Lazer Epilasyon Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı

Merhaba arkadaslar , ben direk konuya gireyim. Cihazın uzerinde blue shine yazan bir cihaz kullanıyorlar. Bu cihaz hakkında bir bilgim yok ama her seferinde uzerinde bulunan yazilari incelerim. Agustos ayında 5 seansa girecegim. Bulunduğum İl de diode makina bulamadigim için gidiyorum. Ayrica o makina da hep ayni yükseklikte atış yapiyorlar. "Bunun dozunu kaç seans sonrasi artirirlar bu doz ayarı kacta olması lazim." Bilen var mı? Çok muallakta kalarak gittim. Aslında şu an herşey iyi ay da bir seans olur tüyler çok nadir yerlerde ama tabi her ay yapilmasinin etkisi var. Ama koltuk alti ve bikini bolgemden memnunum yarım bacak ve üst bacak arası yaptiriyorum. Seans başı 230 TL oduyorum. Ama alt bacakta bu seansta biraz fazla çıkan tüylerle karsılastım. Alexin ne kadar faydası var boşuna para mı veriyorum bilmiyorum. Seanslar bitip birakinca yeniden çıkmaya yeniden baslar mi? Alt bacaklarimdab dolayı tedirgin oldum. :S iyi geceler

Bende alex lazere eylül başında başlamayı düşünüyorum arkadaşımın tavsiyesi ile onun gittiği ve memnun kaldığı yerle görüşücem :))) umarım memnun kalırım kızılay bölgesinde gidiceğim yer ama tedirginim arkadaşımda geçen sene eylülde başlamış haziranda bitti bütün işlemi suan hamişş ve çok memnun şiddetle tavsiye etti banada yinede içimde bi tirsma var tamamen bitsin kurtulayım istiyorummm:KK53::KK53::KK53::KK9::KK9:

Benim evimin karşısı Alexandrite yapıyor ama , Ankara tunalı hilmi 'de diot ile yapan bir yere eylülde başlamayı düşünüyorum.Giden arkadaşlarım çok memnun kaldı çünkü:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bi kaç seanstan sonra tüyler incelip sararınca alexandrite tüyleri görmüyo diye duymustum:44:

Alex inceltiyor baya evet,ama düzenli gidebilmek lazım seanslara, beni 5. seansım fakat düzenli gidemedim 3-4 ay arayla ve kontrollere de gidemedim malesef :KK43: ama baya inceldiğini söyleyebilirim. 1 seans da ıpl e gittim jelleri sürdüler bir güzel de jiletlediler ohhh ne güzel kaymak gibi oldum yaaa diye seviniyordum 1 aya kalmadan tüm tüyler olduğu gibi çıktı, alex te 2 aya yakın çıkmıyordu bende, hiç memnun kalmadım bir daha da gitmedim. Seneye kadar seansları düzene koyarım ve kaymak gibi olurum diye düşünüyorum :)))

Alex inceltiyor baya evet,ama düzenli gidebilmek lazım seanslara, beni 5. seansım fakat düzenli gidemedim 3-4 ay arayla ve kontrollere de gidemedim malesef :KK43: ama baya inceldiğini söyleyebilirim. 1 seans da ıpl e gittim jelleri sürdüler bir güzel de jiletlediler ohhh ne güzel kaymak gibi oldum yaaa diye seviniyordum 1 aya kalmadan tüm tüyler olduğu gibi çıktı, alex te 2 aya yakın çıkmıyordu bende, hiç memnun kalmadım bir daha da gitmedim. Seneye kadar seansları düzene koyarım ve kaymak gibi olurum diye düşünüyorum :)))

bende başlarsam düzenli gitmeye zorlıcam kendımı :) . bi de sey duydum lazer epilasyondan sonra cıkmaya devam edere ağda vs. kullanamıyormussun sadece jilet :44:

Insallah gorursunuz bu mesaji siz neredw yaptirdiniz lazeri?

Çok geç cevap veriyorum kusura bakmayın yeni gördüm...geç cevap yazıyorum ama inşallah faydası olur size. Dr Anıl Hıdıroğlu' nun muayenehanesinde yaptırıyordum. Nilgün Güzellik Merkezi diye de geçiyor aynı zamanda.

Beykent Cerrahi Tıp Merkezinde ND Yag XP Max Fotana cihazını kullanıyorlar.Ben okuduğum övgülerle gittim buraya hem cihaz hem uygulamayı yapan kişide çok önemli..Ama sıkılıp gitmemezlik yapmayın arkadaşlar.Seanslarınızı sabırla bitirin,sonuç olarak rahatlığı tartışılmaz çünkü

Son düzenleme:
DEDİKLERİNE HARFİYEN KATILIYORUM... Dün alexandrite ile ilk tanışmamdı. Arkadaşım tavsiyesiyle gittim ve IPL ile harcadığım zamana yazıkkk :KK43: Önce bir ilgi bir alakayla karşıladılar, derdimi anlattım ve uzman seans yapılan bölgeyi gördükten sonra, belirli yerlerde kıl köklerine göre değişiklik olabilir ancak sende ihmal yapmışlar dedii :KK50: Bu kadarı bile iyi sonuç vermiş. Ipl ile kalın kıllar incelir sadece dediiii daha sonra alexandrite bir işine yaramaz ŞooKkkkk :26::26::26: sonra seansa alındım. ve bitti dediler :KK3: Seansımdan çokk çokk memnun kaldımm , umarım zaman geçtikçe daha da bir farkedilir ölçüde olur :nazar::nazar:
nereye yaptırdın acaba?

kizlar ben 1. seansimi yaptirdim koltuk altim cikti bi ay sonra falan fakat diger yerlerde tek tük cikti ama hic almiyorum...bidaha ki seansa kadar jiletlememem gerek diye biliyorum..bi tanidigim var o istedigin zaman jiletleyebilirsin ben öyle yapiyorum dedi..kafam karisti..cikan tüylerimi almalimiyim acaba ?

merhaba benim bir sorum olacak lazer yapalı yaklaşık 2 ay oldu bu 3 seanstı.tüyler ara ara çıktı onları alsam sorun olur mu
çünkü kolumda saçma sapan yerlerde ve hoş durmuyor ? kökten almam sorun yaratırmı
yardımcı olurmusunuz

X