Saç Rengi ve Saç Boyama karamel rengını yapmak ıstıyorum

zeynep_ist21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2010
213
0
arkadaslar karamel rengını nasıl yapılcaz sac rengım kahverengı nasıl karamel boyacam hangı boya almam lazım yardım edın

Aynen bende karamel istiyorum.Doğal saç rengim kahverengi ama 1 ay önce palette 7.0 kumrala boyamıştım pek bi değişiklik olmadı saçımda.Şimdi üstüne palettenin altın karameline boyamak istiyorum.Boya tutarmı sizce nasıl olurrr

ben de altın karamel aldım daha boyamadım ama renk güzel tutuyormuş diyorlar ben karameli biraz daha kızılımsı seviyorum tarçın bakır aldım onu karıştırmayı düşünüyorum ama bakayım nasıl olacak

kahverengi saça tabii boya değilse 9.0 güzel sonuç veriyor karameli de andırıyor ama saç rengini açmadan direk karamel tutmaz gbi geldi bana koyu kızıl gibi bi sonuç çıkabilir...

sarıyla karıstıyınca karamel mı oluyyor ben kuaforum ama yardımcıyım bu boyayla fıkrım yok daha ya kuaforde yaptıycam yada evde ıse gırdıgım de 2 3 ay beklemek zorundayım hemen boyatamam ısyerıne gırınce o yuzden en ıyısı evde yapmak sımdı nasıl boyaı tercıh edıorsunuz nasıl yapabılırım karamelı

X