İstanbul Sultançiftliği-G.O.P civari özel hastanelerde doğum yapanlar

gaziosmanpaşa sultançifliği kızlar size çok uzak bir hastane değil özel çapa hastanesini tavsiye ediyorum ben tek kişilk oda sezaryen 600 isteğe bağlı mecburi olursa bilmiyorum normal doğum da 200 sanırım bunun yanında çocuğun ilk aşısı işitme testi ücretsiz eltim yeni doğum yaptı bende 3 yıl önce doğum yaptım orda çok temiz bir hastane gidin gezin odalarını bilgi alın çok güzel ilgileniyorlar

herkese selam..
özel duygu hast. muayene ssklıya 25 tl
balat hastanesi ssklı 20 tl bilginiz olsun... benim gitmişliğim yok ama.. fiyatlar aklınızda olsun..

bende ilk doğumumu bilge hastanesi küçükköyde yapmıştım günüme daha çok varken beni doğuma aldılar gerekce suyumun iç bir azalmasıymış
ben hissetmedim ama 12 saat boyunca suni sancılarla boğuşunca anladım 9 ay boyunca aynı dr a gittim ve ilk defa beni pazar gününe denk gelen bir gün kontrole çağırdı nöbetçi olduğu gün. hiç memnun kalmadım şuan ikinci bebeğime hamileyim ve hala hastane arıyorum

Bir de GOP da Belde Tıp Merkezi diye biyer var.. belediyenin orda.. oraya gideniniz war mı??

Belde tıp merkezi goparkın oraya taşındı. Ayrıca o hastanede doğum yapılmıyor. Bildiğim kadarıyla şafak hastanesine yönlendiriyor. Kaliteli bi hastane olduğunu düşünmüyorum. Çalışsnları çok suratsız

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X