Eşe sürpriz yapmak

Kızlar sürprizim hazırrrr harika olduu birazdan anlatıcam eklemeleriniz olursa söyleyinnnn:KK52::KK52:

hahah anlatayımmı yoksa az daha merak mı edin:KK52:

evetttt başlıyorum ama okuduktan sonra eklemeler yapın kızlar kaçırdığım yerler olabilir:KK54::KK54:

Öncelikle güzel bir otelde rezervasyon yaptırdım..eşim o gün 4 e kadar çalışıyo cumartesi olduğu için...Tabi kutlanacak gün pazartesi ama ben cumartesiye aldım kutlama gününü:KK74:neyse....O gün kıyafetlerimizi eşyalarımızı arabay doldurup otele gideceğim...o gelene kadar orada hazırlıklar yapacağım..Saat 3 e kadar onu hiç aramayacağım arasada açmayacağım merak etsin azıcık beni:KK66::KK66:sonra saat 3gibi(15 00) mesaj atacağım iş çıkısı falan otelin falan odasında bekliyor olacağım seni diye...arasada açmayacağım:KK60::KK60:sonra odayı romantik bi hale getirdikten sonra giyinip süslenip(kuaföre gideceğim)restauranta ineceğim...laptopuma video çekeceğim aşağıda restaurantta bekliyorum kocacım diye o odaya gelecek giyinip inecek aşağıya..ben romantik bir masada onu bekliyor olacağım:KK69::KK69:mum ışığı yemek pasta faslı olacak sonrada odamıza çıkıp romantik mum ısığında dans edeceğiz...Sonra hazırlanıp spa ve hamama ineceğiz...güzelce jakuzi keyfi ve hamamdan sonra odamıza cıkacağız...bu arada odadaki küvet dolmuş ve etrafı mumlarla kaplanmış olacak...hazırlanıp küvete çağıracağım onu ohhhh...Sonra gece bizim:KK69::KK69::KK69:

Kızlar değişiklik ve eklemelere açığım biraz fikirler verinnn....Bu arada odamızı özel hazırlayacaklar güller kalpler vs....

evetttt başlıyorum ama okuduktan sonra eklemeler yapın kızlar kaçırdığım yerler olabilir:KK54::KK54:

Öncelikle güzel bir otelde rezervasyon yaptırdım..eşim o gün 4 e kadar çalışıyo cumartesi olduğu için...Tabi kutlanacak gün pazartesi ama ben cumartesiye aldım kutlama gününü:KK74:neyse....O gün kıyafetlerimizi eşyalarımızı arabay doldurup otele gideceğim...o gelene kadar orada hazırlıklar yapacağım..Saat 3 e kadar onu hiç aramayacağım arasada açmayacağım merak etsin azıcık beni:KK66::KK66:sonra saat 3gibi(15 00) mesaj atacağım iş çıkısı falan otelin falan odasında bekliyor olacağım seni diye...arasada açmayacağım:KK60::KK60:sonra odayı romantik bi hale getirdikten sonra giyinip süslenip(kuaföre gideceğim)restauranta ineceğim...laptopuma video çekeceğim aşağıda restaurantta bekliyorum kocacım diye o odaya gelecek giyinip inecek aşağıya..ben romantik bir masada onu bekliyor olacağım:KK69::KK69:mum ışığı yemek pasta faslı olacak sonrada odamıza çıkıp romantik mum ısığında dans edeceğiz...Sonra hazırlanıp spa ve hamama ineceğiz...güzelce jakuzi keyfi ve hamamdan sonra odamıza cıkacağız...bu arada odadaki küvet dolmuş ve etrafı mumlarla kaplanmış olacak...hazırlanıp küvete çağıracağım onu ohhhh...Sonra gece bizim:KK69::KK69::KK69:

gerçekten çok güzel düşünmüşsün ama telefonlara cvp vermeme olayı eşini kızdırmasın benmki otele beni kesmeye gelirdii:KK52:

gerçekten çok güzel düşünmüşsün ama telefonlara cvp vermeme olayı eşini kızdırmasın benmki otele beni kesmeye gelirdii:KK52:

:KK1::KK1::KK1: ay evet aynen canım :) Benim eşimde '' başlarım senin sürprizinede insan böyle merakta bırakılır mı diye bi başlar,3 günde küs kalır :KK1:

öncelikle güzel bir otelde rezervasyon yaptırdım..eşim o gün 4 e kadar çalışıyo cumartesi olduğu için...tabi kutlanacak gün pazartesi ama ben cumartesiye aldım kutlama gününü:KK74:neyse....o gün kıyafetlerimizi eşyalarımızı arabay doldurup otele gideceğim...o gelene kadar orada hazırlıklar yapacağım..saat 3 e kadar onu hiç aramayacağım arasada açmayacağım merak etsin azıcık beni:KK66::KK66:sonra saat 3gibi(15 00) mesaj atacağım iş çıkısı falan otelin falan odasında bekliyor olacağım seni diye...arasada açmayacağım:KK60::KK60:sonra odayı romantik bi hale getirdikten sonra giyinip süslenip(kuaföre gideceğim)restauranta ineceğim...laptopuma video çekeceğim aşağıda restaurantta bekliyorum kocacım diye o odaya gelecek giyinip inecek aşağıya..ben romantik bir masada onu bekliyor olacağım:KK69::KK69:mum ışığı yemek pasta faslı olacak sonrada odamıza çıkıp romantik mum ısığında dans edeceğiz...sonra hazırlanıp spa ve hamama ineceğiz...güzelce jakuzi keyfi ve hamamdan sonra odamıza cıkacağız...bu arada odadaki küvet dolmuş ve etrafı mumlarla kaplanmış olacak...hazırlanıp küvete çağıracağım onu ohhhh...sonra gece bizim:KK69::KK69::KK69:

cnm bencede tlfona cvp vermeme olayını düşün benimki işimi annemi babamı arar ortalığı ayağa kaldırır süpriz falan kalmaz valla :KK66:

:KK73:Yok kızlar alışkın kocam benim sürprizlere açıklayıcı mesaj atarım merak etmeyin....Örneğin kocacım san bi sürprizim var şuraya gelirmsin dersem kimseyi aramaz kızmazda anlar zaten bi halt yediğimi:KK66::KK66:ama sizler bana biraz eklemeler yapın yaaa daha neler yapabilirim

:KK73:Yok kızlar alışkın kocam benim sürprizlere açıklayıcı mesaj atarım merak etmeyin....Örneğin kocacım san bi sürprizim var şuraya gelirmsin dersem kimseyi aramaz kızmazda anlar zaten bi halt yediğimi:KK66::KK66:ama sizler bana biraz eklemeler yapın yaaa daha neler yapabilirim

valla o geceye daha ne eklenir ki:KK31:
kelepçe alabilirsin bence adam iyice dumur olsun:KK66:

yazarım canım az cok netleşti zaten kafamda o gün bi gelsin sonrasınıda anlatırım:KK54:

Zaten 14 şubat yaklaşıyo sonrada benim kocişin doğum günü geliyo bol bol yatatıcı fikirler olsun kafamızda :KK69:

Zaten 14 şubat yaklaşıyo sonrada benim kocişin doğum günü geliyo bol bol yatatıcı fikirler olsun kafamızda :KK69:

oooo o kadar sürpriz yaptımki ben eşim aşık bana:KK52:bende ona tabiki:KK69::KK69:inanıyorumki sevgi ve aşk böyle güçleniyooo:KK71:

Yanlıs mı ıfade ettım acaba?
Yanı evlılıgımızın 2. yılı doluyor.
Dogum gunu gıbı ıste, evlılıgımız 2. yasına gırıyor.

Anladım canım, benim anlayış eksikliğim olmuş, sen gayet net yazmışsın aslında. :KK59:
Nice mutlu, güzel seneler dilerim kocişinle..:KK71:

bence laptopa video cekme. görünür bir yere not yazsan daha iyi olur.

X