Bebek Beslenmesi biberon markası ve emzik tavsiyeleri

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

__ecrin__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2010
287
12
Arkadaşlar yakın zamanda işe başlıyacağım ve bebeğimi birine bırakmak zorunda kalacağım.Bebeğimin beni emmeyi bırakmasını istemiyorum. Sütümü vermek için biberon markası ve emzik tavsiyelerinizi bekliyorum. Anne göğsüne en yakın olan hangisi?

Canım, bebeğim 1,5 aylık.
Göğüslerimde yaşadığım sorunlardan dolayı ilk günlerden bu yana arada biberon verdim.
Markası Avent. Anne memesine en iyi benzeyenlerden diye duymuştum, markayı ondan aldım.
Biberonlarda ucunun küçük olmasına dikkat edecekmişsin.
Dr. Browns su da öneren çok ama o konuda tecrübem yok (gaz oluşmaması için en iyi markaymış...)

Emzik de ise Nuk aldım.
Silikon olanlardan. İlk başlarda silikon, dişlenince kauçuk kullanılması tavsiye ediliyordu bir doktorun yazısında.

Bebişine güle güle büyüt. İşe başlama kabusuna bende daha biraz var ama şimdiden kara kara düşünüyorum, kime nasıl emanet ederim diye.
Kolay gelsin.

biberon dr.browns kesinlikle tavsiye ederim. ben bir kaç tane aldım. emzikte nuk marka aldım, yenidoğan .kızım 13 aylık hala nuk yenidoğan emziği ile uyur. başka marka almaz. sadece uyurken emer zaten.bir kaç tane edin ondan. acayip işine yarar.

biberon ucu ve emzik...anne göğsü ucu gibi olan de verirler :))) canım anne göğsüne en yakın olan chicco kauçuk

Avent.biberon nuk emzik kullandım oğluma bende kalitesi çok güzel chicco nunda cam biberonu var kauçuk emzikli oda çok güzel meyce suyu içiriyrdum onda meyve suyu biberonda renk veriyo çünkü cam olunca böyle sorun olmuyo

Emzik için bişey diyemem ama biberon kesinlikle dr browns olmalı diye düşünüyorum

X