gebelikte baş dönmesi ve kusma

papaty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
101
2
slm arkadaşalar hamilelikte baş dönmesi kaçıncı haftada başlıyor.birde sabah bulantıları her kadında olurmu? hamile arkadaşlarım ltfn bunlar yamadıysanız veya yaşıyorsanız yazarmısınız.

kişiye göre değişir o cnm ben 3 cü ayımdayım ve hiç baş dönmem olmadı sabah bulantı ve öğürmeler kusmalar da 2 haftadır var sadece bazısında ilk aşlardada olabilir yada benı gibi 3 ay biterken yanı krıtık dönemi bitirirkende olabiliyormuş

bas dönemsi olur miğde bulantısı olur istahsızlık uyku hali halisizlik o kadar cok varki bazen bütün bunların hepsini bir arada yasarsın bazende bir kacını hamilesin olacak o kadar rabbim hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin

benim baş dönmelerim yok denecek kadar az ama bulantılarım ilk haftalardan itibaren başladı şu anda 14 haftalık hamileyim ve azalsada hala bitmedi
bunun dışında karın ağrısı bel ağrısı yorgunlukda devam ediyor

5+3 haftalık hamıleyım bas donmem de mıgde bulantıma olmadı hıc sadece kasık ve bel agrım var

5 haftalık hamıleyım ne mıse bulantısı ne baş dönmesı sımdılerde yok ılk bebegımdede olmaamıstı hıc bulantılarım :nazar:sadece asırı uykuya egımlıyım sırt agrım var o kaadr

ilk ayda bulantı oldu fakat kusma olmadı. başım da bir kaç kez döndü fazla değil, uykusuzluk çektim çok uyuduğum halde... Şuan 18 haftalığım normal gidiyor herşey :emir_bebek:

bulantı 8. hafta gibi başlar 14-15 hafta gibi biter
baş dönmesi daha sonra olur.
ama tabi bünyeden bünyeye değişir herkeste aynı olmaz.

merhaba canım ben 6. hafta içindeyim bende 3 gün öncesine kadar ne bulantı vardı ne baygınlık hissi şu 3 gündür ne yerdeyim ne gökte sarhoş gibiyim kıvranarak yemek yiyorum çok su içiyorum hazımsızlık çekiyorum baş dönmemde var halsizlik hafif bel ağrısı arada karın ağrısı falan bu semptomlar kişiye göre değişir sen hamilemisin yda nekadar zamanlık hamilesin anlamak istediğin ne ?

merhaba arkadaslar enson ocak 28 adetım oldu korunmuyoruz budece nedense bılemıyorum mıde bulantısından sabahladım ozellıklede yatınca oluyo hamıle olabılırmıyım yanılıyormuyum acama bana fılır verebılırmısınız

X