Bebek Beslenmesi burun temizleme pompası

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
yy benimkiside öyle kıyameti kopartıyor, bende burun spreyi var onu sıkıyorum artık aşağıya gelenleri çatal iğneni arkasıyla almaya çalışıyorum ama cıyak cıyak, komşular duyuyordur, çocuğa işkencemi yapıyor diyede belki akıllarından geçiyordur :KK70: ama napayım zavallım öyle rahat nefes alamazki... şu ortibebe dediğiniz şey biri bebeğin burnuna bir annenin ağzına sonra pislikler nereye gidiyor :KK53:

Aman arkası da olsa iğne miğne uygulamayın yavrunun burnuna yav. Mazallah bi kaza falan olur, canı yanar yazık. Siz en iyisi otribebe nazal aspiratörü deneyin.

Bir ucunu bebeğin burun deliğine takıyorsun. Bu kısmın ucu huni gibi, içinde sünger var pislik oraya toplanıyor. Annenin ağzına aldığı düdük gibi bir tablet ile huniyi serum hortumu gibi bir ince hortum bağlıyor. Bu hortum sadece hava akışını sağlıyor.

Aman arkası da olsa iğne miğne uygulamayın yavrunun burnuna yav. Mazallah bi kaza falan olur, canı yanar yazık. Siz en iyisi otribebe nazal aspiratörü deneyin.

Bir ucunu bebeğin burun deliğine takıyorsun. Bu kısmın ucu huni gibi, içinde sünger var pislik oraya toplanıyor. Annenin ağzına aldığı düdük gibi bir tablet ile huniyi serum hortumu gibi bir ince hortum bağlıyor. Bu hortum sadece hava akışını sağlıyor.

öyle öne gelenleri alıyorum zaten uzaktakileri ellemem, canı yanar. ama şu aletten bide ben alayım inş kullandırtr

X