Eşe sürpriz yapmak

blick

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2010
67
0
Eşine güzel bir masa hazırlamak, mum yakmak vs gibi klasiklerin dışında sürprizler yapanlar var mı, ne gibi sürprizler yaptınız ya da eşiniz size nasıl sürprizler yapar.
Güzel ve değişik fikirleri olan varsa paylaşalım :KK3:

Demekki bu konuda kendimizi geliştirmemiz gerek :)
hiç kimseden bir şey çıkmamış.

sahi sen söylemeden hiç düşünmemiştim haa.klasik olarak mum ışığı falan demişsin ben onu bile yapmadım ki:KK1: ama o bana yapmadığı için yapmıyorum yaa,yoksa yaparım yani.neyse yine de aklıma gelirse yazarım..

Birkaç gün önce eşim izinliydi.Ben sabah erkenden kalktım işe gitmek için hazırlandım.Pembiş rujumu aldım sürecem ki birden aklıma geldi:KK28:banyodaki aynamıza kocama harflerle seni çokkk seviyorum canımıniçi kocacım yazdım pembiş rujumla :)) birkaç saat snr uyanınca tatlısım görmüş tabi mesaj attı,bende seni çok seviyorum romantik karıcım benim diye:KK54:

Bende bazen sabah işe giderken küçük kağıtlara güzel sözler yazarımm çok hoşuna gider
sürprizden kasıtın özel günler mi sıradan mı

Ben en çok değişik iç çamaşırlarıyla süpriz yapmayı seviyorumm:KK16:
Ama benim odundan çok ben seviniyorum süpriziemeee:KK60:

Ben en çok değişik iç çamaşırlarıyla süpriz yapmayı seviyorumm:KK16:
Ama benim odundan çok ben seviniyorum süpriziemeee:KK60:

ayy cok güldüm yaa alemsin ben sewniyorum sürprizlerime dio :KK70::KK70::KK70: herif gözün cıkmaya de sende :)) :KK53::KK53: ben henüz bir sürpriz yapmadım ne yapsam acaba :):KK69::KK69:

ayy cok güldüm yaa alemsin ben sewniyorum sürprizlerime dio :KK70::KK70::KK70: herif gözün cıkmaya de sende :)) :KK53::KK53: ben henüz bir sürpriz yapmadım ne yapsam acaba :):KK69::KK69:

kız insan bir inceler dimi yok benimki direk olaya girelim hurraaa:KK52:
bende meraklıyım öyle şeylere 1 saate hazırlanıyorum 2 dakika üstümde dursun dimi yaaa:KK36:

slm kızlar bende kocama süpriz yapmadım hiç.ne yapsam acep? benimki de biraz odundur da bu aralar da aramız pek iyi değil biri bna akıl versin :KK1:

kız insan bir inceler dimi yok benimki direk olaya girelim hurraaa:KK52:
bende meraklıyım öyle şeylere 1 saate hazırlanıyorum 2 dakika üstümde dursun dimi yaaa:KK36:

:)) hiç söyleme bayılırlar iç camasıra ama o kadar giydikten süslendikten sonra hayatta incelemzeler... ay ay ay ne güzel olmus benim karım tamam ondan sonra dedğin gibi hurra :))) yok anam yok türk erkegi için gecelik 30 sn :))) :KK53::KK53::KK53::KK60::KK60:

Geçen sene eşimi doğum gününde ağvaya götürdüm 2 günlük minik tatil yaptık ağva yaz kış çok güzel bayanlar:KK16:
Tatil dönüşü bütün arkadaşları evdeydi en çok istediği şeyi playstation 3 ü aldım ona eve girdi ev dolu birde playsatation 3 dut gbi kalmıştı:KK53:

:)) hiç söyleme bayılırlar iç camasıra ama o kadar giydikten süslendikten sonra hayatta incelemzeler... ay ay ay ne güzel olmus benim karım tamam ondan sonra dedğin gibi hurra :))) yok anam yok türk erkegi için gecelik 30 sn :))) :KK53::KK53::KK53::KK60::KK60:

Aynenn:KK66::KK66::KK66:

Geçen sene eşimi doğum gününde ağvaya götürdüm 2 günlük minik tatil yaptık ağva yaz kış çok güzel bayanlar:KK16:
Tatil dönüşü bütün arkadaşları evdeydi en çok istediği şeyi playstation 3 ü aldım ona eve girdi ev dolu birde playsatation 3 dut gbi kalmıştı:KK53:

ohh ne güzel tatil bende gecen yıl bası için gidelim 2 gün tatil yapalım dedim.. termel otel war marasta aradım özel idare bakım için suyu kesti 2 gün dedi ya gülemisin aglayamısın :KK70::KK70::KK70:: :KK60::KK60:
yine sanlısın canım cok istedigi bir sey var benim ki işkolik tipik oglak burcu iş hastası belli bir takıntısı yok.. tek askı benden sonra tabi :KK47::KK47: beşiktas.. ahdım beşiktasın önemli bir macında ist blte alıp götürücem onu :))

kızlar ben 7 ay oldu evleneli ben gecelik ya da çamaşır giydiğimde uyumaya yakın giyom,yani giyinip göstermeye henüz utanıyorum :) o da yatağa girip bana sarılınca fark ediyo ama her gün aynını giysem fark etmz o kadar dikkatsizdir .....

kızlar ben 7 ay oldu evleneli ben gecelik ya da çamaşır giydiğimde uyumaya yakın giyom,yani giyinip göstermeye henüz utanıyorum :) o da yatağa girip bana sarılınca fark ediyo ama her gün aynını giysem fark etmz o kadar dikkatsizdir .....

bende 7 aylık ewliyim ama :)) utanma olayı bende yok sanırım :))
seinkide alemmiş.. dedim ya az önce 30 sn sadece bakıları sonra ne gşydin hatırlamaz bile :KK70::KK70:
agır agor asmaya basla utanma olayını :):KK74:

Zaten çok uzun gösteremezsin merak etmee:KK69:
Valla benimki de 1-2 ay snra giysem aynı geceliği aaaa yeni mi aldın der:KK52:

ohh ne güzel tatil bende gecen yıl bası için gidelim 2 gün tatil yapalım dedim.. termel otel war marasta aradım özel idare bakım için suyu kesti 2 gün dedi ya gülemisin aglayamısın :KK70::KK70::KK70:: :KK60::KK60:
yine sanlısın canım cok istedigi bir sey var benim ki işkolik tipik oglak burcu iş hastası belli bir takıntısı yok.. tek askı benden sonra tabi :KK47::KK47: beşiktas.. ahdım beşiktasın önemli bir macında ist blte alıp götürücem onu :))

Ona yapabiliceğin en iyi sürpriz emin oll:KK64:

Zaten çok uzun gösteremezsin merak etmee:KK69:
Valla benimki de 1-2 ay snra giysem aynı geceliği aaaa yeni mi aldın der:KK52:

ay alemsin sefdim seni kız :)) yeni aldın der ha 2 ay sonra.. uzun gösterme meselesi aynı :))
en güzel sürpriz gecelik onuda sn lerle harcıyolar.. dk razıyız artık gör bi bak.. neresinde ne war yokk anam yok.. :KK60::KK60:

ee hadi kızlar değişik bişiler bulalımda yapalım hepimiz.Bakalım hepimizin oduncukları nasıl tepki verecek,paylaşalım snr burdan:82:

bende 7 aylık ewliyim ama :)) utanma olayı bende yok sanırım :))
seinkide alemmiş.. dedim ya az önce 30 sn sadece bakıları sonra ne gşydin hatırlamaz bile :KK70::KK70:
agır agor asmaya basla utanma olayını :):KK74:

napim bacım nasıl aşarım utanma olayını bilmemki fikir verin yaa:KK1:

X