İgne tedavisiyle hamile kalan var mı ?

slm canim regl geldi pek sayilmaz damla damla hic olmuyorum, dün oldum bugun bitti gibi bisey, ben de sasidim niye böyle oldu, hamile olmadigim kesin de... bizim ayda 1 sefer gün yapiyoruz 11 arkadas ayda 100 euroya ev sahibi sadece cay demliyor, biz ne ypicagimizi aramizda paylasiyoruz. bu aksamda vardi ben hamur isi yaptim evede yemek yaptim, esimle oglum mutfaga bile bakmadan siz disardan yemek ismarlamislar kizdim onlara :KK20::KK20: kahve falina baktirdilar bir arkadasin kayinvalidesi gelmisti öyle gülüp eglendik iste...

allah allah iyice dengemiz oynadı valla,ne oluyo bize???
yau aramızdan biri bi mutlu haber verebilse hepimize umut olacak ama :KK59:

kızlar...

ben bu aralar cidden çok kötüyüm...evlilikten çok soğudum..eşimin bazı anlayışsız,bencil tavırları

beni gerçekten yormaya başladı...inanın bu aralar kendimi 50 yaşında falan hissediyorum..

bir de bu aralar acayip aileci oldu,değişmeye başladı..

he ona sorarsanız o hep aynı,hiç değişmedi...

bu noktada bende kader gibi düşünmeye başladım,acaba böyle bir durumda çocuk için çabalamak

ne kadar doğru?????

boşanmayı ister ve düşünür hale geldim,eşimi hala çok sevmeme rağmen...

o kapıdan çıkarsam annemin yanında olmama rağmen çok üzüleceğim ve onu çok

özleyeceğim biliyorum ama nasıl hareket edeceğimi bilemiyorum????

şükür yahuuuuuuu :nazar:
canım benimkide bu ara tutturdu aşılamayı yaptıralım diye :KK1:
1 gecelik tatil de iyi olmuş,arada gerekiyo valla....

slm kizlar tatil güzel ama cocuk istiyorsaniz maddi durumunuza dikkat etmelisiniz canim önce igneler tedavi sonra tatil bence bilmiyorum!!! kizlar siz gelcekten anne olmaya hazirmisiniz??? ah kader igne paralarini otelemi yatirim yaptiniz... :)))))

Son düzenleme:
kızlar...

ben bu aralar cidden çok kötüyüm...evlilikten çok soğudum..eşimin bazı anlayışsız,bencil tavırları

beni gerçekten yormaya başladı...inanın bu aralar kendimi 50 yaşında falan hissediyorum..

bu noktada bende kader gibi düşünmeye başladım,acaba böyle bir durumda çocuk için çabalamak

ne kadar doğru?????

ne diyeyim güzelim yaa gecicek insallah, erkekler ailesine gelince laf söyletmezler inan ben o kadar sey yasadim esimde kendi gözleriyle görüyor, gördü beni istemediklerini hala konu acilinca ailesinden tartisiyoruz, bos ver güzelim ya bosaninca dahami güzel olucak dul olmak, yasamakta zor, ailesinden hic bahsetme ona yargilama, birak kendi kendine fark etsin bazi seyleri elbet birgün sana hak vericek. gelen gideni aratir bunu unutma.. bence senin tatile ihtiyacin var cocuk meselesini biraz ara verin, imkanlari zorlastirin bence haziranda falan 1 hafta tatile gidin sizin ihtiyaciniz var bence..

Son düzenleme:
ne diyeyim güzelim yaa gecicek insallah, erkekler ailesine gelince laf söyletmezler inan ben o kadar sey yasadim esimde kendi gözleriyle görüyor, gördü beni istemediklerini hala konu acilinca ailesinden tartisiyoruz, bos ver güzelim ya bosaninca dahami güzel olucak dul olmak, yasamakta zor, ailesinden hic bahsetme ona yargilama, birak kendi kendine fark etsin bazi seyleri elbet birgün sana hak vericek. gelen gideni aratir bunu unutma.. bence senin tatile ihtiyacin var cocuk meselesini biraz ara verin, imkanlari zorlastirin bence haziranda falan 1 hafta tatile gidin sizin ihtiyaciniz var bence..

tatil mi????evet olabilir canım...

ama tek başıma,bir dağ başına...

yapayalnız,düşünüp kafa toplamak için....

ama o da olmaz,hayatta izin vermez tek başına tatile....

o kadar doldum ki ailesine bazen olmayacak şeyleri bile batıyo bana!!!!!!!

sevmeye çalışıyorum tek bir kelime söylüyor bitiyor bende...

offffffff bilmiyorum bilmiyorum bilmiyorum!!!!!!!!!!!

tatil mi????evet olabilir canım...

ama tek başıma,bir dağ başına...

yapayalnız,düşünüp kafa toplamak için....

ama o da olmaz,hayatta izin vermez tek başına tatile....

o kadar doldum ki ailesine bazen olmayacak şeyleri bile batıyo bana!!!!!!!

sevmeye çalışıyorum tek bir kelime söylüyor bitiyor bende...

offffffff bilmiyorum bilmiyorum bilmiyorum!!!!!!!!!!!

noree sen bunalimdasin güzelim... isten izin almaya imkanin yokmu?? 3 günde olsa annene git biraz özlemek iyi gelicek sonra bana hak vericeksin!!! hic bir erkek karisini tatile göndermez bunu unut derim..

zaten ütopik birşey tek başıma tatil,daha istediğim şeyi giymeme izin vermeyen adam tek

başıma tatile izin verecek,çok komiğim bende :KK1:

işten izin alamam daha 6 ay oldu işe gireli...

haftasonları gittiğimde cuma'dan gidip pazar akşamı dönüyorum eve...eşim benimle gelmediyse

dönüşümde ikimizde birbirimize o kadar güzel sarılıyoruz ki anlatamam..

zaten ben eşimle tartışsamda sonunda sarılıyoruz birbirimize ama işte 3.kişiler....

sen napıon bu arada aynurum???spora başladın mı??

yeğenim nasıl oldu???

zaten ütopik birşey tek başıma tatil,daha istediğim şeyi giymeme izin vermeyen adam tek

başıma tatile izin verecek,çok komiğim bende :KK1:

işten izin alamam daha 6 ay oldu işe gireli...

haftasonları gittiğimde cuma'dan gidip pazar akşamı dönüyorum eve...eşim benimle gelmediyse

dönüşümde ikimizde birbirimize o kadar güzel sarılıyoruz ki anlatamam..

zaten ben eşimle tartışsamda sonunda sarılıyoruz birbirimize ama işte 3.kişiler....

sen napıon bu arada aynurum???spora başladın mı??

yeğenim nasıl oldu???

iste buna sevindim güzelim birak 3.kisileri önemli olan ikiniz:KK19::KK19: simdi bile özlemissin kocani kizzzz:KK66::KK66::KK66::KK66: oglum iyi cok sükür canim persembe günü krese basliycak bayaa zamandir geri kaldi okuldan. annemleri almaya gidicez cumartesi abimden haftayada türkiye geri dönmek istiyorlar, bugun en yakin arkadasimin oglunun dogum gunu kiziyla birlikte mc donaldsa götürdüm kafam sisti yaa benimkiyle 4 cocuk herkes bana acayip bakiyor bu cocuklarin hepsi benim diye bide karnim sis tekrar hamile diye:KK1::KK1::KK1: arkadas oglun kalsin sonra alirsin dedi, bende yemek yapiyorum esim calisiyor kafami dinliyorum oh oh yaaa....

iste buna sevindim güzelim birak 3.kisileri önemli olan ikiniz:KK19::KK19: simdi bile özlemissin kocani kizzzz:KK66::KK66::KK66::KK66: oglum iyi cok sükür canim persembe günü krese basliycak bayaa zamandir geri kaldi okuldan. annemleri almaya gidicez cumartesi abimden haftayada türkiye geri dönmek istiyorlar, bugun en yakin arkadasimin oglunun dogum gunu kiziyla birlikte mc donaldsa götürdüm kafam sisti yaa benimkiyle 4 cocuk herkes bana acayip bakiyor bu cocuklarin hepsi benim diye bide karnim sis tekrar hamile diye:KK1::KK1::KK1: arkadas oglun kalsin sonra alirsin dedi, bende yemek yapiyorum esim calisiyor kafami dinliyorum oh oh yaaa....

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

arkidişlerim kaderdaşlarım.....

dünya kadınlar gününüz kutlu olsuuuuuuunnnnnnnnnnnnnn :KK71: :KK71: :KK71: :KK71: :KK71:

bu çiçekler bende size :KK70:

arkidişlerim kaderdaşlarım.....

dünya kadınlar gününüz kutlu olsuuuuuuunnnnnnnnnnnnnn :KK71: :KK71: :KK71: :KK71: :KK71:

bu çiçekler bende size :KK70:

seninde güzelim yaaa.... BURDAN BÜTÜN KADINLARIN ;DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLUYORUM: kadinlar bi cicektir bütün cicekler sizin bizim olsunnnnn.........:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

kızlar...

ne kadar doğru?????

valla benimkide ömür törpüsüü..geçen hafta otele gittik arkadşalarla 2ailee daha yola çıkmadan bi kapıştık benimkiyle...babamdan arabayı aldık arabaya bindik kavgaaa..neysehh atlattık onu arkdaşlar erkek benle yaşıt karısı 7yaş büyük bu şirkeete benden önceki muhasebeci herif satınalma üretim departmanı tabee patron bunların evlendiğini duyunca karısını işten çıkardı yerine ben başladım burdaa..onlarda 2008 de evlendi bizden 2-3hafta önce...neysee kız 74lü eşi 82li onlarla gittik iştehh otele..anam karı çocukla ilgilenmyior madem doğurdun zaten yaşın kaç olmuş yazık arkadaşa üzüldüm..sonrada aklıma ne geldi benimkide böyle severmi çocuğumuzu diyee..aayy hasta kaldımm yaaww..herif çocuğunu babam babişkom diye seviyor..sürekli otelde çocuk peşinde koştu durdu yemekte felann..ben düşündüm de benimki bakar ihtiyaçlarını felan çocuğun ama öyle sevgi veremez gibi geliyor bana..çnk herif ben söylediğim halde şöyle yapmıyon böyle yapmıyon diyee mesela en son ne zmn seni seviyorum dedin diom.sen ne zmn dedin bana diyorr..bilmiyom yaaww..valla kafam karışık..adamdan 2tane bira istedim benimki gitmiş 1tane almış gelmiş bana saygıda duymuyor..dönüştee geze geze geldik..biyere uğradık kahve felan içcez ben de değişik aromalı dünya kahvesi içeyim dedim değişiklik olsun off.dırdırr bırbırrr en son şurdada bunu yemek istedinde herşey heryerde yenmezde felan filanda gittim damlasakızlı türk kahvesi içtim oda hiç güzel değilddiii..bilmiyom yaawwwww..hakkat bilmiyoruummm..öylee iştehh

bidee öylee otel dönüşü oturduk eşim dediki ben daha kendimi hazır hissetmiyorum kader çocuk için arkadşların çocuğunu görüncee sürekli hareketli durdurak bilmiyorr..acaba ertelesekmi dedi??banada kalsa yapmayalım daha hiç bişeyin tadını çıkaramadık dedim ama..bilmiyomm norreeee yardııım edinn banaa:KK43:ama bende erken menapoz riski varr off allahım offff...

valla benimkide ömür törpüsüü..geçen hafta otele gittik arkadşalarla 2ailee daha yola çıkmadan bi kapıştık benimkiyle...babamdan arabayı aldık arabaya bindik kavgaaa..neysehh atlattık onu arkdaşlar erkek benle yaşıt karısı 7yaş büyük bu şirkeete benden önceki muhasebeci herif satınalma üretim departmanı tabee patron bunların evlendiğini duyunca karısını işten çıkardı yerine ben başladım burdaa..onlarda 2008 de evlendi bizden 2-3hafta önce...neysee kız 74lü eşi 82li onlarla gittik iştehh otele..anam karı çocukla ilgilenmyior madem doğurdun zaten yaşın kaç olmuş yazık arkadaşa üzüldüm..sonrada aklıma ne geldi benimkide böyle severmi çocuğumuzu diyee..aayy hasta kaldımm yaaww..herif çocuğunu babam babişkom diye seviyor..sürekli otelde çocuk peşinde koştu durdu yemekte felann..ben düşündüm de benimki bakar ihtiyaçlarını felan çocuğun ama öyle sevgi veremez gibi geliyor bana..çnk herif ben söylediğim halde şöyle yapmıyon böyle yapmıyon diyee mesela en son ne zmn seni seviyorum dedin diom.sen ne zmn dedin bana diyorr..bilmiyom yaaww..valla kafam karışık..adamdan 2tane bira istedim benimki gitmiş 1tane almış gelmiş bana saygıda duymuyor..dönüştee geze geze geldik..biyere uğradık kahve felan içcez ben de değişik aromalı dünya kahvesi içeyim dedim değişiklik olsun off.dırdırr bırbırrr en son şurdada bunu yemek istedinde herşey heryerde yenmezde felan filanda gittim damlasakızlı türk kahvesi içtim oda hiç güzel değilddiii..bilmiyom yaawwwww..hakkat bilmiyoruummm..öylee iştehh

canım benim anladım ki artık bu adamlar değişmez...ya bu deveyi gütcez ya bu diyardan gitcez :KK50:

bidee öylee otel dönüşü oturduk eşim dediki ben daha kendimi hazır hissetmiyorum kader çocuk için arkadşların çocuğunu görüncee sürekli hareketli durdurak bilmiyorr..acaba ertelesekmi dedi??banada kalsa yapmayalım daha hiç bişeyin tadını çıkaramadık dedim ama..bilmiyomm norreeee yardııım edinn banaa:KK43:ama bende erken menapoz riski varr off allahım offff...

yau bunu da anlamam...sanki bebek olunca çok bakıyorlar,iki agucuk gugucuk tamam bitti :KK53:

onlara ne oluyosa herşeyin kahrını biz çekerken :KK47:

sen ne düşünüyorsun peki???bi ara şüphelerin vardı ya canım hani eşinden yana??

düzeldimi birşeyler??

birde erken menapoz riski mi :KK53: o da nerden çıktı???

yau bunu da anlamam...sanki bebek olunca çok bakıyorlar,iki agucuk gugucuk tamam bitti :KK53:

onlara ne oluyosa herşeyin kahrını biz çekerken :KK47:

sen ne düşünüyorsun peki???bi ara şüphelerin vardı ya canım hani eşinden yana??

düzeldimi birşeyler??

birde erken menapoz riski mi :KK53: o da nerden çıktı???

ben daha istemiyodumki erken menapz çıktığı için ben telaşlandım kan değerlerim onu işaret ediyor..yoksam ben daha beklerdim çocuk için...en azından korunmazdım adet te olmadığım için sürekli doğum kontrol kullandım..bırakırdım kendi halinee..

slm canim yazdiklarina inaniyorum cünkü benim esimde cocugun pesinde bir yere gittigimizde hep o bakar ben rahat rahat kahvemi icerim:KK66: gecen yaz türkiyede ablamlar kiz ne güzel oglani kocan büyütüyor diye dalga geciyorlardi, bebek dogunca kocaniza sorumluluk verin yapamaz edemez demeyin benim randevularim olurdu 1 aylik bebegi birakirdim sütümüde pompalayip buzdolabina koyardim o hallederdi, en cok da kakasini yaptigi zaman bebekler kiyafetini falan batirirya eve bi geliyodum esim bebegi yikamis, uyutmus oglum o yüzden babasina cok düsgün aglayinca baba diye aglardi benimde hosuma gidiyordu kis kis gülüyordum... bebeginiz olsun bak gör esin nasil degisicek kader, ne zaman hazir olucaksiniz güzelim ben sana söyliyeyim, hic bir zaman!!! basina gelmedikce bu böyle sürer.. haaa ben daha cok gezicem diyorsan bebekli düsünüceksin gezmeleri, sen daha bazi seylerden hevesini alamamisin ben öyle anliyorum gecmisteki yazilarindan sakin beni yanlis anlama ama gelcekten cocuk istiyorsan biraz daha olgunlasman lazim, sen anne olmaya hazir degisin güzelim, yapmak istediklerini yap, hayattan beklentilerini düsün bence, hatta esinle ciddi oturup konusun.

ben daha istemiyodumki erken menapz çıktığı için ben telaşlandım kan değerlerim onu işaret ediyor..yoksam ben daha beklerdim çocuk için...en azından korunmazdım adet te olmadığım için sürekli doğum kontrol kullandım..bırakırdım kendi halinee..

bu yazini okumamistim sana öbür mesji yazarken. inanma öyle seylere yaa erken menepoz nerden cikti, ablamada bundan 10 sene önce öyle demislerdi hala kadin menopoza girmedi ama:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: sen hayatin tadini cikart 1 sene daha bekle derim haftasonlarinizida iyi degerlendirin, dansa mi gidiceksin, tatilemi gidiceksin hepsini yap ok..:63::63::63:

X