İgne tedavisiyle hamile kalan var mı ?

Yarın da randevum var bu arada. Kaç yumurta alacağız bakalım. Belli olur mu acaba yarın. İğnede bugün 4. gün idi. Reglin de 7. günü. Yarın 8 olacak yani. Neyse yarın akşam yazarım size. Ay inşallah bir terslik olmaz. Aynurcum bu arada ben de rahatıyorum gerçekten bu tpikte. Dertleşmek iyi geliyor.

merhaba canım
valla korktuğum kadar kötü geçmedi,korktum ağlaya ağlaya girdim,daha önceden çektirmiş kadınlar vardı teselli edip moral verdiler bana..benim canımı spekülüm acıttı ama çok uzun sürmedi..

solda birazcık tıkanıklığım varmış ama ilaçla açıldı şuan bi sorunum yok bakalım gelen günler ne getirecek???

Bu arada geçmiş olsun güzelim sana da. Rahatlamışsındır, en azından temiz olduğunuanlamış oldun. Bu ble büyük bir rahatlama.

Neyse, yarın yazarım arkadaşlar sonucu ben, hadi iyi bakın kendinize. İy geceler hepinize.

seni güldürmüsüm ya cok sevindim:KK66: evet yaptim gerisinide ziyan olmasin diye yogurt mayaladim:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: inandinmi kiiiiiizzzz??? saka yaptim belkide böyle yapanlar vardir malum ekonomik kriz millet sütü icmeye bulamiyor, kimiside biseylerine buhar yapiyor. yapmak istiyorum ama simdi guzel büyümüs yumosuma zarar veriymiyim diye korkuyorum. sende arastir bana hak vericeksin.

Alemsin valla. :KK52::KK52:Tamam bi bakayım verdiği linke de.

Ay bakaraştırırken ne buldum. Başka bir siteden kopyalama.

merhaba arkadaşlar,tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum..bir faydası olursa çok sevinirim.evlendikten sonra bir yıl korunmamamıza rağmen hamile kalamamıştım.tam tedaviye başlayacaktık ki bir arkadaşım bu kür ü tavsiye etti.bir miktar sütün içine bir demet maydonoz,iki tane iri doğranmış patates ,biraz karabiberi katıp kaynatıyoruz.2-3 dakika kaynadıktan sonra bir çay bardağı rakı koyup buharına çömelerek oturuyoruz.tabi etrafınıza bir battaniye sararak.buharın yakmamasına dikkat edin..yarım saat sonra üşütmeden altınıza yastık koyarak ilişkiye girin.ayağa kalkmadan yatın.ben o ay hamile kalmıştım.ha unutmadan adetinizin bittiği gün veya bir sonraki gün uygulayın bunu.sonra günaşırı ilişkiye girin.hepinize bol şans sevgiler...

:KK52::KK52::KK52:

Aynur valla seninki buna caiz değil der , içinde maydonoz, karabiber, rakı bile var. Eee, önce yeşillendir, sonra sarhoş et, sonra da karabiberle kavur küçük hanımı. Kavrulur o be.Bir de battaniye var tabi işin içinde. Valla benimkinin yanında böyle bir şey yapsam kaç sene anlatıp güler bilmiyorum artık. Dalga mı geçiyorlar acaba diyorum bazen. Masustanmı yazıyorlar bunları. Hele bu kürden sonra doğacak çocuğu tasavvur edemiyorum.O çucuk hem yanık, hem zerhoş doğar len.:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
günaydın kızlar,ben akşamları giremiyorum..
iyi kaynatmışsınız sefanız olsun :KK66: :KK66: :KK66:
aynurcum ve alfabecim ben açıkçası önce doktorun dediğini yapmaktan yanayım.
tabi eminim siz de öyle yapıyorsunuz da..hani bunlar benim için sonra belki diyebileceğim şeyler.
bir de ben çalışıyorum akşam eve geldiğimde dilim dışarı düşmüş oluyo artık :KK35:
valla çoğu zaman kalkıp yatağa gitmeye bile mecalim kalmıo :KK60:

aynurcum,tatlım bu akşam :KK76: :KK76:
hadi hayırlısı :KK49:

noreee, alfabe ve kadersizmisim..... kizlar size bir klüb vericem oraya girin arkadas aciklamis süt meselesini, "Polikistik overliler umudunuzu yetirmeyin iste benim hikayem"esmaaa0202 bu arkadasin mesajlarini okuyun en sonunculari ok.

Kuzum biliyorum okudum bende esmanın yazısını harbi diyorumdenicem...Ucuz bir marka süt alcam..deniycem de deniycem...

alinmadim sekerim ama dogruymus bugun googlede arastirma yaptim bir cok kisi uygulamis ve olumlu sonuc almis hatta maydonazla karistirmis ve nenemin nenesinin zamaninda böyle yaparak hamile kalirlarmis!!! havucu ilk defa duydum ben benimkine mesir macunu aldim icinde neler var neler ama tadini begenmedi yemiyor. türkiyede yasasam giderim misir carsina alirdim özel güclestiriciler anlarsinizya!!! bende avuc avuc findikla bal yediriyorum.

İstiyosan alalım mesir macunu tr den kargoyla yollayalım canım oraya..

ha ha ha merakli melahat..... neyin saati biliyon burda fazla acikliyamam:KK64:sen anlamissindir. catlatma ignesinden 36 saat sonra anliycaniz benim yarin aksam saat 9 la 10 arasi esime randevum var:KK64::KK64::KK64:ya kizlar ben burayi sevdim sizinle stres falan kalmiyor cok güzel vakit geciriyorum. birde kaynanasini sevmeyenlere katiliyorum hic biseyim kalmiyor. simdi ne yapiyorsunuz bakalim cekirdek tabagi önünüzde dizimi bakiyorsunuz bakalim öpt sizi....

Nerden tahmin ettin kıss..Çıtlattım ben akşam çiğdemlerimi...:KK60:

Bu arada geçmiş olsun güzelim sana da. Rahatlamışsındır, en azından temiz olduğunuanlamış oldun. Bu ble büyük bir rahatlama.

Neyse, yarın yazarım arkadaşlar sonucu ben, hadi iyi bakın kendinize. İy geceler hepinize.[/QUOTE]

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM..
İYİ HABERLERİNİ BEKLİYORUZ :KK66:

günaydin kizlar hepinize:KK66::KK66::KK66: Alfabe ne öyle be canim öyle kürmü olurmus, süt maydonoz neysede raki falan ne oluyor okadarida fazla abartmislar. dogacak cocugun akibetinide düsünmek lazim. sana sunu söyliyeyim acayip catlatsin kiz sen nerden buluyorsun bu kadar laflari aksamdan beri beni güldürüyorsun:KK66::KK66::KK66: senin icin merak ediyorum bakalim hayirlisi stres yapma ok. tüp bebek yöntemi gibi yapiyorlar dime yarin aksam ayrintilariyla bekliyoruz haberleri.

günaydın kızlar,ben akşamları giremiyorum..
iyi kaynatmışsınız sefanız olsun :KK66: :KK66: :KK66:
aynurcum ve alfabecim ben açıkçası önce doktorun dediğini yapmaktan yanayım.
tabi eminim siz de öyle yapıyorsunuz da..hani bunlar benim için sonra belki diyebileceğim şeyler.
bir de ben çalışıyorum akşam eve geldiğimde dilim dışarı düşmüş oluyo artık :KK35:
valla çoğu zaman kalkıp yatağa gitmeye bile mecalim kalmıo :KK60:

aynurcum,tatlım bu akşam :KK76: :KK76:
hadi hayırlısı :KK49:

günaydin canim... ay öylemi kiyamam kiz sabret hamis olunca tadini cikartirsin, bu aksam hayirlisi beni heyacanlandiriyorsun:KK49::KK49: mum isiklarini falan hazirliycam ne romantik dime:KK66::KK66:

günaydin canim... Ay öylemi kiyamam kiz sabret hamis olunca tadini cikartirsin, bu aksam hayirlisi beni heyacanlandiriyorsun:KK49::KK49: Mum isiklarini falan hazirliycam ne romantik dime:KK66::KK66:

tabi tabi rutinleşmesin..hem ne kadar hoşunuza giderse o kadar çabuk oluyomuş bebek :KK60: BENCE BİŞEYLER DE GİY
üstü kapalı söylüyorum anla sen beni :KK66: :KK66: :KK66:

Son düzenleme:
İstiyosan alalım mesir macunu tr den kargoyla yollayalım canım oraya..

tesekkürler canim düsünmen bile yeterli burda var marketten almistim ama bizimkisi yemedi. 2 hafta sonra annemle babam geliyor onlarin geldigine seviniyorumda, misafirden yogunluktan yataga zor atiyorum kendimi Allah yardimcim olsun!! bu rada sizin istediginiz bisey varsa bende size yollayabilirim haberiniz olsun. ben insanlara yardimci olmayi, ve onlari sevindirmeyi coook severim.

Noreee kahvalti vardi camide gitmeden bir bakiyim dedim merak ettim kaldim bilgisayar basinda amammm bos ver haftaya giderim wallla bagimli oldum kiz ben buraya her ....gün bakmadan duramiyorum

Son düzenleme:
Canım ya 2 gündür kasık ağrım var sağlı sollu,ve akıntılarım çoğaldı.
Dün akşam ovulasyon testi ile baktım tek çizgi çıktı.
Acaba bu akıntı ve ağrı çatlama ağrısı mı diyorum???
Neyse akşam olsun da tekrar bakıcam..

X