döllenme kasık ağrısı yapar mı

Merhabalar...öncelikle burda herkesin merak ettiği soruya kendi deneyimlerimle cevap vereyim...yumurtlama döneminde akıntı olur..akıntı artıkça yumurtanın çatlaması yakındır...yumurta çatladığında da kasıklarda bazende tek tarafta batma ağrısı olur..ağrının olduğu gün yumurta çatlamıştır ve 24 saat ömrü vardır...eğer herşey yolunda giderse bu 24 saat içinde yada 2...3... Günlük öncesinde ilişkide bulunduysanız hamile kalırsınız...bunu ocak ayında Bn yaşadım ama 10 hftalık olduğumda düşük yaptım...eğer döllenme olduysa yumurtlama dönemi bittikten snra kasıklarda ve belde ara ara ağrı oluyor bu hamile kaldığınızın belirtisidir....14 martta düşük yapmıştım...nisan 17 de ilk adetimi oldum...ve tekrar denemeye başladık...umarım en kısa sürede hamile kalırım...Allah isteyen herkese versin....

Merhabalar, herkes konuyu yarıda bırakmış. Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. Ben tedavi görüyorum pko var. Çatlatma iğnemi 9 haziranda oldum. İğnemi olduktan 36 sonra ağrım oldu cumartesi sabahı yumurta çatladı diye düşündüm. Doktorun verdiği ilişki takvimini uyguladık. Ancak yumurtlamanın üzerinden 2,5 gün geçmesine rağmen halen kasığımda batmam ve adet görecekmişim gibi ince sızım var. Bu döllenmenin işareti olabilir mi sizce? Yoksa halen iğnenin etkisi midir? Daha önce iğne kullandım iki kez hiç böyle olmamıştı.

merhaba arkadaslar bendede yumurtlamadan yaklasık 4 5 gun sonra gaz sancısı gıbı rahımde ve belımde olan cok sıddetlı sancı yasadım yarım saat kadar devam ettı sonrakı 2 3 gundur de kasıklarımda batmalar var nedenını bılemıyorum ama ılk defa bu kadar sıddetlı agrı hıssettım dollenem veya yerlesmeden dolayı agrı olabılır mı

Ben de aynı durumdayım yumurtlamadan bir gün sonra kaşıklarımda müthiş bir ağrı oldu yarım saat sürdü doğrulamadım bile gaz çıkarmak için bile ağlayacak gibi oldum sonra hafifledi üşütmesiğime eminim acaba döllenme olmuş mudur

Herkese merhaba,
Ben predictor ın ovülasyon testlerinden yaptım dün ve bugün,dün yaptığım silik bugün yaptığım ise çok koyu çıktı.
Eşimle dün ve bugün denedik,şuan karnımda çok kötü bir ağrı (gaz sancısı gibi)dik durmaya çalıştığımda karnıma saplanan bir ağrı var.
Bu belirti ne demektir sizce kızlar?
Bilen yaşayan bir yardım etse lütfeeeennn

Herkese merhaba,
Ben predictor ın ovülasyon testlerinden yaptım dün ve bugün,dün yaptığım silik bugün yaptığım ise çok koyu çıktı.
Eşimle dün ve bugün denedik,şuan karnımda çok kötü bir ağrı (gaz sancısı gibi)dik durmaya çalıştığımda karnıma saplanan bir ağrı var.
Bu belirti ne demektir sizce kızlar?
Bilen yaşayan bir yardım etse lütfeeeennn
Yumurtan catliyor onun agrisi
Ben o ağrıyı hemen hemen her ay yasiyorum
Gaz sancisi gibi kasigin patlayacak gibi oluyor hatta bu ay ki 8 saat falan sürdü

Yumurtan catliyor onun agrisi
Ben o ağrıyı hemen hemen her ay yasiyorum
Gaz sancisi gibi kasigin patlayacak gibi oluyor hatta bu ay ki 8 saat falan sürdü
Offf gerçekten Allah yardımcın olsun ben hayatımda ilk defa bu kadar kötü bir sancı yaşadım,bide o yetmezmiş gibi uçuk çıkardım. Kesin mikrobik bişey var o zaman bende

Meraba arkadaşlar yumurtlama günümde birliktelik yaşadım akşamına sağ kaşığıma şiddetli ağrı girdi günüme 2 gün var çok ayakta durdukça karın boşluğumda ağrı bazan sağ bacağıma vuran agrı ve bazan da belime vuran agrılarım oluyor 9 yaşında bir kızım var ve 2 bebeği istiyoruz spiralimi çıkartıralı 6 ay oldu ama bu güne kadar gebe kalmadım bu sefer tutmuş olabilir mi önceki aylar testler negatif çıktığı için bu ay da heveslenmek istemedim

Meraba arkadaşlar yumurtlama günümde birliktelik yaşadım akşamına sağ kaşığıma şiddetli ağrı girdi günüme 2 gün var çok ayakta durdukça karın boşluğumda ağrı bazan sağ bacağıma vuran agrı ve bazan da belime vuran agrılarım oluyor 9 yaşında bir kızım var ve 2 bebeği istiyoruz spiralimi çıkartıralı 6 ay oldu ama bu güne kadar gebe kalmadım bu sefer tutmuş olabilir mi önceki aylar testler negatif çıktığı için bu ay da heveslenmek istemedim
Benim adetime 4 gün kala sol kasigimda sabahtan aksama kadar sızlama şeklinde bir ağrım olmuştu. Ilk defa boyle bir durum olduğu için şüphelenmistim ve megerse gebeymişim. Olabilir mi demişsin olabilir neden olmasin ama bazende negatif cikabiliyor insanin hevesi kursaginda kaliyor. Ne diyelim inşallah hamilesindir.Rabbim isteklerini geri cevirmesin

Merhaba, peki bu sağ tarafta ki ağrı adet gecikmesi ile olmuşsa ve idrrada hcg negatifse. Neden olabilir?

• Alt karın bölgesinde ağrı
Kadınların pek çoğu, yumurtlamanın gerçekleştiği süreçte birtakım ağrı ve kramplar hisseder. Döllenen yumurta rahim yolunda zaman zaman biraz kramplar hissedilmesine neden olabilir.
Kızlar merhaba bu sorunun cevabını ararken kadın doğum uzmanın döllenme hakkındaki yazısında buldum bendede aynı şekilde kramplar oluştu sancı gibi böyle yazıyor umarım öyledir

X