Eşe sürpriz yapmak

napim bacım nasıl aşarım utanma olayını bilmemki fikir verin yaa:KK1:

O tv izlerken giy geceliğini vs işte krem koku vs onları da sürün sonra hoppp salona istesen ilk zamanlar ışığı kapat kocacım ben geldim deee:KK66:
Hızlı gir odaya utanıyosan zaten sonrası gelir:KK52:

O tv izlerken giy geceliğini vs işte krem koku vs onları da sürün sonra hoppp salona istesen ilk zamanlar ışığı kapat kocacım ben geldim deee:KK66:

güzel bir fikir tatlım birdde kendini içine en ahat giydigin gecelikle basa işe sonrası gelir :)

benimki bi hayli odun bazen gece yatarken giysem üşürsün canım diyo bana yaaaaaa :KK1:

arkadasım tuttugu takım iç giyimini alabilrisin birde üstüne forma giy dedi tabi sadec forma lata birşey yok dedi benimki gibi fanatikler için iyi bir fikir gibi geldi bana sarıbeybi bu arada urfadaymııssın bende antepliyim

arkadasım tuttugu takım iç giyimini alabilrisin birde üstüne forma giy dedi tabi sadec forma lata birşey yok dedi benimki gibi fanatikler için iyi bir fikir gibi geldi bana sarıbeybi bu arada urfadaymııssın bende antepliyim

evet benimki GS li gidim sarı kırmızı alayım bişiler.
evet tatlım urfalıyım hemşeriyiz kızz
:79:

Forma iyi fikir yapasım geldi ama koca yok:KK59:
Gaziantapte asker şmdi:KK59:

evet benimki GS li gidim sarı kırmızı alayım bişiler.
evet tatlım urfalıyım hemşeriyiz kızz
:79:

baya yakınız kız.. gs li güzel işle sarı kırmızı birseyler al.. bide forma orjinal olmasına gerek yok :))) ben alıcam valla hatta işten cıktıktan sonra inerim carsıya.. urfaya cok geldim .. güzel urfa calısştıgımız hastaneler var orda .. antebe gelmişsindir sende :))

baya yakınız kız.. gs li güzel işle sarı kırmızı birseyler al.. bide forma orjinal olmasına gerek yok :))) ben alıcam valla hatta işten cıktıktan sonra inerim carsıya.. urfaya cok geldim .. güzel urfa calısştıgımız hastaneler var orda .. antebe gelmişsindir sende :))

adamla aramız kötü bu aralar ama bana biraz ilgili olduğu anda yaparım bu süprizi.1 haftadır naneliydik dünden beri iyi gibi bakalım nolcek?valla bi kez gelebildim cnm ya.ne iş yapıyon antepte?

tatlım ben antepteyim bak ben burdan kocana birseyler gönderirim senin için baklavaya ne dersin çiçek.. bak allah bir araya getirdi kız antepliyimmmm ::))))En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE :KK71::KK71:

çok saol canım sevgililler günü için kargo yapmayı düşünüyodum daha karar veremdm

geçen hafta gaziantepteydim eşimin yemin töreni vardı.
gerçekten çok güzel şehirmiş ahh bie ali nazik:KK16: yedimm

valla canım cok güzldir antebim.. bir denizimiz yok onuda arada tatillerle kapatıyoruzz... tanısmıs olsaydık agırlardım seni tatlım artık bi dahaki ziyaretine misafir ederim :KK16::KK16:

haa burarada eşim gemide çalışıyordu sevgiliken gemi istanbulda limana yanaşınca çiçek yollamşıtım çok sevinmişti yani sizde eşinizin işyerine yollayabilirsinz :KK34:

X