Eşe sürpriz yapmak

valla canım cok güzldir antebim.. bir denizimiz yok onuda arada tatillerle kapatıyoruzz... tanısmıs olsaydık agırlardım seni tatlım artık bi dahaki ziyaretine misafir ederim :KK16::KK16:

inşallah şubat sonu gelmeyi düşünüyorum aslında:nazar:

ayyy gerçekten mii çok sevindimm yaaa ama bişi demesinler askeriyeden

tabi canım gönderebiliyoruz.. ben elemanımla eliyle teslim ettiririm kendisine sen adresini adını tam bilgi olarak werirsin canım.. birde görüşebilecekleri görüş saati ögrenirsin eşinden eelden werdirirm kendise br güzel not yazdırım senin adına görsün baksın kendisi için nasılda yetişebiliyosun :) En Büyük TÜRKİYE

ne zaman istersen canım haber wer özleden msj at bana ben agırlarım seni burda tatlım.. burda acil bir sey olur ulasabilirsin bana özleden

teşekkür edrim canım
geçen uğur otelde kaldık gayet iyiydi başka önerebiliceğin yer var mı şehitkamilde

teşekkür edrim canım
geçen uğur otelde kaldık gayet iyiydi başka önerebiliceğin yer var mı şehitkamilde

ugur otel güzel ewet canım tuğcan war canım sauna sı hamamı havuzu altta disco war ayrıca sehir merkezinde cok güzeldir hafta sonu discosunda güzel eglence oluyo

Ben bi kere kırk saat uğraşarak küçücük mumlarla kocaman seni seviyorum yazıp yakmıştım o eve gelince saklandım bi baktım mumları söndürüyor napıyorsun dedim yangın çıkmasın dedi ya :KK57:
ya diyorum o kadar uğraştım iki kelime etseydin çok sağol aşkım diyo :KK52:
geçen gece de Shakespeare den bir sone yazdım yatak odasının kapısına yapıştırdım baktım gülerek geliyor, adam böyle durumlarda ne tepki vereceğini bilemiyormuş hay Allahım ya....
öpüp teşekkür ediyor ama en sevdiğim Allah razı olsun demesi :)) oha yaaa :)

Ben bi kere kırk saat uğraşarak küçücük mumlarla kocaman seni seviyorum yazıp yakmıştım o eve gelince saklandım bi baktım mumları söndürüyor napıyorsun dedim yangın çıkmasın dedi ya :KK57:
geçen gece de Shakespeare den bir sone yazdım yatak odasının kapısına yapıştırdım baktım gülerek geliyor, adam böyle durumlarda ne tepki vereceğini bilemiyormuş hay Allahım ya....

:KK60::KK60::KK60::KK60: ayyy alemmişşşşş :KK70::KK70::KK70:: yangın cıkmasın Allah razı olsun :KK70::KK70:::KK53::KK53: benimkide yangın meselesine aynısını yapardı :KK70::KK70:: anlamaz anam bacım :KK70::KK70:

ya adama bana sürpriz yap diyorum aklıma gelmiyor bir türlü günlerce düşünüyorum diyor.Bazı insanlar gerçekten bu konuda çok yaratıcıdır benimki malesef onlardan değil :KK59:
Bakalım belki benden göre göre kapar bişeyler.Çok tatlıdır çok iyidir ama bu konuda fos :)

Son düzenleme:
ya adama bana sürpriz yap diyorum aklıma gelmiyor bir türlü günlerce düşünüyorum diyor.Bazı insanlar gerçekten bu konuda çok yaratıcıdır benimki malesef onlardan değil :KK59:
Bakalım belki benden göre göre kapar bişeyler.Çok tatlıdır çok iyidir ama bu konuda fos :)

2 sene flört ardından 7aydır ewliyiz.. aga da tık yok yaptıgı tek sey bana pasta almış birde gül.. arkadaslarıyla kaldıgı dönemde ewine gittim salonda pasta ve gül varr sana sürpriz yaptım dedi ayyy yıkıldım gülmekten bende ne romantiksin askım dedim :KK70::KK70:. darılmasın :KK70::KK70:::KK60::KK60::KK69:

Benimki çiçek falan alır hep sağolsun da mesela doğum günümde bana ne alcaksın diyorum sen söyle ben alayım ben kendim alsam sen kesin beğenmezsin diyor.Hatta utanmıyor al kredi kartımı git ne istiyorsan al diyor yaa :KK4:
En iyi hediye kendine kendin seçtiğin hediyeymiş.Zaten doğum günümde bana şunu alsana falan da diyor :KK52:
Sürpriz yapmak hediye almak için özel bir gün olması gerektiğine inanmıyorum ben o günlerde zaten bişey bekliyor insan sürpriz olmuyor ki adam akıllı.
Benimki bunu okusa da biraz utansa dicem ama özel şeylerimi de asla okumaz ki.
Napalım artık bu kadar kusur herkeste olur diyorum :KK61:

Son düzenleme:
Şöyle bomba sürpriz önerileri olanlar varsa yazsında bizde sebeplenelim :KK1:

Son düzenleme:

Allah razı olsun mu:KK1: iyi allahtan "Eyvallah birader" dememiş, o da olabilirdi,:KK60::KK60::KK60:

ay çok güldüm kusura bakma canım şaka yapıyorum
:KK1::KK1:

Son düzenleme:
yok canım niye kusura bakayım o da ben de gülüyoruz zaten kendisinin bu harika cümlelerine :)

Güzel bir ötelde 2 kişişilik masaj keyfi inanın bundan güzel hediye olamaz..Eşime yapmayı düşünüyorum

X