2. kez yine aynı kişi için terkeden erkek tekrar geri gelir mi?

1-Döner de iki çift söz ederseniz kalbi sızlayacak sanıyorsunuz... Aynı kişiyi iki kez aynı sebepten terk eden adam kararlarını kalbi ve mantığıyla değil "farklı organ"larıyla veriyordur, haliyle sızlama vs. olmaz.

2- Size bakarken gözlerinde gördüğünüz ve hayranlık sandığınız şey sizin ona bakarken gözlerinizde oluşan şey... O da bunu çok iyi bildiği için sizin ona beslediğiniz hayranlığı ve affediciliği kullanarak tekrar dönmek isteyebilir... Siz de intikam alayım derken şu halinizden beter olursunuz çünkü onu hala seviyorsunuz o ise size karşı "boşta kalındığında sarılacağı can simidi olmanız" dışında bir şey hissetmiyor, "aklının bir köşesinde" var olduğunuzu düşündüğünüz sıfat bu... Doğal olarak ancak o sizin canınızı yakabilir, siz onun değil...

Ya kendisini çok ii tanıyorum. Canının nasıl yanacağınıda biliyorum. Ayrıca bakışlarındaki hayranlığı sadece ben söylemiyorum. Ben görmesem bile gören herkes o çocuk sendn hoşlanıyor diyor. Yani her ne sebeple dönerse dönsün canını yakmasını biliyorum. Benim canım 1 kez daha yanmaz. Buna eminim. Benim sorduğum soru böyle karaktersiz gurursuz birisi arkadş olarak bile döner mi? Sadece bnu merak ediyorum. :44:

Ya kendisini çok ii tanıyorum. Canının nasıl yanacağınıda biliyorum. Ayrıca bakışlarındaki hayranlığı sadece ben söylemiyorum. Ben görmesem bile gören herkes o çocuk sendn hoşlanıyor diyor. Yani her ne sebeple dönerse dönsün canını yakmasını biliyorum. Benim canım 1 kez daha yanmaz. Buna eminim. Benim sorduğum soru böyle karaktersiz gurursuz birisi arkadş olarak bile döner mi? Sadece bnu merak ediyorum. :44:

1- O da sizin canınızın nasıl yanacağını biliyormuş.

2- Herkesin dediği doğru olsaydı iki kez terk edilmezdiniz.

3- Madem istediğiniz döndüğünde canını yakmak "arkadaş olarak bile" dönse ne işinize yarayacak "arkadaş"ınızın canını yakmak, sizin canınızı arkadaş değil sevgili sıfatıyla yakmadı mı?

4- Yeniden gitmek üzere dönebilir. Daha evvel dönmüş. "Dönme" konusunda uzman... Dönebileceğini, beklendiğini biliyor. :KK68:

Konu açanların "sevildiklerinden bu kadar eminken" açtıkları konunun iddia ettiklerinin tam tersi yönde olmasını, terk eden adamın sevmediğini söylediğimizde "Beni sevdiğini herkes biliyor" demelerine anlam veremiyorum... :KK68:

Bu kadar zaman harcanmış eline sadece kuru bir hayranlık kalmış.
Sana verebileceği başka birşey yok..
sen onu nasıl üzersin biliyormusun başkasına aşık olursun. başkası sana aşık olur. çok mutlu mesut yaşarsın ancak bu şekilde onu üzersin. sende dersin içinden kayben kaybetti ile kalır. Hayat kısa boş şeylerle vakit harcama. Mutlaka başka bir aşk kapını çalacaktır. Umudunu kaybetme :)

Son düzenleme:
Bu kadar zaman harcanmış eline sadece kuru bir hayranlık kalmış.
Sana verebileceği başka birşey yok..
sen onu nasıl üzersin biliyormusun başkasına aşık olursun. başkası sana aşık olur. çok mutlu mesut yaşarsın ancak bu şekilde onu üzersin. sende dersin içinden kayben kaybetti ile kalır. Hayat kısa boş şeylerle vakit harcama. Mutlaka başka bir aşk kapını çalacaktır. Umudunu kaybetme :)

İnşallah. O kadar dua ediyorum karşılığını elbet alırım dimi?:85:

seni bir başkası için terketmiş adamı geri kabul ettin mi gerçekten?

ha bir de ikinci kez aynı kişi için seni terkediyor, sen de tekrar geri gelir mi diye düşünüyo musun?

yok canım ben yanlış anlamış olmalıyım.

seni bir başkası için terketmiş adamı geri kabul ettin mi gerçekten?

ha bir de ikinci kez aynı kişi için seni terkediyor, sen de tekrar geri gelir mi diye düşünüyo musun?

yok canım ben yanlış anlamış olmalıyım.

Hayır doğru anladınız. Bana geri döndüğünde öyle büyük yeminler etti öyle şeyler yaptı ki bu sefer gerçekten sevdiğine emindim. Ki o beni seviyodu. ta ki öğretmeni kafasını karıştırana kadar. :KK47:
Şimdi gelmesini istememin sebebide çok farklı. Affetmek için geri gelmesini istemiyorum ben. Ama sizde dahil herkes yanlış anlıyor. Onu tekrar affedeceğimi düşünüyolarr. Ama öyle birşey yok. Kesinlikle affetmem onu.

X