Eşe sürpriz yapmak

kız mutluktan deli olurlaarrr... arkadasalarını içinde heeeyyyytt benim hatun kıydı paraya bastı milyon doları gelirdi hagi yi diye :KK70::KK70::KK70:. benim herif biz Q7 yanayana karsıdan gelelim kosar adamın boynuna sarılır aslanım kocum diye :KK70::KK70:: beni görmez :KK70::KK70:. dün gece maç iziliyo askım yemek diyorum hııı diyo askım yemek diyorumm hııı diyo.. baktyım hayat yok... :KK70: dewre arasında kurdum masayı :KK70::KK70:: agzına yedi burnuna bilmiyorum hemen maç için :KK70::KK70:::KK53::KK53: :KK60::KK60::KK60:

dogru soluyorsun canım gercekten mac mac mac. bazen deli oluyorum ama idare edecez artık.
arkadasların dedıgı gıbı 14 subat gelıyo bakalım kım kıme ne yapcak :KK9:

dogru soluyorsun canım gercekten mac mac mac. bazen deli oluyorum ama idare edecez artık.
arkadasların dedıgı gıbı 14 subat gelıyo bakalım kım kıme ne yapcak :KK9:

kara kara düşünüyorum valla.. pis pis bakıyprum kendisine. niye bakıyosun melegim diyo bazen içine seytan kaççtıgını düşünüyorum diyo :KK70::KK70:. neden olsa seytanda bi melek diyo.. yaa... :KK70::KK70: ne yapsam diye düşünüyorum.. 14 subaaaattt !!!!! ne yapsam... galiba burdaki ortak fikir hep güzel bir otel gecesi.. :KK1::KK1: :KK52::KK52: :KK69::KK69:

kara kara düşünüyorum valla.. pis pis bakıyprum kendisine. niye bakıyosun melegim diyo bazen içine seytan kaççtıgını düşünüyorum diyo :KK70::KK70:. neden olsa seytanda bi melek diyo.. yaa... :KK70::KK70: ne yapsam diye düşünüyorum.. 14 subaaaattt !!!!! ne yapsam... galiba burdaki ortak fikir hep güzel bir otel gecesi.. :KK1::KK1: :KK52::KK52: :KK69::KK69:

aynen bende :97:
evet burda herkes otel den bahsedıyo ama ben evde olmayı tercıi ederim
daha renkli olur :KK9:

Ben 14 Subat ı evde gecırecegım esımle.
Guzel bır masa hazırlarım, mum ısıkları ve en sevdıgımız aska davet eden o sarkı fonda olacak.
Eh tabı cıcılerımı de gıyınıp, bekleyecegım askımı.

Dogum gunu ıcın de cok farklı degıl dusuncem.
Sadece eve bıraz daha erken gıdecegım, balonlar alacagım ve uzerlerıne ask dolu notlar yapıstıracagım.
Bır kac gulun yapragı ve yıne mumlar dekoru tamamlayacak.

Belkı yıldonumumuzde otel ısı olabılır.
Bılmıyorum, 'nıye o yapmıyor da ben yapıyorum' dıye dusunmezsem, yaparım.

Ben 14 Subat ı evde gecırecegım esımle.
Guzel bır masa hazırlarım, mum ısıkları ve en sevdıgımız aska davet eden o sarkı fonda olacak.
Eh tabı cıcılerımı de gıyınıp, bekleyecegım askımı.

Dogum gunu ıcın de cok farklı degıl dusuncem.
Sadece eve bıraz daha erken gıdecegım, balonlar alacagım ve uzerlerıne ask dolu notlar yapıstıracagım.
Bır kac gulun yapragı ve yıne mumlar dekoru tamamlayacak.

Belkı yıldonumumuzde otel ısı olabılır.
Bılmıyorum, 'nıye o yapmıyor da ben yapıyorum' dıye dusunmezsem, yaparım.

bence güzel bir süpriz olur. bende evi seviyorum . daha rahat oluyorum sonucta kendı evim.
bakalım belki bana da esim süpriz yapar.

bence güzel bir süpriz olur. bende evi seviyorum . daha rahat oluyorum sonucta kendı evim.
bakalım belki bana da esim süpriz yapar.

Hem rahat hem ekonomık :-)
Ben daha cok zamansızlıktan oturu gıdemem bır baska yere.
ımkanımız olsaydı, bır kac gunlugune adalara gıtmek ısterdım.
O kadar cok ıstıyorum kı...
Ama belkı Nısan ayında bır gunlugune gıdılebılır adalara.

Bu konuda bılgısı olan var mı?
Yanı adalara Nısan ayında gıtmek nasıl bır fıkır sızce?

ya kızlar benim eşim için çok bişey ifade etmez, mum ışığı, not, müzik, çiçekler, kalpler vs.. vs..
başka ne olabilir ki
:26:

Kızlar otelimizi değiştirdim bakalım beğenecekmisiniz bu oteli....Google a marigold bursa derseniz çıkıyor...Bakıp yorumlarınızı yazarsanız sevinirim...:KK71:

kızlar 14 şubat için neler yapıcaz paylaşalım da
o gün kandilmiş haberi olan varmı
napıcazzzzzzzzzz?
:KK43:

Kızlar otelimizi değiştirdim bakalım beğenecekmisiniz bu oteli....Google a marigold bursa derseniz çıkıyor...Bakıp yorumlarınızı yazarsanız sevinirim...:KK71:

Çok şık. Önceki otel hangisiydi canım. Takip edememişim başlığı.
:KK9:

Son düzenleme:
arkadasım tuttugu takım iç giyimini alabilrisin birde üstüne forma giy dedi tabi sadec forma lata birşey yok dedi benimki gibi fanatikler için iyi bir fikir gibi geldi bana sarıbeybi bu arada urfadaymııssın bende antepliyim

aaa:KK53: antebin neresinden canımm

kokus0239 .!.:
ayy cok güldüm yaa alemsin ben sewniyorum sürprizlerime dio :KK70::KK70::KK70: herif gözün cıkmaya de sende :)) :KK53::KK53: ben henüz bir sürpriz yapmadım ne yapsam acaba :):KK69::KK69:
Selam bende 8 aylik evliyim bende gidiyorum ic camasir daha utanıyorum ama yene yatmaya doğru giyorum ama sanki hic ilgisi çekmiyor oraları olmuyor sanki ona değilde başkasına yapmış gibi ben ne yapabilirim lütfen yardım edin

X