Çatlaklar Bio-oil ile 3 ayda çatlağa son ??

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ay inşallah insallah bıraz bıle fayda gorsem dırek buraya yazarı zaten catlak nasıl bır ılet cok ıyı bılırım

Arkadaşlar yurt dışında çok popüler bi ürünmüş .. 3 ay düzenli kullanımda çatlakları yara izlerini yok ediyomuş.. Yabancı sitelerde blogları incedim . Hep olumlu şeyler yazıyo... Kullanan oldumu bio -oil yağı?? Kullan varsa bilgilendirsin :KK54:

Hayır hiç kullanmadım ama yurtdışı menşeili satış yapan siteler var. Tam adını markasını verebilir misin? Ben strawberryden bakacağım.

ben 3 ay bio green kullandım zaten .. yüzümdeki lekeler için ...fakat hiçç bi değişiklik yook.. tek faydası sivrisinek ısırınca üstüne sür hemen geçiyooo o kadarr....:KK54:

ozon yağı diyorlar ben kullanmadım duydum etkili olduğunu..
sivrisinek ısırığı mı :KK61:

bio green ozonyağı zaten.. ama leke için fayda göremedim ben...her cilt farklı belki fayda görmüş olnda vardır ama 3 ay kullandım fayda etmedi bende ..:KK54:
hımm çiğ patatesi dilimle suyu kurumadan lekelerin üstünde yarım saat beklet.. haftada 3 kez uygula yüz için de oldukça etkili..

bu yağ son zamanlarda kafama yatan tek şey. o kadar şey kullandım ki çatlaklarım için hiç biri fayda etmedi. ergenlikten gelen çatlaklarımdan kurtulmak için çareler ararken gebelikle yepyeni çatlaklarım oluştu. şu an gebeyim ve ilk günden itibaren o kadar yağ, krem, merhem ne dedilerse kullandım. ama çatır çatır çatladım. ben bu bebeği doğuramayacağım direk karnımı çatlatarak çıkacak diye düşünmeye bile başladım. bu yağı kesin alacağım. araştırırken doktora sorulan bir sitede şöyle bir mesaj gördüm
Sayın doktorum; ben daha once biraz kiloluydum fakat suan zayiflamam nedeniyle belimde catlaklar olustu. bir ara ingilteredeyken bio-oil adli bir yag kullandim iyi gelmisti, catlaklara dolgu yapiyor gibiydi ama bu yagi bir daha bulamadim. bu catlaklara baska hangi tedavi yapilabilir?
diye sorulmuş. ve ingilizce bir sürü mesaj var. bir de işe yararsa müjdem olur bu benim :KK52:

bendede cok catlak vardı selılıt ıcın yaptıgım karısım catlaklrmı 2 gunde yok ettıı bence uygulayın kızlar 5 tane lımon 10 tane aspırın 1 tane kucuk sısede satılıyor badem yagı hepsını bı kavanozda karısırın ve gunde ıkı kez surun strecleyın surerken masjıda unutmayın ayrıca 10 ddkkda bacak hareketı yapın 2 gunde sonucu grcksnız ben dnedım umrım yardımcı olmusmdur

bendede cok catlak vardı selılıt ıcın yaptıgım karısım catlaklrmı 2 gunde yok ettıı bence uygulayın kızlar 5 tane lımon 10 tane aspırın 1 tane kucuk sısede satılıyor badem yagı hepsını bı kavanozda karısırın ve gunde ıkı kez surun strecleyın surerken masjıda unutmayın ayrıca 10 ddkkda bacak hareketı yapın 2 gunde sonucu grcksnız ben dnedım umrım yardımcı olmusmdur

badem yağı çeşit çeşit oluyor sizin dediğiniz hangisi.üstünde tam olarak ne yazıyor.önce limonla aspirini eritip badem yağıylamı karıştıyoruz.

önce 10 tane paketınden cıkardgınız aspırınlerı atın bı kavanoza 5 tane lımonu sıkın ustunede badem yagını koyun aktarda bagdem yagı dıyınce tek verılen o sadece badem yagı yazıo uzerınde hepsnı karıstırın kavanozu sallamanız yeterlı ayrıca 1 ay kullanblırsnız herhangı bır bzlma olmuyor buzdolbında saklamnız gerklı sadce

çatlaklar çok derinde oluyor ben böyle dıştan nasıl geçiririz bilemiyorum açıkcası:26:

bu yağ son zamanlarda kafama yatan tek şey. o kadar şey kullandım ki çatlaklarım için hiç biri fayda etmedi. ergenlikten gelen çatlaklarımdan kurtulmak için çareler ararken gebelikle yepyeni çatlaklarım oluştu. şu an gebeyim ve ilk günden itibaren o kadar yağ, krem, merhem ne dedilerse kullandım. ama çatır çatır çatladım. ben bu bebeği doğuramayacağım direk karnımı çatlatarak çıkacak diye düşünmeye bile başladım. bu yağı kesin alacağım. araştırırken doktora sorulan bir sitede şöyle bir mesaj gördüm
Sayın doktorum; ben daha once biraz kiloluydum fakat suan zayiflamam nedeniyle belimde catlaklar olustu. bir ara ingilteredeyken bio-oil adli bir yag kullandim iyi gelmisti, catlaklara dolgu yapiyor gibiydi ama bu yagi bir daha bulamadim. bu catlaklara baska hangi tedavi yapilabilir?
diye sorulmuş. ve ingilizce bir sürü mesaj var. bir de işe yararsa müjdem olur bu benim :KK52:

bio-oil i bende yabancı siteleri araştırırken buldum .. hemen burda konu açtım kullanan olmuştur belki diyee.. ama herkes yeni kullanmaya başladı anlaşılan .. yavaş yavaş yorumlar gelmeyee başlıcak artık .. yaşasın...:KK66: sende kullanınca yaz mutlaka :KK54:

X