Çatlaklar Bio-oil ile 3 ayda çatlağa son ??

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

mymelino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
966
3
Arkadaşlar yurt dışında çok popüler bi ürünmüş .. 3 ay düzenli kullanımda çatlakları yara izlerini yok ediyomuş.. Yabancı sitelerde blogları incedim . Hep olumlu şeyler yazıyo... Kullanan oldumu bio -oil yağı?? Kullan varsa bilgilendirsin :KK54:

bu urun genelde lekeler ıcın kullanılmıs cılt lekelerı topıklerınde var orada kullananlar memnum ama catlak ıcın pek kullanan yok

bu urun genelde lekeler ıcın kullanılmıs cılt lekelerı topıklerınde var orada kullananlar memnum ama catlak ıcın pek kullanan yok

canım ben bio -oil orjinal satış sitesine baktım .. çatlak - leke - kırışıklık vs.. Için yazıyoo.. Ve kullananların hikayeleri var.. Doğum çatlağı için kullanan çook var ...ama türkiyede orjinali nasıl bulcaz bilmiyomm.....

hıkayeler hep olumlu sonucmu pekı kesın kurtulmuslarmı?ya care olsunda gerısı kolay ebaydan alırız olmadı oradada baya satan var dun ben bakmıstımda

olusmus catlaga etkısını bılmem ama hamılelere kullandırmıslar gercekten super sonuclar hıcmı catlak olmaz ya valla bravo demekkı neymıs ılerıde hamıle oldugumuzda bıo oıl kullanıyormusuz:KK42:

evet ama orjinalini nasıl bulcaz işte o sorun var ..... yurtdışında satışı var burda yoookkk ..

tamam yurtdısından alın paypalla bırsey degısmıyorkı hem bazen daha ucuza gelıyo ama butun satıcılara bakın kargo ucretı ucuk rakamlar olanlar var bazende turkıyeye gonderısı olmayanlar var ıyıce arastırın derım ben ebaydada kredı karıtyla alıyorsunuz ggde de sadece kargo bır ıkı hafta arası gelıyo gemıyle geldıgı ıcın oda bazen gemıyle gelmeyenler oluyo onlar daha kısa suruyo valla ben ılerde param olunca ebaydan alacagım hatta param olunca alayım vucudum ne guzel olur sıvılceye lekeye masallah herseye ıyı gelıyormus bu yahu

arkadaslar ben kullaniyorum lekeler icin ve cokta duzenli kullanmadigim halde bana yaradi, cok guzel bi urun + cildini yumusacik yapiyor :KK70: devamli kullaniyorum yuzumede sabah kalktigimda bebek gibi oluyor yuzum ama cilten cilde degisirmi bilemicem fakat hollandada ve diger avrupa ulkelerinde cok yaygin cok begeniliyor bu urun heryerde satiliyor

arkadaslar ben kullaniyorum lekeler icin ve cokta duzenli kullanmadigim halde bana yaradi, cok guzel bi urun + cildini yumusacik yapiyor :KK70: devamli kullaniyorum yuzumede sabah kalktigimda bebek gibi oluyor yuzum ama cilten cilde degisirmi bilemicem fakat hollandada ve diger avrupa ulkelerinde cok yaygin cok begeniliyor bu urun heryerde satiliyor

ne lekesi için kullANMIŞTIN CANIM ?? BİDE MERAK ETTİĞİM BİŞEY VAR BU YAĞI CİLT HEMEN EMİYOMU .. YOKSA CİLTTE YAĞLI YAĞLI DURUYO MUU ??

benımde geldı bıo oılım 2gundur kullanıyorum kokusu harıka yuzumede kullanıyorum ama sadece aksamları gunduz emılmesı zaman alır cunku oda yaglı durur ondan sadece aksam tercıh edıyorum dermarollerla kullanıyoprum sonucları yazarım sıze 3ay duzenlı kullanacagım bakalım

benımde geldı bıo oılım 2gundur kullanıyorum kokusu harıka yuzumede kullanıyorum ama sadece aksamları gunduz emılmesı zaman alır cunku oda yaglı durur ondan sadece aksam tercıh edıyorum dermarollerla kullanıyoprum sonucları yazarım sıze 3ay duzenlı kullanacagım bakalım

bende dermarollerle birlikte bio-oil kullanmayı düşünüyodum .. sen erken davrandın.. bio-oil cilt hemen emiyo mu yoksa 10 -15 dk sonra mı emiyoo .. çatlaklara sürüp beklememiz gerekecek herhalde yoksa giysilere bulaşır

yağ ama oyle vıcık vıcık degıl surdugunuz yerde hafıfce kalıyor sonra gıdıyor gıysıye falan bulasmıyo emılıyo ya kalmıyo merak etme :KK70: kokusuda harıka yanı gogus bolgeme kullanıyorum 3damla yetıyor en az 3 ay kullanmak lazımmıs 3damlayla baya bır gıder bu yanı

yağ ama oyle vıcık vıcık degıl surdugunuz yerde hafıfce kalıyor sonra gıdıyor gıysıye falan bulasmıyo emılıyo ya kalmıyo merak etme :KK70: kokusuda harıka yanı gogus bolgeme kullanıyorum 3damla yetıyor en az 3 ay kullanmak lazımmıs 3damlayla baya bır gıder bu yanı

teşekkürler bilgi için canım.. İNŞALLAH FAYDA EDERR .. GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYOZZZ...:KK54:

X