Vücut Kremleri Victorias secret vücut kremleri kullanan var mı?

Vücut kremleri, losyonlar

zepyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2011
7
0
Kızlar öncelikle hepinize merhaba. Yeni üye oldum ve bu siteyi şu zamana kadar bilmedigime inanamıyorum :) Hepinize sevgiler.

Girer girmez bir sorum olacak sizlere,

biyerde bu victorias secret vücut losyonlarından falan buldum. Site adı yazarsam yanlış anlaşılabilir diye yazmıyorum. arkadaımdan gelen linkle üye oldum. Sorun şu,

Luscious Kisses diye bir vücut kremi var. 250ml , fiyatı 25TL. Almayı düşünüyorum fakat aklım takıldı bundna kullananını var mı? Fikri olanlar yazabilirse sevinirim. Buradan gelen yorumlara göre alacağım, nasıldır bu victorias secret 'ın losyon parfüm ürünleri?

Şimdiden teşekkürler , Zeynep :KK69:

kızlar siteye dışardan girilmiyor.

xxxxx

Burdan üye olun, üzgünüm ama kendi davetiye linkimden başka yol bulamadım. Yoksa girişde takılıyorsunuz. Bıktım bu gizemli site aksiyonlarından. Hepsi açık olsa ne olur sanki :KK47:

Son düzenleyen: Moderatör:
Isteyen olursa yurtdisindan getirten tanidigim var. Cok daha uygun fiyata geliyor. Orjinal.

Bende bir tane edindim vücut losyonlarından(love spell). Mis gibi kokuyor :KK16:

Son düzenleme:
Kızlar öncelikle hepinize merhaba. Yeni üye oldum ve bu siteyi şu zamana kadar bilmedigime inanamıyorum :) Hepinize sevgiler.

Girer girmez bir sorum olacak sizlere,

biyerde bu victorias secret vücut losyonlarından falan buldum. Site adı yazarsam yanlış anlaşılabilir diye yazmıyorum. arkadaımdan gelen linkle üye oldum. Sorun şu,

Luscious Kisses diye bir vücut kremi var. 250ml , fiyatı 25TL. Almayı düşünüyorum fakat aklım takıldı bundna kullananını var mı? Fikri olanlar yazabilirse sevinirim. Buradan gelen yorumlara göre alacağım, nasıldır bu victorias secret 'ın losyon parfüm ürünleri?

Şimdiden teşekkürler , Zeynep :KK69:

Ben cogunu kullandim canm ve cok memnunum gercekten erkek arkadsm bayiliyrrr. Vanilya lace ve amber romanceyi cok seviyrm insanin aklini aliyr resmen yazinda candy baby cok iyi oluyr hepsi guzel ama

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X