gebelikte vajina ağrısı çekenler ...

elfy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
64
1
kızlar 12+3 günlük hamileyim fakat vajinamda 3-4 haftadan beri ağrı var geçen doktora gittiğimde heyecandan sormayı unuttum benim gibi ağrısı olan var mı kızlar ?

olmaz mı???ben 19+1 im . 1 aydır bende de var.son 1 haftadır vajinam hem batıyo hem ağrıyo.doktorun cevabı rahim genişlemesi bağların esnemesi bebeğin büyümesi.

rahat olcakmışız ama gel de bize sor dimi.....

evet kızlar ya özellikle sabahları yataktan kalkarken daha çok ağrıyor sızlama gibi bişey benim sizlerden daha erken başlamış bende bebek büyüyordur diye düşünüyorum ama bukadar erken haftalarda ağrı olunca telaşlandım cevap verdiğiniz içiin teşekkürler kızlar inş.sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız....

bende ne zamandır bu soruya bi cevap arıyorum ben daha 8 haftalık hamileyim ama vajına girişim çok acıyo 1 aydır ilişki yok dr. sordum kanama olmadan bişey yapamam dedi çok korkuyorum Allahım bebeklerimizi bize bağışla yarabbim

Bende de var ağtı arkadaşlar bir de kasaıkların altı yani bacakla birleşen yerlerim de çok ağrıyor yatarken oturup kalkarken çok zorlanıyorum dru aramıyorum çünkü ne desem normal diyor

Bende de var ağtı arkadaşlar bir de kasaıkların altı yani bacakla birleşen yerlerim de çok ağrıyor yatarken oturup kalkarken çok zorlanıyorum dru aramıyorum çünkü ne desem normal diyor

canım bi çoğu normal bunların gerçekten.
yanlış anlama ama dikkatimi çekiyor hep açtığın konular,biraz fazla kafana takıyorsun sanki.daha güzel şeyler düşünmeye çalış bence:KK71:

bende bugün iyice farkettim oturur pozisyonda afadersiniz sanki çişim gelmiş gibi kasıkta bi baskı ve batma oluyor.ama böyle sn lik batmalar.ve alttaki vajina kemiğim ağrıyo.

bu vajina ağrısını geçen hafta sordum onlar olucak dedi geçiştirdi.sarı renkli akıntım var bi de benim.çok yoğun değil.kaşıntı falan da yok.ama var.bu normal mi acaba??

olmaz mı???ben 19+1 im . 1 aydır bende de var.son 1 haftadır vajinam hem batıyo hem ağrıyo.doktorun cevabı rahim genişlemesi bağların esnemesi bebeğin büyümesi.

rahat olcakmışız ama gel de bize sor dimi.....

ticker sizi tebrik ediyor sanırım doğum yaptınız ve bebeğiniz kucağınızda..
ben 17+6yım.. benim de bacağımla vajn birleştiği yerde sağ tarafta bir ağrı var sizde ne kadar devam etti bu ağrı? umarım fazla çekmem..

bende 2 haftadır aynı agrıyı cekıyorum önce sol kasıkta basladı doktora sordum sinir sıkışması ayaklarını yüksekte tut yat dedi.Şimdi iki taraflı bacaklarım kasıklarım kalçam agrıyı bazen felaket bastırıyor.her nekadar normal deseler bile hala tedırginim:emir_bebek:

korkuyordum ama sizi okuyunca geçti. hepimizde olduğuna göre korkmaya gerek yok:)

ben ayakta alt pijamamı giyemiyorum. bazen yatakta eşimi uyandırıyorum sağa sola çevirsin diye...gece her tuvalete kalkışımda doğrulurken, kalkarken ağlıyorum.afedersiniz tuvalete oturmak ayrı dert,kalkmak ayrı..eşim sesleniyor" yardıma ihtiyacın var mı"

ağrı yeri aynı. vajen, ve bacaklarla birleştiği yer.dikkat edin, daha çok geceleri ve idrara sıkışıkken artıyor ağrı.

bir de müjde hadi: bu ağrı vajendeki bağların ve kasların açılma işareti. doğum kolay olacak demekmiş.

Bende 16 haftalık hamileyim ve çok ağrım var, bunun dışında birde kötü kokulu akıntım var.Doktora sordum dün fitil verdi bakalım.[/FONT]

korkuyordum ama sizi okuyunca geçti. hepimizde olduğuna göre korkmaya gerek yok:)

ben ayakta alt pijamamı giyemiyorum. bazen yatakta eşimi uyandırıyorum sağa sola çevirsin diye...gece her tuvalete kalkışımda doğrulurken, kalkarken ağlıyorum.afedersiniz tuvalete oturmak ayrı dert,kalkmak ayrı..eşim sesleniyor" yardıma ihtiyacın var mı"

ağrı yeri aynı. vajen, ve bacaklarla birleştiği yer.dikkat edin, daha çok geceleri ve idrara sıkışıkken artıyor ağrı.

bir de müjde hadi: bu ağrı vajendeki bağların ve kasların açılma işareti. doğum kolay olacak demekmiş.

canım bendede aynı skıntı var son 3 haftadır böyle ve 30 haftalık hamileyim..Özellikle sağ tarafımda batma şeklinde oluyor geceleri yataktan kalkarken ve idrarım gelince ..Doğum kolay olmasına işaretse rahatladım inşallah hayırlıyla atlatırız..

canım bendede aynı skıntı var son 3 haftadır böyle ve 30 haftalık hamileyim..Özellikle sağ tarafımda batma şeklinde oluyor geceleri yataktan kalkarken ve idrarım gelince ..Doğum kolay olmasına işaretse rahatladım inşallah hayırlıyla atlatırız..

tecrübeli bir arkadaşım anlattı. onda da hatta 8. ayda başlamış bu ağrlar. 3 ıkınmada doğurdum doktor bile şaşırdı diyordu.

hanımlar bende 17.haftamın bitiminde başladı şimdi 18i bitiriyorum yani bir haftadır var...
erken değil mi diye korktum acıkcası:KK43:
benimde öz. akşamları ağrıyor bugün çok hissettirdi kendini. dayanamayıp yazıyım dedim neyseki yalnız değilmişim.. 7. 8. aya kadar sürerse bittim
hangi bağsa o gerilen..artık gerilmesin sinir oluyorum:KK43:(

Bende 16 haftalık hamileyim ve çok ağrım var, bunun dışında birde kötü kokulu akıntım var.Doktora sordum dün fitil verdi bakalım.[/FONT]

geçmiş olsun doktor hangi fitili verdi size? bende donaxyl kullnyrm kokusuz sarı akıntıdan..
ama sanki tam anlamıyla erimiyormuş gibi hissediyorum çamaşırıma çıkıyor bi miktar sizdede aynı sorun var mı?

geçmiş olsun doktor hangi fitili verdi size? bende donaxyl kullnyrm kokusuz sarı akıntıdan..
ama sanki tam anlamıyla erimiyormuş gibi hissediyorum çamaşırıma çıkıyor bi miktar sizdede aynı sorun var mı?

çıkar canım. ilacın içinde de yazar zaten.sorun değil yani. normal. emilemeyen kısım ıslak tebeşir tozu gibi çamaşırında kalır.korkma:KK71:

çıkar canım. ilacın içinde de yazar zaten.sorun değil yani. normal. emilemeyen kısım ıslak tebeşir tozu gibi çamaşırında kalır.korkma:KK71:

evet canım ya aynen dediğin gibi çıkıyor.. çok saol içim rahatladı:)

Buarada 19.haftadan gün aldım.. bu vajn ağrısı devam ediyor ara ara öz. akşamları..
çalışmayı bütün yıla yayanlardan olacgm sanırım:83:

X