İgne tedavisiyle hamile kalan var mı ?

slm bende cok üzülüyorum herkes baska baska seyler söylüyor cevremde kimi igne tedavisini biraktikdan sonra hamile kalmis kimi artik ümidini kestikten sonra Allah hakkimizda hayirlisini versin arkadaslar... yarin 6. ignemi vurduktan sonra aksam ultrasonla bakicak doktor bakalim yumurtaliklarim nasil, clomenle sadece 1 tane büyüyordu pek olumlu degildi. ilk defa igne kullandigim icin heyacanliyim.. igne tedavisiyle hamile kalan 2 tanidik var ama 1 sene igne vurmuslar ve yaninda seker hapi kullanmislar benim doktor hic birsey demedi prolaktin hormonlarimada bakkmadi. hayirlisi.

üzülme canım benm.hayırlısı ile olacak bizimde bebklerimiz.bak meryem suresi okuyun.maddi çabalarımız yanında manevi çabalarımızıda olmalı allah bizden en çok onu bekliyor sanırım.dua .bakın meryem suresini okuyun.40 gün boyunca adet oluncada bi arkadaşınıza yakınınıza okutun üstünüze.ben inanıyorum ki dualara cevap gelecektir.

pisikologa bakarsan cogu seye izin vermiyor benim cocugumla ilgilenmmeme bile karsi kendini düsün önce diyor. tedavi olmama karsi bende söylemiyorum ona kalirsa pisikolojisi bozuk bir bayanin cocuk yapmasini dogru bulmuyormus, hakli belki ama dünyaya yeni birisi gelse ailenize yeni biri katilsa cogu sey degismezmi???? bence degisir hele ilk cocukta cook baska bebek ne yapsa sasirirsiniz, konusunca, ilk adimlarini atarken insan cook mutlu oluyor evin nesesi oluyor, daha düzenli bir hayatin oluyor mesala bizim cocugumuzun uyku saatleri var oyun saati var babasiyla sirayla ilgileniyoruz. anliycan hayatin degisiyor

Teşekkür ederim canım...Çok güzel şeyler söylüyorsun..İçime sevinç dolduruyosun..Belkide dediğin gb bakış açısı çoookkkk önemli ben yengeç burcuyum en kötü huyum heepp olumsuzluk negatif düşünceler..:KK49:bizde böyle oluruz inşallaahh..işi bırakmak istiyorum çok yoruluyorum..motivasyon sıfır...işyeri düzensiz ve tam kurumsal değil.bi yandan evi düşünüyorum eşim 4-5ay önce muhasebe bürosu açtı daha çok yeni adamakıllı mükellef yok:KK43:İşyerindeki stres zate iyice beni bunaltıyor.Evde salak sapan yatmayı sabahları tv nin karşısına geçip izlemeyeceğim programları bile uzanarak izlemeyi..İstediğim zaman temizlik yapmayı...alışverişe çıkmayı...o Kadarr ÇOk özledim ki .....

önemli olan umutsuz olmamak.beklemek bizim için ne zaman hayırlı ise olacaktır.içinizden hiç bi zaman umut kaybolmasın bi gün olacak inş bi gün bizimde olacak inanıyorum.eğer Allah vermeyecek olsa dua ettirmez umut olmazdı içimizde.dua yı kesmedikçe duanız kuvvetlendikçe umudumuzu yitirmeyelim.ben glukofaj(şeker ilacı) ve folik asit kullnaıorum.

Olmazsa tekrar tekrar nasıl uğraşcam en iyisi bas parayı özelde tüp bebek diom içimden.Daha iğnelere başlamadan nasıl olcak, nasıl bitcek,olcakmı,olmucakmı valla boğuluyorum sanki yaww..Hakikaten umudum yok çnk bi halamın da çocuğu yok..Bende ona benzemişim heralde anama çekseydi hormonlarım:)):KK1:

üzülme canım benm.hayırlısı ile olacak bizimde bebklerimiz.bak meryem suresi okuyun.maddi çabalarımız yanında manevi çabalarımızıda olmalı allah bizden en çok onu bekliyor sanırım.dua .bakın meryem suresini okuyun.40 gün boyunca adet oluncada bi arkadaşınıza yakınınıza okutun üstünüze.ben inanıyorum ki dualara cevap gelecektir.
cok haklisin canim anlattiklarin ve moral vaerdigin icin tesekkür ederim. sen nezamandir tedavi görüyorsun? kendini tanitirmisin bize mesala kac yasindasin ve kac senelik evlisin??

Teşekkür ederim canım...Çok güzel şeyler söylüyorsun..İçime sevinç dolduruyosun..Belkide dediğin gb bakış açısı çoookkkk önemli ben yengeç burcuyum en kötü huyum heepp olumsuzluk negatif düşünceler..:KK49:bizde böyle oluruz inşallaahh..işi bırakmak istiyorum çok yoruluyorum..motivasyon sıfır...işyeri düzensiz ve tam kurumsal değil.bi yandan evi düşünüyorum eşim 4-5ay önce muhasebe bürosu açtı daha çok yeni adamakıllı mükellef yok:KK43:İşyerindeki stres zate iyice beni bunaltıyor.Evde salak sapan yatmayı sabahları tv nin karşısına geçip izlemeyeceğim programları bile uzanarak izlemeyi..İstediğim zaman temizlik yapmayı...alışverişe çıkmayı...o Kadarr ÇOk özledim ki .....
güzel seyler söyleyip seni sevindirmisim buna cooook sevindim. bence henüz erken tüp bebek icin biraz daha bekle hem sen daha tam olarak tedaviye baslamamissin sanirim?? aynen benim kafamdansin bazen tembellik yapmaya bayiliyorum ama maddi imkansizlik olunca onunda tadi olmuyor be güzelim icindeli sikinti boguyor insani, güzel seyler düsün ilkbaharda cicekler acar yeneden dogariz sanki icimiz civil civil olur bide hamile kalirsak:KK49::KK49::KK49::KK49: bazen hayal kur mesala o bile insani motive ediyor. ben aslan burcuyum cogu özellilerini tasirim.

Olmazsa tekrar tekrar nasıl uğraşcam en iyisi bas parayı özelde tüp bebek diom içimden.Daha iğnelere başlamadan nasıl olcak, nasıl bitcek,olcakmı,olmucakmı valla boğuluyorum sanki yaww..Hakikaten umudum yok çnk bi halamın da çocuğu yok..Bende ona benzemişim heralde anama çekseydi hormonlarım:)):KK1:
beni güldürdün valla:KK66: keske bizde anama cekseydik ablamlarla anam babam her türkiyeye gelisinde hamile kalmis biz 7 kardesiz ben en kücükleriyim....

Bende geçen ay klomen kullandım ama hamilelik gerçekleşmedi.cumartesi rahim filmi çektiricem.doktorum temiz çıkarsa iğne tedavisine başlayacağız dedi.ama sanırım sgk karşılamıyormuş iğneleri :KK59:

Bir de hergün mü yapılıyor bu iğneler,bilen varsa aydınlatabilir mi beni biraz :nazar:

ben bugun igneyi nasil yaptimsa cok acidi hala karnim yaniyor, aklima hangi delilik geldi biliyonmu dozunu fazla vursam belki ikiz olur dedim, sonra korktum kist olur patlar falan korktum. normalde zamanla olmazsa doktor saten dozunu arttiricak benimkide kafa ya bir an önce olsa dedim:KK66::KK66::KK66: yarin sabah yinr bakicak doktor bakalim yumurtalar ne durumda, burdaki bazi kadinlar sadece hapla 5 tane yumurtasi oluyormus vay be ne sans.

Bende geçen ay klomen kullandım ama hamilelik gerçekleşmedi.cumartesi rahim filmi çektiricem.doktorum temiz çıkarsa iğne tedavisine başlayacağız dedi.ama sanırım sgk karşılamıyormuş iğneleri :KK59:

Bir de hergün mü yapılıyor bu iğneler,bilen varsa aydınlatabilir mi beni biraz :nazar:
evetgüzelim ben ilk ay igne vuruyorum, 10 gün boyunca günde bir tane karnindan yada baldirdan yapiyorsun, doktor seni cagiriyor ve ultrasonla kontrol ediyor ne kadar büyümüs ve kac tane olmus diye ona göre takip ediyor ve catlatma ignesi yapip iliskiye gir diyor.

evetgüzelim ben ilk ay igne vuruyorum, 10 gün boyunca günde bir tane karnindan yada baldirdan yapiyorsun, doktor seni cagiriyor ve ultrasonla kontrol ediyor ne kadar büyümüs ve kac tane olmus diye ona göre takip ediyor ve catlatma ignesi yapip iliskiye gir diyor. ben yurtdisindayim, türkiyede karsiliyor diye duymustum burdaki arkadaslar yardimci olurlar sana.

evetgüzelim ben ilk ay igne vuruyorum, 10 gün boyunca günde bir tane karnindan yada baldirdan yapiyorsun, doktor seni cagiriyor ve ultrasonla kontrol ediyor ne kadar büyümüs ve kac tane olmus diye ona göre takip ediyor ve catlatma ignesi yapip iliskiye gir diyor. Ben yurtdisindayim, türkiyede karsiliyor diye duymustum burdaki arkadaslar yardimci olurlar sana.

karnından mı :KK53: Ben yapamam ki :KK59:
Başkasına olsa tamam da kendime yapamam :KK59:

rahim filmini nasil karar veriyor cektirmeye sen mi istedin???

arkadaslar benim siteni saatini yapamadim aslinda suan saat 17:30 orda 22:30 gösteriyor

Son düzenleme:
ben bugun igneyi nasil yaptimsa cok acidi hala karnim yaniyor, aklima hangi delilik geldi biliyonmu dozunu fazla vursam belki ikiz olur dedim, sonra korktum kist olur patlar falan korktum. normalde zamanla olmazsa doktor saten dozunu arttiricak benimkide kafa ya bir an önce olsa dedim:KK66::KK66::KK66: yarin sabah yinr bakicak doktor bakalim yumurtalar ne durumda, burdaki bazi kadinlar sadece hapla 5 tane yumurtasi oluyormus vay be ne sans.

Oda bişeymi kuzum?Annemin arkadaşının kızı var benden 5 yaş küçük kendisi..Evlendi evlenir evlenmez hamile kaldı:)Durumları pek iyi değil tek maaşla kocası askeri ücretli bide evleri kira şimdi oğlu 1,5 yaşında falan gene hamile kalmış bide bu sefer ikiz..Doktor demiş senin doğurganlığın fazla diye..Hayret ediyorum yaww..Biz paralayalım kendimizi:KK49:için:KK1:

Canım sigorta ödüyor fakat heyet raporuyla..Bizim eczacı tanıdık var.Sgk dan geri dönüyor üniversite hastaneleri daha iyi dedi.Öbür türlü tek tek yazdıramıyorsun.Senin iğnenin adı neydi?Fiyatı nasıl?

Son düzenleme:
X