İgne tedavisiyle hamile kalan var mı ?

ayy o ne :KK52:
Niye oturuyosun sütün buharına??
kiz duymadinmi????? bir kadin öyle hamile kalmis baska sayfada en iyisi ben ona soruyim esmaaa diye bir bayan. belki bir faydasi olur, beraber olmadan önce oturuyormusun ve cabuk kapiyormus herhalde yanlis bilgi vermiyeyim ben sorunca yazarim sana.

kiz duymadinmi????? Bir kadin öyle hamile kalmis baska sayfada en iyisi ben ona soruyim esmaaa diye bir bayan. Belki bir faydasi olur, beraber olmadan önce oturuyormusun ve cabuk kapiyormus herhalde yanlis bilgi vermiyeyim ben sorunca yazarim sana.

hay allahım :KK60: Alemsin yaaa :KK66:
Hiç duymadım ama tahminde bulunayım ;büyük ihtimal buharına duruyosundur,oturulmaz yani :KK60:
Tamam bekliyorum :KK9:

NOREE esmaaa yok simdi inertette ama bunu yarin aksama kadar ögrenmem lazim malum biliyonya:) herkes biseyler yapiyor kürler falan hic aklim ermezki onlara hem benim miydem cok hassas icemem herhalde. sogan suyunu icememistim ama cok faydaliymis. sen hic biseyler denedinmi??

hay allahım :KK60: Alemsin yaaa :KK66:
Hiç duymadım ama tahminde bulunayım ;büyük ihtimal buharına duruyosundur,oturulmaz yani :KK60:
Tamam bekliyorum :KK9:
iyi güldürdüm seni dimeee. bilgisayarda vakit gecirmek güzel ama yemek yapayim, camasirlari asayim benim koca aksam gec geliyor aksam oglumu uyuttuktan sonra görüsürüz yine. burasi cok soguk her taraf bembeyaz karla kapli. kendine iyi bak öpt

noree esmaaa yok simdi inertette ama bunu yarin aksama kadar ögrenmem lazim malum biliyonya:) herkes biseyler yapiyor kürler falan hic aklim ermezki onlara hem benim miydem cok hassas icemem herhalde. Sogan suyunu icememistim ama cok faydaliymis. Sen hic biseyler denedinmi??

canım ben soğan kürü yaptım 3-4 gün ama yanlış zamanda yapmışım sanırım :KK60: Bıraktım
tadı çok sorun değil,ama kokusu offfff kokusuuuuuuuu :KK52:
Burnumu tıkayıp içtim.başlasam mı bilemiyorum tekrardan.ama dene istersen benim gibi tıka burnunu yap vazifeni
bir de incir yiyorum sürekli
başkada hiçbirşey yapmadım şimdiye kadar.

Kızlar bide havuç suyunu okudum ben...Yemekten sonra taze sıkılmış havuç suyunu eşinize içirin.Onun üzerine bişi yemicek 2 saat sonra ilişkiye girin diyolar..Doktorun bana önerdiği gün süt buharını ve havucuda sıkıştırcam araya.Havuç suyu spermleri hızlandırıyormuşş..Bize en kısa zamanda güzel:emir_bebek: haberlerinizi verin bakalım..Bekliyoruk

kızlar bide havuç suyunu okudum ben...yemekten sonra taze sıkılmış havuç suyunu eşinize içirin.onun üzerine bişi yemicek 2 saat sonra ilişkiye girin diyolar..doktorun bana önerdiği gün süt buharını ve havucuda sıkıştırcam araya.havuç suyu spermleri hızlandırıyormuşş..bize en kısa zamanda güzel:emir_bebek: Haberlerinizi verin bakalım..bekliyoruk

allah emeklerimizi boşa çıkarmasın..
Hayırlısı ile bebeklerimizi kucaklarız,kucaklamaktan yoruluruz inşşşşşşaaaaaalllaaaaahhhh :KK60:

teşekkür ederim canım,allah'a şükür geçti gitti....
çoğul gebelik he :KK1:
valla bir tane hayırlısı ile olsun da...
saatini kaçırma ve de stres yapma sakın.geçen ay biz çok stres yaptık.
zaten olumlu sonuç beklemiodum bu yüzden..

ne saati, neyin saati bu bahsettiğiniz?

iyi güldürdüm seni dimeee. bilgisayarda vakit gecirmek güzel ama yemek yapayim, camasirlari asayim benim koca aksam gec geliyor aksam oglumu uyuttuktan sonra görüsürüz yine. burasi cok soguk her taraf bembeyaz karla kapli. kendine iyi bak öpt

Valla doğrusunu söylemek gerekirse ben çok güldüm, Allah aşkına kızlar ya, her duyduğunuza inanmayın, kadının hamile kalacağı varmış kalmış bence. Süt buharını ilk defa duydum ama itiraf edeyim.
Çok germeyin kendinizi, sütün buharından kalkıp o işi yapmak da pek kolay olmasa gerek. Amaniiinnn süt kokulu. Neyse Aynurcum, haber ver oturdun mu oturmadın mı?

Kızlar bide havuç suyunu okudum ben...Yemekten sonra taze sıkılmış havuç suyunu eşinize içirin.Onun üzerine bişi yemicek 2 saat sonra ilişkiye girin diyolar..Doktorun bana önerdiği gün süt buharını ve havucuda sıkıştırcam araya.Havuç suyu spermleri hızlandırıyormuşş..Bize en kısa zamanda güzel:emir_bebek: haberlerinizi verin bakalım..Bekliyoruk

Aşılama günü havuç olayını ben de deneyeyim bari. Bir de nette bir karışım görmüştüm, harnup pekmez, polen, arı sütü, zencefil zerdeçal. Çörek otu da koyanlar varmış içine.

Hızlandıran başka bir şey var mı bildiğiniz?
Ya Aynurcum güldüm dedim ama alınma sakın. Şimdi hiç duymamışken sütün buharına nasıl oturuluyormuş diye okuyunca tuatamadım kendimi. Of Allahım of, neler çekiyoruz biz böyle.

Aşılama günü havuç olayını ben de deneyeyim bari. Bir de nette bir karışım görmüştüm, harnup pekmez, polen, arı sütü, zencefil zerdeçal. Çörek otu da koyanlar varmış içine.

Ya Aynurcum güldüm dedim ama alınma sakın. Şimdi hiç duymamışken sütün buharına nasıl oturuluyormuş diye okuyunca tuatamadım kendimi. Of Allahım of, neler çekiyoruz biz böyle.
alinmadim sekerim ama dogruymus bugun googlede arastirma yaptim bir cok kisi uygulamis ve olumlu sonuc almis hatta maydonazla karistirmis ve nenemin nenesinin zamaninda böyle yaparak hamile kalirlarmis!!! havucu ilk defa duydum ben benimkine mesir macunu aldim icinde neler var neler ama tadini begenmedi yemiyor. türkiyede yasasam giderim misir carsina alirdim özel güclestiriciler anlarsinizya!!! bende avuc avuc findikla bal yediriyorum.

alinmadim sekerim ama dogruymus bugun googlede arastirma yaptim bir cok kisi uygulamis ve olumlu sonuc almis hatta maydonazla karistirmis ve nenemin nenesinin zamaninda böyle yaparak hamile kalirlarmis!!! havucu ilk defa duydum ben benimkine mesir macunu aldim icinde neler var neler ama tadini begenmedi yemiyor. türkiyede yasasam giderim misir carsina alirdim özel güclestiriciler anlarsinizya!!! bende avuc avuc findikla bal yediriyorum.

Valla doğrusunu söylemek gerekirse ben çok güldüm, Allah aşkına kızlar ya, her duyduğunuza inanmayın, kadının hamile kalacağı varmış kalmış bence. Süt buharını ilk defa duydum ama itiraf edeyim.
Çok germeyin kendinizi, sütün buharından kalkıp o işi yapmak da pek kolay olmasa gerek. Amaniiinnn süt kokulu. Neyse Aynurcum, haber ver oturdun mu oturmadın mı?
seni güldürmüsüm ya cok sevindim:KK66: evet yaptim gerisinide ziyan olmasin diye yogurt mayaladim:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: inandinmi kiiiiiizzzz??? saka yaptim belkide böyle yapanlar vardir malum ekonomik kriz millet sütü icmeye bulamiyor, kimiside biseylerine buhar yapiyor. yapmak istiyorum ama simdi guzel büyümüs yumosuma zarar veriymiyim diye korkuyorum. sende arastir bana hak vericeksin.

tamam yarin havuc suyu alayim ama bizimki zor icer onu. yinede deneyim ben.

ne saati, neyin saati bu bahsettiğiniz?
ha ha ha merakli melahat..... neyin saati biliyon burda fazla acikliyamam:KK64:sen anlamissindir. catlatma ignesinden 36 saat sonra anliycaniz benim yarin aksam saat 9 la 10 arasi esime randevum var:KK64::KK64::KK64:ya kizlar ben burayi sevdim sizinle stres falan kalmiyor cok güzel vakit geciriyorum. birde kaynanasini sevmeyenlere katiliyorum hic biseyim kalmiyor. simdi ne yapiyorsunuz bakalim cekirdek tabagi önünüzde dizimi bakiyorsunuz bakalim öpt sizi....

noreee, alfabe ve kadersizmisim..... kizlar size bir klüb vericem oraya girin arkadas aciklamis süt meselesini, "Polikistik overliler umudunuzu yetirmeyin iste benim hikayem"esmaaa0202 bu arkadasin mesajlarini okuyun en sonunculari ok.

esime söyledim süt meselesini caizmi diyor sonrada yazik degilmi süte diyor güldük. hepinize iyi geceler, Allah rahatlik versin

tamam yarin havuc suyu alayim ama bizimki zor icer onu. yinede deneyim ben.

havuç suyunun tadı güzel oluyor, istersen içine başka şeyler de karıştırabilirsin, incir muz falan. Bizim buralarda bu karışımı atom adı altında satıyorlar. Bomba gibi yani.:KK52::KK52:

X