döllenme kasık ağrısı yapar mı

Merhaba Hanımlar,

Zaman zaman forumda yazılanları okuyorum, ilk defa yazıyorum. Aslında yazma gereği duydum. Bir konu hakkında (çoğu zaman hepimizin çok merak ettiği bir konuda) bi arkadaş soru soruyor ve çok güzel deneyimler paylaşılırken, bir kişi elbette alakalı ama aslında o başlıkta tartışılmayan bir konuda soru soruyor ve resmen eksen kayması yaşanıyor. Halbuki o konuda açılmış bir sürü başlık da oluyor genelde. Hem okuyucu hem de forum yazarı çin büyük problem bence bu. Ben mesleğimle ilgili forumlarda da yazıyorum ve böyle durumlarda hemen uyarı geliyor ve yazdıklarımız siliniyor. Burada daha esnek olması normal ama "buldum bilgili hatunları şunu da soruvereyim" demek bana biraz sıkıcı geliyor. Ciddi bir okuyucu, gerçekten o konuyu merak eden kadın için kötü bir şey bu.
Neyse herkese iyi akşamlar. :KK34:

Adet olduktan tam 2 hafta sonra kasiklarim agriyor bu yumurtalarimin gec catladigini mi gosteriyor?

Merhaba arkadaslar benimde sizlere bı. Sorum olacak ben altı aylık evliyim ilk uç ay dogum kontlol ilacı kullandım sonra cevremdeki bazı insanlar cok zararlı olduğunu ılerde cocuk istediğimde zorlanırsın dediler bende korkumdan bıraktım 3 aydır korunmuyorum ama bisi yok hala dogum kontrol hapları kullandığın kadarmi koruruyor lütfen yaşayan bayanlar varsa cevap versin bana bide yumurtlama gunünü nasıl anlayabilirim hiç ağrım olmuyor sadece adet olmadan bir iki gün önce kasık ve bel ağrısı oluyor lütfen arkadaslar bilen yada yaşayan basına gelen varsa bana donsun şimdiden vereceğiniz cevapları bekliyorum Allah herkesin gönlüne göre versin :KK69::KK69::nazar:
Canım Rabbim hayırlısı bu versin öncelikle.adetten bi hafta on gün sonra falan böyle şeffaf ve kaygan bi sıvı gelmeye başladı mi i zaman daha sık beraber olmak gerekiyor...yumurtaların çatlama belirtisi imis

Arkadaşlar merhaba,
sırf bu soruyu sorabilmek, aynı şeyi yaşamış olma ihtimali olan bayanlar vardır ümidiyle buraya üye oldum. ama zaten sık sık takip ederdim :) vesile oldu.
Yaklaşık 2 gün önce yumurtlama(ovulasyon) günümdü. normalde hiç hissetmem bile. ama o gün deli gibi bir kasık ağrısı, yürürken filan inanılmaz rahatsız edici derecede :26:sağ bacağıma filan vuruyordu. 5-6 saat içerisinde geçti. Merak ettiğim acaba döllenmeden dolayı olabilir mi bu kadar değişik tarzda adet ağrısı gibi beni rahatsız eden ağrının sebebi?
Bunu daha önce yaşamış ve hamile kalmış arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirse çok memnun olucam.:26:
Sonuç ne oldu çok merak ettim

Arkadaşlar benim de bugünlerde yumurtlama günlerim ama tam günümü bilmiyorum. Geçen ayı baz alırsam bugün yumurtlama günüm olmalı. Dün ilişki yaşadık ve gece yarısı sol kasigimda ağrıya uyandım sağımdan soluna dönemedim bugün de yine devam ediyor arada sol tarafında sanki bişey varmış gibi. Dollenirken bu şekilde ağrı yaşayan var mı yoksa bu başka bişeyin ağrısı mi. Daha önce de oluyordu yumurtlama zamanlarında ama hiç bu kadar şiddetli olmamıştı daha değişik bir kasik ağrısını sanki. Lütfen böyle bişey yaşayıp hamile kalan varsa paylaşabilir mi

Arkadaşlar benim de bugünlerde yumurtlama günlerim ama tam günümü bilmiyorum. Geçen ayı baz alırsam bugün yumurtlama günüm olmalı. Dün ilişki yaşadık ve gece yarısı sol kasigimda ağrıya uyandım sağımdan soluna dönemedim bugün de yine devam ediyor arada sol tarafında sanki bişey varmış gibi. Dollenirken bu şekilde ağrı yaşayan var mı yoksa bu başka bişeyin ağrısı mi. Daha önce de oluyordu yumurtlama zamanlarında ama hiç bu kadar şiddetli olmamıştı daha değişik bir kasik ağrısını sanki. Lütfen böyle bişey yaşayıp hamile kalan varsa paylaşabilir mi

Benim de dündü yumurtlama günüm ve aynen bahsettiğin gibi canım yanacak derecede ağrı hissettim :KK43:

Benim de dündü yumurtlama günüm ve aynen bahsettiğin gibi canım yanacak derecede ağrı hissettim :KK43:
Benim yumurtlama günlerimde genelde hafif bi ağrı ya da dolgunluk hissi olurdu ama bu derece bir ağrım olmamıştı. Yumjrtladigimdan emin de değilim çünkü son bi kaç aydır bir kaç gün erken ya da geç geldi hep adetim. Döllenme esnasında ağrı olur gibi bişeyler de hiç duymamistim. Umitlenmek de istemiyorum ama değişik hissettim bu sefer

Benim yumurtlama günlerimde genelde hafif bi ağrı ya da dolgunluk hissi olurdu ama bu derece bir ağrım olmamıştı. Yumjrtladigimdan emin de değilim çünkü son bi kaç aydır bir kaç gün erken ya da geç geldi hep adetim. Döllenme esnasında ağrı olur gibi bişeyler de hiç duymamistim. Umitlenmek de istemiyorum ama değişik hissettim bu sefer

Aynen bende öyleyim ve bugün sanki 3-4 kez kelebek kanat çırpmış gibi oldu sol tarafımda...ve yumurtlama olduğumu bende düşünmüyorum bu ay akıntım falan yok çünkü...göğüslerim de de hiçbir şey yok :KK43:

Aynen bende öyleyim ve bugün sanki 3-4 kez kelebek kanat çırpmış gibi oldu sol tarafımda...ve yumurtlama olduğumu bende düşünmüyorum bu ay akıntım falan yok çünkü...göğüslerim de de hiçbir şey yok :KK43:
Bende de akıntı yok ben de bugun onu düşündüm yumurtlamis olsam akıntı olması gerekmez miydi diye. Hatta bu ay yumurtlamadim mi acaba diye de düşünüyorum. Benim akıntı bi iki gün sürerdi bu ay hiç olmadı. Inşallah bi sorun yoktur. Kimse yok mu acaba bunları daha önceden yasayan

Bu da ovülasyon testlerim :KK43:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    32,9 KB · Görüntüleme: 3.122
Ben bu testlerden hoc kullanmadım. O yüzden hiç bilmiyorum ne kadar koyu olması lazım ikinci çizginin. Yani görünen o ki yumurtluyorsun ama catlayip catmadigi nasıl belli oluyor? Sonuncusu daha koyu çıkmış

İşte koyu çıkıyor çatladıktan sonra da silikleşmeye başlıyor sanıyorum bugün yarın çatlayacak...

İşte koyu çıkıyor çatladıktan sonra da silikleşmeye başlıyor sanıyorum bugün yarın çatlayacak...
Canim senin akıntın catladiktan sonra başlar bence. Ben sanki dün catladi sandım o şiddetli ağrıdan sonra ama ne vücut ısımda bi artış var ne de akıntım var. Bende kist var onun ağrısıydi herhalde. Zaten döllenme olur olmaz anında belirti olmaz diyorlar

Canim senin akıntın catladiktan sonra başlar bence. Ben sanki dün catladi sandım o şiddetli ağrıdan sonra ama ne vücut ısımda bi artış var ne de akıntım var. Bende kist var onun ağrısıydi herhalde. Zaten döllenme olur olmaz anında belirti olmaz diyorlar

Sen ne kadar süredir istiyorsun canım? Evet sanırım çatlama oldukten sonra akıntı başlayacak...3 gün önce ayaklarım çok üşüyordu dünden itibaren de yanıyor mesela...

Sen ne kadar süredir istiyorsun canım? Evet sanırım çatlama oldukten sonra akıntı başlayacak...3 gün önce ayaklarım çok üşüyordu dünden itibaren de yanıyor mesela...
3 aydır deniyoruz canım ama bende çikolata kisti var o yüzden Dr 6 ay verdi olmazsa tüp bebek dedi. Ben de her ay umitleniyorum. Doğal yollarla olmasını istiyorum cunku

3 aydır deniyoruz canım ama bende çikolata kisti var o yüzden Dr 6 ay verdi olmazsa tüp bebek dedi. Ben de her ay umitleniyorum. Doğal yollarla olmasını istiyorum cunku

Benim de aynen kistim var hazirana kadar dene olmazsa önce aşılama sonra tüp bebek dedi :KK43: bizde 4 aydır deniyoruz canım 2.ayda kimyasal oldu sonra zaten regl düzenimde bozuldu...eşime keçiboynuzu özü içiriyorum kendim de bu ay bal+tarçın+çörekotu yaptım inşallah kistler coşmamıştır daha çok...

Benim de aynen kistim var hazirana kadar dene olmazsa önce aşılama sonra tüp bebek dedi :KK43: bizde 4 aydır deniyoruz canım 2.ayda kimyasal oldu sonra zaten regl düzenimde bozuldu...eşime keçiboynuzu özü içiriyorum kendim de bu ay bal+tarçın+çörekotu yaptım inşallah kistler coşmamıştır daha çok...
Canim basit kistse bi sorun olmaz zaten bildiğim kadarıyla basit kistler hamile kalmaya engel değil. Benimkiler çikolata kisti olduğu için yapisiklik yapabiliyor tüpler o yüzden hamile kalmaya engel olabiliyor

Canim basit kistse bi sorun olmaz zaten bildiğim kadarıyla basit kistler hamile kalmaya engel değil. Benimkiler çikolata kisti olduğu için yapisiklik yapabiliyor tüpler o yüzden hamile kalmaya engel olabiliyor

Anladım ben 3 doktora gittim 1. İ pcos dedi :KK43:

X