gebelikte vajina ağrısı çekenler ...

evet canım ya aynen dediğin gibi çıkıyor.. çok saol içim rahatladı:)

Buarada 19.haftadan gün aldım.. bu vajn ağrısı devam ediyor ara ara öz. akşamları..
çalışmayı bütün yıla yayanlardan olacgm sanırım:83:

aynen...dün gece hiç uyumadım...gece de suyu çok içmiştim...sıkışıkken daha çok oluyor ağrılar. sabah 1 saat ancak yatmışımdır.

korkuyordum ama sizi okuyunca geçti. hepimizde olduğuna göre korkmaya gerek yok:)

ben ayakta alt pijamamı giyemiyorum. bazen yatakta eşimi uyandırıyorum sağa sola çevirsin diye...gece her tuvalete kalkışımda doğrulurken, kalkarken ağlıyorum.afedersiniz tuvalete oturmak ayrı dert,kalkmak ayrı..eşim sesleniyor" yardıma ihtiyacın var mı"

ağrı yeri aynı. vajen, ve bacaklarla birleştiği yer.dikkat edin, daha çok geceleri ve idrara sıkışıkken artıyor ağrı.

bir de müjde hadi: bu ağrı vajendeki bağların ve kasların açılma işareti. doğum kolay olacak demekmiş.

ciddi misin oleyyy,ben de yaklaşık 2 aydır var bu ağrılar,ara ara olup geçiyodu,bu haftalar da tekrar arttılar yürürken acıyo,çok sevindim böyle olmasına sen diyince

Ay ben de çok korkuyordum. Hatta vajina girişimi kontrol etmek bile aklıma geldi. Özellikle 2 gündür sabahları düzensiz cız diye geliyor geçiyor. İdrara sıkışmışken daha fazla. Karnımın alt ortası ya da ekseriyetle sağ kasığımda. Bazen vajinamın dış bölgeleride ara ara acıyor. Üff gebeliğin endişeleri ne kadar çok.

Aynı şekilde agrılar ve batmalar oluyor.Bebişlerimiz büyüyor :) buda iyi işaret dimi :) Rabbim hepimizi saglıklı bir şekilde bebişlerimize kavuştursun :.)

Bende 30 haftalık genetik çok ağrım var vajinamda Dr varis oluşmuş dedi acaba normal dogum riskimin varislerle"?

kizlar hamileligin ilk haftalarinda peki vajinal agrisi olan var mi
rahmin oldugu yerde
baya asagisinda hatta agri batma huzursuzluk gerilme yirtilma gibi:26:

bende 12+3 günlük hamileyim kızlar.benimde vajimda ağrı oluyo ara ara.daha doğrusu 5 sn.de bir aralıklarla giren sancı diyim.vajinamın sağ tarafı yani kasık ağrısı değil.resmen orası:KK1: ay anlatamıyorumda ki:KK52: ama sancıyor yaa,bu böyle devammı edicek.ama yorumları okuyunca korkum geçti:KK49: tek derdim bebişim.şükür ikili tarama testlerimiz iyi çıktı ya gerisi möhim değil çekecez napalım,anne olmak kolay değilmiş:KK16:

canım ağrın hala varmı ? benimde 1 hafta falandır var yorumları okuyunca rahatladım.

korkuyordum ama sizi okuyunca geçti. hepimizde olduğuna göre korkmaya gerek yok:)

ben ayakta alt pijamamı giyemiyorum. bazen yatakta eşimi uyandırıyorum sağa sola çevirsin diye...gece her tuvalete kalkışımda doğrulurken, kalkarken ağlıyorum.afedersiniz tuvalete oturmak ayrı dert,kalkmak ayrı..eşim sesleniyor" yardıma ihtiyacın var mı"

ağrı yeri aynı. vajen, ve bacaklarla birleştiği yer.dikkat edin, daha çok geceleri ve idrara sıkışıkken artıyor ağrı.

bir de müjde hadi: bu ağrı vajendeki bağların ve kasların açılma işareti. doğum kolay olacak demekmiş.

merhaba, sanırım doğum yaptınız peki gerçekten kolay oldu mu sizde de? bende 20. haftadan beri tahminen aynı sıkıntıları çekiyorum bazı büyüklerim bebeği aşağıda taşıyorsundur falan dedi ama dr tabii bunun saçma bir oldu olduğunu söyledi şimdi kalkıp doğumumun kolay olma şansı artıyormu bu ağrılarla diye soramıyorum :)

33 haftalık hamileyim ve benim de o bölgede ağrı var. kramp gibi aniiden geliyor geçiyor. inş. kötü bir şey yoktur :/

Bende 27 haftalik hamileyim ayni sikayetlee bendede var... bunlar demekki normal ben tecrubeli olmam gerek aslinda cunku bu ucuncu hamileligim fakat bu diger ikisine hic benzemiyo bunda yasadiklatimi digerlerinde yasamadim bu pek nazli geciyo..

34+6 yım benimde son 1 haftadır vajinamda dış dudaklarda agrim var. Haftaya dok. Gidince soracağım yururken bile kas ağrısı gibi rahatsiz ediyor. 😦

i gunler kızlr dun ve bugun vajınıya dogru kramplar gırıyo... kramp gırınce kalakalıyorum hareket edemıyorum... drmu aradım knama varmı dedi yok dedım monulor dıye bı antıbıyotık verdı... ıdrar yolu enfeksıyonundan süphelendı sanırım ... 17+ 5 gunluk gebelık ıkızlere hamıleyım bu durumu yasayan varmı acaba?

i gunler kızlr dun ve bugun vajınıya dogru kramplar gırıyo... kramp gırınce kalakalıyorum hareket edemıyorum... drmu aradım knama varmı dedi yok dedım monulor dıye bı antıbıyotık verdı... ıdrar yolu enfeksıyonundan süphelendı sanırım ... 17+ 5 gunluk gebelık ıkızlere hamıleyım bu durumu yasayan varmı acaba?

Bende de oluyodu ama. Haftalarda başladı böyle sanki vajinaya doğru tekmeler atıyomuş gibi çok ağırıyodu doktorum bebeğin çok aşağıda baskı yaptığı için böyle oluyo dedi

Ben de 10haftalik gebeyim. Bir de sol yumurtalikta kist olmus. Benim bazen alt tarafa agri giriyor.bacakla birlesme yerinde uyusma agri sanci oluyor. Ara sira da acik kahve akinti az miktarda oluyor. Dusuk olmasin diye igne kullandim.progestana da devam ediyorum..:KK43:

Ben de 10haftalik gebeyim. Bir de sol yumurtalikta kist olmus. Benim bazen alt tarafa agri giriyor.bacakla birlesme yerinde uyusma agri sanci oluyor. Ara sira da acik kahve akinti az miktarda oluyor. Dusuk olmasin diye igne kullandim.progestana da devam ediyorum..:KK43:

Canım aynı ağrı bende de var. O kadar zor yürüyorum ki anlatamam:KK43: Dr bana magnezyum eksikliğinden olur dedi. Suda eritilen magnezyum ilacı verdi. 5 gündür içiyorum ama henüz bir faydasını göremedim. Çok korkuyorum neden bu kadar ağrım var.

Selam canım doğumuna az kalmış. Rabbim hepimizin yavrularımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Bu arada benimde vajinal ağrım var, bazen zor yürüyorum. Senin ağrın geçti mi? Bu ağrıların sebebiyle ilgili bir bilgin var mı canım?

Selam canım doğumuna az kalmış. Rabbim hepimizin yavrularımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Bu arada benimde vajinal ağrım var, bazen zor yürüyorum. Senin ağrın geçti mi? Bu ağrıların sebebiyle ilgili bir bilgin var mı canım?

selam canım cok saol ewt o haftalardaki agrılarımın sebebı idrar yolu enfeksıyonuymuış... antibiyotık kullandım gectı bu haftalardada farklı agrılar var bacak aralarım cok agrıyo ve ayaklarım şiş yani her hafta baska bişe oluyo... insallh sagsalım kavusurıuz yavrularımıza:KK54:

selam canım cok saol ewt o haftalardaki agrılarımın sebebı idrar yolu enfeksıyonuymuış... antibiyotık kullandım gectı bu haftalardada farklı agrılar var bacak aralarım cok agrıyo ve ayaklarım şiş yani her hafta baska bişe oluyo... insallh sagsalım kavusurıuz yavrularımıza:KK54:

Benim Dr um idrar tahlili yaptırmadı canım ya. Direkt magnezyum eksikliğidir, bazı gebelerde oluyo dedi. Ama beni tam anladığını düşünmüyorum. Çünkü benim kasık ağrısından çok özel bölgede vajinal ağrı var. Dr bunu kramp olarak yorumladı. 1 haftadır suda eritilen magnezyum ilacı içiyorum ama ağrım devam ediyo. Napıcağımı bilemiyorum:KK43: Rabbim bebişlerimizi ve bizi korusun.

X