İgne tedavisiyle hamile kalan var mı ?

evet.sadece geçen ay

1 kez kullandın ben 3 ay kullandım doğum kontrol ilaçları zaten 6 ay etkisini gösteriyormuş.benim psikoluğumda pco muş.çocuk istemişler oda başlamış klomene içmiş 3 ay sonra bıraktırmış buda salmış kendini olmucak diye koyvermiş üstelememiş yane pat 3 ay sonra kendiliğinden hamile kalmış yaaaaa...

Neyse ben toplanayım artık...
Vakit tamam.
Görüşürüz canım,kendine dikkat et...
Aynur gelirse slm söle benden :KK58:

aleyküm selam güzelim sen niye umutsuzsun böyle, igne kullanmiycam saten olmaz diye düsünme klomeni en az 6 ay denemelisin kullanirken bakalim doktora gidince kac tane yumurtan büyüycek belkide benimkinden bile fazla olucak, yumurtan büyüyünce catlatma ignesi istersin, bizim burda arkadas uzun zamandir klomen kullaniyor, agzini aradim benim igne kullandigimi bilmiyorl , hapi ne kadar kullanicaksin diye doktor böyle devam edicez demis kimbilir 1 sene falan. hemde o evleneli 3 sene falan oldu.

hanimlar tatli rüyalar:KK71::KK71::KK70::KK70: hepinize!! yarin öglen görüsürüz sabahtan oglumun dil terapisi var sonrada hastanaye bebis sevmeye gidicem. sizde paylasiyorsunuz ise gitmedigim halde basimi kasiycak vaktim yok, bide beni calisirken düsünün bilgisayarin kapani bile acamiyorum, 10 gün sonra annemler geliyor büyük temizlik yapmam lazim esimde kiziyor herseyi büyütme bos ver kalsin diyor. cuma günü raporum bitiyor doktora randevum var rapor vermesse haftaya is basi:18::18: sevgiyle kalin, cünkü herseyin basinda sevgi geliyor....

Son düzenleme:
aleyküm selam güzelim sen niye umutsuzsun böyle, igne kullanmiycam saten olmaz diye düsünme klomeni en az 6 ay denemelisin kullanirken bakalim doktora gidince kac tane yumurtan büyüycek belkide benimkinden bile fazla olucak, yumurtan büyüyünce catlatma ignesi istersin, bizim burda arkadas uzun zamandir klomen kullaniyor, agzini aradim benim igne kullandigimi bilmiyorl , hapi ne kadar kullanicaksin diye doktor böyle devam edicez demis kimbilir 1 sene falan. Hemde o evleneli 3 sene falan oldu.

ya canım benim benim kötü özelliklerimden biri bu işte,
çok karamsarım sanırım yıldızım düşük.
Konu ne olursa olsun bişeyler ufaktanda olsa kötü gitse hemen karamsarlaşıyorum
birde dün bir arkadaş kahve falı baktı dileğim bebekti,çok zor dileğin dedi ben hemen böyle çöktüm işte :KK59:
şimdi diyeceksin kahve falı işte evet aslında öyle...
Doktora gittiğimde klomene devam edelim birkç ay diye teklif sunmaya karar verdim akşam kendi kendime..

Teşekkür ederim sanada kadere de...
Moral veren şeyler yazmışsınız
hiç eksik olmayın emiii :KK71:

aleyküm selam güzelim sen niye umutsuzsun böyle, igne kullanmiycam saten olmaz diye düsünme klomeni en az 6 ay denemelisin kullanirken bakalim doktora gidince kac tane yumurtan büyüycek belkide benimkinden bile fazla olucak, yumurtan büyüyünce catlatma ignesi istersin, bizim burda arkadas uzun zamandir klomen kullaniyor, agzini aradim benim igne kullandigimi bilmiyorl , hapi ne kadar kullanicaksin diye doktor böyle devam edicez demis kimbilir 1 sene falan. hemde o evleneli 3 sene falan oldu.

Şunaa bak yaww gelmiş biz biliyozz aynur iğne kullanıyor arkadaşına söylememiş...ben burdan ilan ediyom Aynur iğneee kullanıyoorrrrrr:KK9:

ya canım benim benim kötü özelliklerimden biri bu işte,
çok karamsarım sanırım yıldızım düşük.
Konu ne olursa olsun bişeyler ufaktanda olsa kötü gitse hemen karamsarlaşıyorum
birde dün bir arkadaş kahve falı baktı dileğim bebekti,çok zor dileğin dedi ben hemen böyle çöktüm işte :KK59:
şimdi diyeceksin kahve falı işte evet aslında öyle...
Doktora gittiğimde klomene devam edelim birkç ay diye teklif sunmaya karar verdim akşam kendi kendime..

Teşekkür ederim sanada kadere de...
Moral veren şeyler yazmışsınız
hiç eksik olmayın emiii :KK71:

Fallara kalırsak yandık bee bitanem ben geçen birine gittim arkadaş önerdi olan tuttu gelecek tutcakmı bilmiyorum dedi.neyse 2-3 hafta sonrasınıda bildi falcı.Bendede merak yaa gittim geçen hafta sonu tarot baktırdım.Bana da ocak ın son haftası yeni bir iş gözüktü çok büyük kurumsalmış izmire 1,5-2saat uzaklıktaymış o yüzdende bebek işini ertelicen dedi 2012 de kendiliğinden olcak dedi herif.ayın kaçı oldu hiç bi iş teklifi yok iştehhh..Annemde arkadaşlarına baktırır onlarda iyi bilmiştir benimkini hep.2ay sonra hamile sin çok ağır olcak ikiz bile olabilir dio herkes bitemedi şu 2ay da...oooo ben artık öylesine baktırıyom...sen içini ferah tutcaksınki o bebek te hayatta kalmayı başarsın sen sıkıntı yaratırsan o çocuk senin içinde nasıl tutuncak heee söyle bakem?şu klomen işini konuş bakalım doktorla?adet düzensizliği varmı sende?kilo problemi felan?hmmm bu aradaaa GGGüüüüünnnnaayyddıınnn...

fallara kalırsak yandık bee bitanem ben geçen birine gittim arkadaş önerdi olan tuttu gelecek tutcakmı bilmiyorum dedi.neyse 2-3 hafta sonrasınıda bildi falcı.bendede merak yaa gittim geçen hafta sonu tarot baktırdım.bana da ocak ın son haftası yeni bir iş gözüktü çok büyük kurumsalmış izmire 1,5-2saat uzaklıktaymış o yüzdende bebek işini ertelicen dedi 2012 de kendiliğinden olcak dedi herif.ayın kaçı oldu hiç bi iş teklifi yok iştehhh..annemde arkadaşlarına baktırır onlarda iyi bilmiştir benimkini hep.2ay sonra hamile sin çok ağır olcak ikiz bile olabilir dio herkes bitemedi şu 2ay da...oooo ben artık öylesine baktırıyom...sen içini ferah tutcaksınki o bebek te hayatta kalmayı başarsın sen sıkıntı yaratırsan o çocuk senin içinde nasıl tutuncak heee söyle bakem?şu klomen işini konuş bakalım doktorla?adet düzensizliği varmı sende?kilo problemi felan?hmmm bu aradaaa gggüüüüünnnnaayyddıınnn...

EVET DEDİM YA BENDE SONUÇTA FAL İŞTE
HADİ HAYIRLISI BAKALIM İŞ GÜÇ ..
canım 1,65 boyum kilo 52-53 arası geziyo yukarı çıkmıyo ama aşağı düşebiliyo :KK61:
Adet düzensizliğim yok şükür ki o yok :KK1:
Evet konuşacağım reglim bi gelsin gidicem doktora

Son düzenleme:
Şunaa bak yaww gelmiş biz biliyozz aynur iğne kullanıyor arkadaşına söylememiş...ben burdan ilan ediyom Aynur iğneee kullanıyoorrrrrr:KK9:

günaydin kizlar...... hemen lafi yetistirmissin en yakin 2 arkadsim biliyor ne gerek var canim bütün aleme duyurmaya, arkadas dedimse illede herseyimi paylasmam. arkadas var arkadascik var haksizmiyim heeee.

Fallara kalırsak yandık bee bitanem ben geçen birine gittim arkadaş önerdi olan tuttu gelecek tutcakmı bilmiyorum dedi.neyse 2-3 hafta sonrasınıda bildi falcı.Bendede merak yaa gittim geçen hafta sonu tarot baktırdım.Bana da ocak ın son haftası yeni bir iş gözüktü çok büyük kurumsalmış izmire 1,5-2saat uzaklıktaymış o yüzdende bebek işini ertelicen dedi 2012 de kendiliğinden olcak dedi herif.ayın kaçı oldu hiç bi iş teklifi yok iştehhh..Annemde arkadaşlarına baktırır onlarda iyi bilmiştir benimkini hep.2ay sonra hamile sin çok ağır olcak ikiz bile olabilir dio herkes bitemedi şu 2ay da...oooo ben artık öylesine baktırıyom...sen içini ferah tutcaksınki o bebek te hayatta kalmayı başarsın sen sıkıntı yaratırsan o çocuk senin içinde nasıl tutuncak heee söyle bakem?şu klomen işini konuş bakalım doktorla?adet düzensizliği varmı sende?kilo problemi felan?hmmm bu aradaaa GGGüüüüünnnnaayyddıınnn...

birakin kizlar falmis. tarotmus lütfen olucagi varsada olmaz ondan mi umut bekliyorsunuz, cok kizdim simdi sizde bana kizin ama banane söyliycem iste dua edin dua... cok günah bu yaptiginiz!! baktirdiktan sonra o gece rahat uyuyabiliyormusunuz???? öylesine de baktirsaniz hos degil bence benden söylemesi tabi en dogrusunu kendiniz bilirsiniz, kader ailece falcilarami giyorsunuz kiz??

Son düzenleme:
birakin kizlar falmis. Tarotmus lütfen olucagi varsada olmaz ondan mi umut bekliyorsunuz, cok kizdim simdi sizde bana kizin ama banane söyliycem iste dua edin dua... Cok günah bu yaptiginiz!! Baktirdiktan sonra o gece rahat uyuyabiliyormusunuz????

ya ben sürekli baktırmam ki...dün bizim ofisteki çalışan abla öyle bir bakalım dedi.
Hem geyiğine baktırdık.tabi ki ondan umut beklemiyorum.
Dua zaten sürekli ediyorum
nie kızıyosun ki :KK59:

ya ben sürekli baktırmam ki...dün bizim ofisteki çalışan abla öyle bir bakalım dedi.
Hem geyiğine baktırdık.tabi ki ondan umut beklemiyorum.
Dua zaten sürekli ediyorum
nie kızıyosun ki :KK59:

olsun yinede onnun agzindan cikan her kelimeyi heyacanla dinliyorsun ve ne söylediyse aksam kafana takiyorsun, bos ver güzelim ya bilmek istedigin bisey varsa istihare namazi kil öyle yat Allah sana uykunda gösteriyor, sen yapamasan bilr annen yapsin.

birakin kizlar falmis. tarotmus lütfen olucagi varsada olmaz ondan mi umut bekliyorsunuz, cok kizdim simdi sizde bana kizin ama banane söyliycem iste dua edin dua... cok günah bu yaptiginiz!! baktirdiktan sonra o gece rahat uyuyabiliyormusunuz???? öylesine de baktirsaniz hos degil bence benden söylemesi tabi en dogrusunu kendiniz bilirsiniz, kader ailece falcilarami giyorsunuz kiz??

Şimdi kuşumcum bakan tanıdıklarınki genelde tutuyor...kadın seneler önce benim çıktığım bildi ben ortaokuldaydım olmazsa anası yüzünden olmucak çeneni tut demişti bana.hakkat çocukluk arkadaşım anasıda benim çocukluğumu biliyor olmadı yaaa kadının yüzünden bozdu aramızı sonra bu eşimi bildi benim neresinde ne var.kaç kardeş evleri nerde.kardeşlerinin hastalığına kadar...bu kişi zate allah inancı çok olan biri eskiden bakıyodu herkese şimdi bakmıyo içine doğanları söylüyor.geçen sene ben bu şirkette bu vukuaata karıştım..kadına namaz kılarken görünmüş yaşadıklarım anneme demiş kader çok sıkıntıda haberin olsun.şimdi bana dedi 2 ay sonra hamile kalcan bekliyoz iştehh.kızllaarr onu bunu bilmemde ben 9unda adet gb oldum yaaa damla cıklar lekeler...dün gene başladı bakcam bgn akşama doğru doktoru arıcam olmadı iğnemi alıp yarın gitcem eğer gel derse...

X