Bir erkek evliliğe nasıl ikna edilir?

jelanie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2011
4
0
bir erkeği ewliliğe nasıl ikna ederiz biz kızlar nasıl dawranmalıyız artık erkekler ewlilikten kaçar oldu çok güzel dört dörtlük bir ilşki yaşıorlar ama nedense ewlenme teklif etmeleri çok zor oluor

çok basit evlenmeyi düşünmediğini söyle :KK9:seni evlenmeye ikna edecek bir erkeğin olmadığını ima et :KK55:evliliğe soğuk bakıyormuş gibi davran bak ne oluyor :KK53:garip ama bu böyle :KK76:evlenme meraklısı görünürsen okadar kaçıyor adam benim etrafımda gördüğüm bu artık bu konuda hemfikir olmaya başladık bekar arkadaşlarla :KK71:

"ikna etmek mi" bence ikna edilerek yapılmış bi evlilikten hayır gelmez

yanlış biliyorsun canım erkek evliliğe ikna edilmez.Erkek kızın peşinde koşar evliliğe ikna eder.

bir erkeği ewliliğe nasıl ikna ederiz biz kızlar nasıl dawranmalıyız artık erkekler ewlilikten kaçar oldu çok güzel dört dörtlük bir ilşki yaşıorlar ama nedense ewlenme teklif etmeleri çok zor oluor

dört dörtlük ilişki yaşatmayacaksınız o zaman kızlar..

ne kadar çabalarsanız çabalayın evlenmeye niyeti yoksa olmaz bu iş :KK50: hem ikna edip evlenseniz bile ilerde en ufak bi kavgada senin isteğinle evlendik,sen ısrar ettin ben istemiyordum gibilerinden başınıza kakmalarda olabilir bence iknaya filan hiç girmeyin ters teper sizi evlilik meraklısı biri gibi göstermekten başka bi işe yaramaz :KK19:

Klavyanizde s harfinin alttan noktalisi yoksa benim gibi yoktur s yazarsiniz herkes anlar. Siz de dolar isaretini kullanmak zorunda degildiniz , ayiplarken ayni hatayi yapmis oldunuz.

:KK9: :KK9: :KK9: bu daha da iyi bi tespit olmuş tebrikler canım arkadaşım :21:

zorla güzellik olmaz !

ikna edilerek bir evlilikten hayirda gelmez mutlulukta olmaz !

erkek yeterince olgunlukta olunca kendiliginden evlilik karari alir !

kesınlıkle gerılla takdıgı yanı vur kac :)))
ılk basta asık öluyo bıtıyo şeklinde cok ıyı davranıp bırden 180 derece donup kacmaya baslayınca hoooop evlılık teklıfı :))
yanı benım aldıgım 2 evlılık teklıfınde boyle oldu bırıyle olmadı cunku yasım ozaman cok kucuktu aılem cok karsıydı falan fılan ama sımdıkını olabılır benı dusunduren yanları var ama bakacagız:KK49:

Son düzenleme:
Klavyanizde s harfinin alttan noktalisi yoksa benim gibi yoktur s yazarsiniz herkes anlar. Siz de dolar isaretini kullanmak zorunda degildiniz , ayiplarken ayni hatayi yapmis oldunuz.

Klavyanizda degil klavyeniz de.

Yurtdi$indan oldugum için şeker'in şe sini bir yerden kopyalayip yapi$tirana kadar klavyemde ki $ kullanarak daha okunakli cümleler kurduguma eminim.
Ayiplamiyorum aksine sinir oluyorum ben nasil klavyemde harfler eksik oldugu halde gayret gösterip anla$ilir bir $ekilde size yazilar yazmaya çali$iyorsam. Ellerinin altinda ki Türkçe karakterleri kullanmayan Türkiye de ki Türk gençlerine sinir oluyorum (hatta bunlarin arasinda üniversite okuyanlari bile oluyor)
ayip ayip!

not: forum yöneticisi ba$ligi düzenlemi$ sagolsun.En Büyük TÜRKİYE

Artık birbirimize Türkçe dersi vermeyi bırakıp konuya odaklanalım zira Konu sahibi kullanamadığı Türkçe konusunda uyarıldı:)

Yaşadığın gerçek aşksa, seni gerçekten seviyorsa seninle evlenmek istediğini belli ederdi mutlaka. Her erkek evlilikten kaçar diye birşey yok. Onlarda doğru olan insanı bulduklarına inandıkları zaman bunu dile getiriyorlar.

X