Dr.Eyüp Ekici ye giden var mı??

ben de 26sında ayrıntılıya ztb de gireceğim. eyüp ekincinin 4d si var diye duymuştum. hatta o yüzden onu önerdiler. 2d de mi bakıyormuş.
benim sat 2 ocak ın gece 11 den sonraydı. yani aslında 3 ocak:) dr a da böyle söyledim 02 ocak ı kayda aldı:)onun cihazda 09 Ekim görünüyor.
doğumu ztb de düşünüyorum.

hayat, ne yaptın ztb ayrıntılıya girdin mi?

hayat, ne yaptın ztb ayrıntılıya girdin mi?

evet canım dün girdim. 2 dk kadar falan:) bir iki şeyin ne kadar olduğunu yazdılar sonra herşey normal yazmışlar. yani devletin ayrıntısında birşey yok. ama en azından iyi olması tek tesellim.

Son düzenleme:
evet canım dün girdim. 2 dk kadar falan:) bir iki şeyin ne kadar olduğunu yazdılar sonra herşey normal yazmışlar. yani devletin ayrıntısında birşey yok. ama yinede genel olarak iyi olması tek tesellim.

hı hı çok gergin bir ortamdı sekreter içeri alırken konuşmayın ses çıkarmayın cinsiyet sormayın diye kasa kasa soktular bizi, noluyo yaw acaba içerdeki nasıl biri diye girdim, şeker gibi bi amca uzun saçlı :KK70: dediğin gibi 2-3 dk sürdü .. çok şükür 1 ay sonra da şeker yüklemesi var bakalım böyle böyle dolduracaz demek ki zamanımızı...

X