Uzman Dr. Eda Kumbasar

inci_tanesi

Allah'a emanetsin kuzum
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
18.273
92
Arkadaşlar merhaba,

Cilt rahatsızlıklarından dolayı Eda Kumbasar'a giden var mı? Önceden JFK'da görev yapıyormuş. Şu anda Medical Park'taymış. Giden arkadaşalr varsa lütfen biraz bilgi verebilir mi?

Son düzenleme:
Ben eda hanıma 2,5 aylık bebeğimi götürdüm. şuan bebeğim 3,5 aylık. ciddi cilt sorunu oldu. daha önce farklı bir doktora gittim ama adam bişey anlamadı. eda hanım sağolsun yardımcı oldul. kontrollere çağırdı. şu ana kadar da ara ara sorunumuz oluyor ve cep telefonundan görüşüyoruz. çok cici tatlı bir doktor. şiddetle tavsiye ederim.

Merhabalar,

Eda hanıma egzama için gitmiştim ve çok memnun kaldım.
Medical park bahçelievler de çalışıodu ama ordan ayrılmış.
Yama testini yaptırmak ve kendisine tekrar muayene olmak için ulaşmam gerekli.
Cep telefonuyla görüştüğünüzü söylemişsiniz, lütfen hangi hastanede çalışacağını öğrenebilirmisiniz?

Merhabalar,

Eda hanıma egzama için gitmiştim ve çok memnun kaldım.
Medical park bahçelievler de çalışıodu ama ordan ayrılmış.
Yama testini yaptırmak ve kendisine tekrar muayene olmak için ulaşmam gerekli.
Cep telefonuyla görüştüğünüzü söylemişsiniz, lütfen hangi hastanede çalışacağını öğrenebilirmisiniz?

Hastanenin sitesinde hala çalıştığı görünüyor hatta randevu alma bölümünde ismi çıkıyor. Size hastaneden mi söylediler?

selam, ben de eda hanım'a botoks, dolgu vs işlemler için gidiyordum, yeri değişince hemen buldum onu.
yeğenim söyledi, linkedin diye bir site varmış, orada bir sürü doktoru arayınca çalıştıkları yerler çıkıyormuş. ben de öyle buldum eda hanım'ı. fotoğrafı da pek güzel maşşallah.
istanbul fizik tedavi rehabilitasyon eğitim ve araştırma hastanesindeymiş. bahçelievler huzurevinin oradaymış.
hamile olabilir diye düşündüm ben vallahi

selam, ben de eda hanım'a botoks, dolgu vs işlemler için gidiyordum, yeri değişince hemen buldum onu.
yeğenim söyledi, linkedin diye bir site varmış, orada bir sürü doktoru arayınca çalıştıkları yerler çıkıyormuş. ben de öyle buldum eda hanım'ı. fotoğrafı da pek güzel maşşallah.
istanbul fizik tedavi rehabilitasyon eğitim ve araştırma hastanesindeymiş. bahçelievler huzurevinin oradaymış.
hamile olabilir diye düşündüm ben vallahi

çok teşekkürler, dediğiniz yerin internet sitesine girip doktorların listesine baktım ve eda hanımı buldum:)
tekrar teşekkürler yardımınız için, iyi günler dilerim

çok teşekkürler, dediğiniz yerin internet sitesine girip doktorların listesine baktım ve eda hanımı buldum:)
tekrar teşekkürler yardımınız için, iyi günler dilerim

kızlar iyiki bu konuyu açmışsınız bende kızım atopik egzama olduğu için medical parkta iken eda hanıma götürdüm hemen bir karışım ilaç yazdı yıllardır kaşınan kızımın kaşıntısı geçti şimdi ben o karışım ilacın ne olduğunu merak ediyorum eczacı reçeteyi kaybetmiş benimde Eda hanıma ulaşmam lazımdı çok teşekkürler...

bence mükemmel bir doktor eda hanım...
çok ilgili, bana hastalığımın nedenini, karşılaşacağım durumları, dikkat etmem gerekenleri ve tedavi şekillerini o kadar güzel anlattı ki kocaman bir gülümsemeyle çıktım hastaneden.
işinin hakkını vererek severek yapan bir doktor. keşke hepsi böyle olsa.

selam kızlar,eda kumbasara saçta egzama yada seborait için giden oldu mu acaba.fayda sağlanınızmı.benim saçta egzama var.kaşıntı ve dökülme var.

X