Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: biberon markası ve emzik tavsiyeleri

1. Konu Sahibi : __ecrin__ #1

biberon markası ve emzik tavsiyeleri

Arkadaşlar yakın zamanda işe başlıyacağım ve bebeğimi birine bırakmak zorunda kalacağım.Bebeğimin beni emmeyi bırakmasını istemiyorum. Sütümü vermek için biberon markası ve emzik tavsiyelerinizi bekliyorum. Anne göğsüne en yakın olan hangisi?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-11-2014

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 130 gün kaldı.

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

2. Konu Sahibi : __ecrin__ #2
    Canım, bebeğim 1,5 aylık.
    Göğüslerimde yaşadığım sorunlardan dolayı ilk günlerden bu yana arada biberon verdim.
    Markası Avent. Anne memesine en iyi benzeyenlerden diye duymuştum, markayı ondan aldım.
    Biberonlarda ucunun küçük olmasına dikkat edecekmişsin.
    Dr. Browns su da öneren çok ama o konuda tecrübem yok (gaz oluşmaması için en iyi markaymış...)

Emzik de ise Nuk aldım.
    Silikon olanlardan. İlk başlarda silikon, dişlenince kauçuk kullanılması tavsiye ediliyordu bir doktorun yazısında.

Bebişine güle güle büyüt. İşe başlama kabusuna bende daha biraz var ama şimdiden kara kara düşünüyorum, kime nasıl emanet ederim diye.
    Kolay gelsin.

3. Konu Sahibi : __ecrin__ #3
    Giriş tarihi
    Feb 2008
    biberon dr.browns kesinlikle tavsiye ederim. ben bir kaç tane aldım. emzikte nuk marka aldım, yenidoğan .kızım 13 aylık hala nuk yenidoğan emziği ile uyur. başka marka almaz. sadece uyurken emer zaten.bir kaç tane edin ondan. acayip işine yarar.

4. Konu Sahibi : __ecrin__ #4
    biberon ucu ve emzik...anne göğsü ucu gibi olan de verirler :))) canım anne göğsüne en yakın olan chicco kauçuk

5. Konu Sahibi : __ecrin__ #5
    Avent.biberon nuk emzik kullandım oğluma bende kalitesi çok güzel chicco nunda cam biberonu var kauçuk emzikli oda çok güzel meyce suyu içiriyrdum onda meyve suyu biberonda renk veriyo çünkü cam olunca böyle sorun olmuyo

6. Konu Sahibi : __ecrin__ #6
    biberonda emzik te avent kullanıyorum

7. Konu Sahibi : __ecrin__ #7
    bende biberon emzikde AVENT kullanıyorum

8. Konu Sahibi : __ecrin__ #8
    biberon nuby natural touch, emzik ise avent

9. Konu Sahibi : __ecrin__ #9
    avent kanserojen BPA içermiyor. biberonu da güzel emziği de

10. Konu Sahibi : __ecrin__ #10
    kesinlikle nuby. bizde pek çok marka var ama bebeğim en çok nuby seviyor.

Sayfa: 1/2 12 SonSon