gibi geliyor ya.belki de kenardaki şişlikler indikçe burnumuzun gerçek şekli açığa çıkıyordur:KK43:

benim sargılar alındığından beri büyüyo. camila senin dediğin gibi yüzdeki şişlikler indikçe burnun şekli ortaya çıkıyo olabilir. 6 ay sonra burun şeklini alır diyolar 6 ay sonraki halini düşünemiyorum ucu tekerlek gibi olur.

Kızlar burnumun ucu 1,5 aydır çok büyüdü. Burun ucu bu dönemlerde şişip tekrar iniyor mu? Burun ucu sonradan küçülüyor mu? Burun ucunuzun şiş olduğunu nerden anlarsınız? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum :)

verite benmde alnım şişti senin gibi, buz iyi geliyo gibi ama senin ekstra yaptığın bişey oldumu..

Canım bende de benzer bir durum var, burun ucu şişmiyor, üstteki şişlikler daha erken indiği için burun ucu daha şiş ve düşük görünüyor...

Endişelenme lütfen:)

ya benim de ayni sanki her gun daha da buyuyo burnum, ucuda top gibi oldu valla sisti sanki...

normal mi acaba?

aa bide dun esim burnuma dokunuyodu,

ucunda hala uyusma var dedim diye, ucun cok soguk dedi..

Demek ki sadece bu problem bende değil kızlar. Toplu alıntı yapmayı bilmiyorum kusura bakmayın :KK43: Mesela ben burnumun ucunu hissediyorum uyuşuk değil ama sert. Kısa bir süre önceye kadar burnumun ucunu tutup yukarı kaldıramazken şimdi o hareketi yapabiliyorum hafif yumuşadı. Ama sabahları kalktığımda bunu yapamıyorum ve burnum daha sert, daha kalkık oluyor. Akşamları hoop iniyor daha sarkık daha yumuşak daha büyük gibi. Of daha da büyür ve inerse çok moralim bozulacak :KK43: Acaba küçülecek mi ki? Keşke bir yılını doldurabilen arkadaşlar cevap verebilse.

Ha alnımdaki şişlikler nerdeyse gitti, belki de o ödemler uç kısmına indi, belki de doğal bir süreç :KK43:

Canım bende de benzer bir durum var, burun ucu şişmiyor, üstteki şişlikler daha erken indiği için burun ucu daha şiş ve düşük görünüyor...

Endişelenme lütfen:)

Teşekkürler:) Bakalım ileriki aylarda ne olacak

Demek ki sadece bu problem bende değil kızlar. Toplu alıntı yapmayı bilmiyorum kusura bakmayın :KK43: Mesela ben burnumun ucunu hissediyorum uyuşuk değil ama sert. Kısa bir süre önceye kadar burnumun ucunu tutup yukarı kaldıramazken şimdi o hareketi yapabiliyorum hafif yumuşadı. Ama sabahları kalktığımda bunu yapamıyorum ve burnum daha sert, daha kalkık oluyor. Akşamları hoop iniyor daha sarkık daha yumuşak daha büyük gibi. Of daha da büyür ve inerse çok moralim bozulacak :KK43: Acaba küçülecek mi ki? Keşke bir yılını doldurabilen arkadaşlar cevap verebilse.

Ha alnımdaki şişlikler nerdeyse gitti, belki de o ödemler uç kısmına indi, belki de doğal bir süreç :KK43:

benim de burun ucum şiş, doktoruma neden düşük duruyor diye sorduğumda burun ucun şiş olduğu için dedi ve sadece burun ucuma masaj verdi..önceden bütün burnuma masaj yapıodum ama sırtındaki şişlikler indiği için sadece ucuna uyguluyorum artık..2. ayım ve aynı sorundan ben de müzdaribim yani kızlar

ya benim de ayni sanki her gun daha da buyuyo burnum, ucuda top gibi oldu valla sisti sanki...

normal mi acaba?

aa bide dun esim burnuma dokunuyodu,

ucunda hala uyusma var dedim diye, ucun cok soguk dedi..

Canım en son koydugun resimlerde çok iyi görünüyordu o haldeyken mi şişmeye başladı masajını düzenli bir şekilde yaptın mı peki ???? böyle duydukça kararsızlaşıyorum valla ya :KK53:

kızlar herkes masajdan bahsediyor, benim doktorum bana masaj falan vermedi:S sadece 1 ay sonra kontrole gel dedi. bende de şişlikler var özellikle ucunda ve sol tarafta, sonra öyle kalmasın:KK43:

kızlar herkes masajdan bahsediyor, benim doktorum bana masaj falan vermedi:S sadece 1 ay sonra kontrole gel dedi. bende de şişlikler var özellikle ucunda ve sol tarafta, sonra öyle kalmasın:KK43:

canım burnun cok yeni daha bekle inicektir o şişlikler.. şimdi pek dokunma

tamam kokusum teşekkür ederim, zaten yıkarken bile dokunamıyorum canım çok yanıyor:KK43: masaj nasıl olur düşünemiyorum bile:)

bır yılımı doldurdugum ıcın ben cevap vereyım tatlım :) burnumun ucuna ben amelıyat oldugumdan bu tarafa hıc masaj yapmadım kendı kendıne sıslıklerı gectı tamamen kaybolması ıse uc sıslıgı ıcın 1 seneyı aldı daha ıner kuculur degısır mı bılemıyorum ... sertlıgıne gelınce hala cok sert benım burnumda yumusama olmadı ,bu amelıyatı olan arkadasların kımısının ucu yumusuyor kımısının yumusamıyor aynı sertlıgınde kalıyor bunun sebebı ucuna uygulanan ıslemdır belkı bılemıyorum kısden kısıye degısıyor sanırım arkadaslar. kalkıklıgıysa hep aynı kaldı sukurler olsun ne ındı ne kalktı:) benım yasadıklarım bunlardan ıbaret ...su kadarını soyleyeyım kı,endıselenmeyın sıslıkler ıcın sadece sabredın onların hepsı sıslık bır seneden once tam sonucu alamazsınız, ben bu surecte kımı gun cok mutlu baktım aynaya, kımı gun burnum sıstı yamuldu eyvah dıye endıseler ıcınde :))) bu surec boyle kızlar sısecek yamuldu gıbı gelecek dustu gıbı olacak ama bunlar bı gun olcak ıkı gun kaybolacak sonrasında ıse oturacak hadı hepınızın burnusları hayırlı olsun guzeller:KK71:

şişlik inemeyebiliyor demekki ama nasıl rahat edemiyor insan ucu çok sert ve şiş uyuşuk sol tarafta öyle

kızlar ben bu ameliyatı okadar çok istiyodumki çok araştırdm bütün sorun çekenleri dinledim hangi sorunlar oluşuyo biliydm ama dedimya okadar istiyodum ki ameliyat sonrası tek bi morluğum olmadı biras şişlik sadece bugün 4.günüm daha sadece yanaklarım şiş birasck, morluk hiç yok istemekle ve sabretmekle alakalı dyorum ben:)oyüzden sabredin ve endişelenmeyn ben daha alçılı halde bunları diyrm inş sonuçlar herkes için çok çok güsel olur:nazar:

benim iki gün sonra 5. haftam dolacak ve 3-4 haftadan sonra daha cok sisti suanda ilk bandaji actigim günlere göre daha büyük duruyor burnum. Burun sirti bazen sis bazen inik ama yinede eski burnumdan ufak :) sizlerde de icte sislik varmi benim sol tarafimda bir bölgede sislik mevcut normalmi bilemiyorum ?

benim iki gün sonra 5. haftam dolacak ve 3-4 haftadan sonra daha cok sisti suanda ilk bandaji actigim günlere göre daha büyük duruyor burnum. Burun sirti bazen sis bazen inik ama yinede eski burnumdan ufak :) sizlerde de icte sislik varmi benim sol tarafimda bir bölgede sislik mevcut normalmi bilemiyorum ?

benim de bandaj çıktıktan sonra şişti sol taraf özellikle ucuda aynı çok acıyor

X